Jump to content

Ślepy Kruk

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ślepy Kruk

 1. Chodzi mi o to że jak cię zabije za przyznanie się a ty będziesz innocentem to wtedy spada mi karma i to jest wymuszanie, z kręglami nie ma to nic wspólnego.
 2. Jako iż ja jestem tym graczem to się wypowiem. Kiedy zaczynały się rundy zacząłeś mówić kilka rund z rzędu że jesteś traitorem, nie pamiętam dokładnie ile. Zostałeś oznaczony jako traitor przez detektywa więc cię zabiłem, zacząłeś wymuszać karmę od innych graczy co jest zakazane w regulaminie i dostałeś bana za trollowanie, nie za kręgle. Brak skruchy, nawet nie wiesz co zrobiłeś źle jak dla mnie ban może zostać.
 3. Edzio jest weteranem, większość osob go zna często go widze dla mnie może być + dołączył do oficjalnej grupy anty pompowej w g modzie a więc na TAK tylko ostatnio zagrał z pompą
 4. Jestem na TAK często go widać na serwerze, stary gracz również dużo osób go zna idealny typ na operatora.
 5. Lupo często gra na serwerze, zawsze jak gram ma wysoką karme i nie wyświetla się napis LupoFajnie odpowiada na reporta. Jestem za pomysłem Lakiego o daniu "opiekuna".
 6. Jestem na NIE jak większość osób wspominała troll, rzadko wbija na serwer. Pomimo wieku i doświadczenia nie potrzebny jest w administracji troll.
 7. Jestem za unbanem gracz wyczekał swoje i widać że chce już zagrać a rok to długi okres czasu
×
×
 • Create New...