Jump to content

.RUdY.

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by .RUdY.

 1. Nie wiesz kim jest Budzi i masz go w znajomych na Steam'ie? Ciekawe.

  Jak już pisałem ban został nadany nie przez współprace, a przez ghosting, ponieważ na współpracy Was nie złapałem. Budzi powiedział, że Ty powiedziałeś mu o tym, że Lore Cię zabił i to jest główny powód waszego bana. Dodając do tego sytuację z mapy fastfood kiedy powiedziałeś żeby JAK ZAWSZE zabijał Ciebie dopiero na koniec rundy kiedy będzie T sytuacja wydaje się dość prosta. 

  Piszesz, że tylko Lore był przy sprawdzarce. Nie pamiętam czy rzeczywiście był sam przy sprawdzarce, chociaż wydaję mi się, że były tam jeszcze dwie inne osoby. Tego nie jestem w stanie sprawdzić. 

  Na chwilę obecną ban zostaje.

   

 2. Witam,

  Zaczeło sie od mojego wejścia na serwer kiedy akurat zaczeła się nowa runda na mapie fastfood. Pierwsze co usłyszałęm po wejściu to Twoje słowa do Budzia. Brzmiało to mniej więcej tak: "Pamiętaj tylko, że jak jesteś T to mnie zabij na końcu, tak jak zawsze". Zapaliła mi się czerwona lampka i sprawdziłem czy macie siebie w znajomych. Okazało się, że jesteście znajomymi, poszedłem na afka z nadzieją, że któremuś z was wylosuje T. Niestety nie stało sie tak. Kolejną mapą była mapa bowling. Nie pamiętam czy była to pierwsza czy druga runda tej mapy, ale Bodzio na vc powiedział "To chyba Lore(chyba taki miał nick ten jegomość, nie jestem pewien) jest zdrajcą bo zabiłeś mi kolegę i mi powiedział". Po sprawdzeniu ds było widać, że nie miał prawa widzieć kto Ciebię zabił. Drzwi były zamkniete,na korytarzu nikogo nie było, a na vc jak i na pisemnym nie było żadnego kosa. Jezcze tylko szybko wróce do sytuacji z mapy fastfood, gdzie po zwróceniu Wam uwagi o konsekwencjach współpracy inno z T dostałem od Ciebie odpowiedź "Ciesz się lepiej, że nie ghostujemy".  Juz mniejsza z tym, że odwołanie jest źle napisane. Nie mam zamiaru czytać tego samego po raz drugi, a tym bardziej pisania tego samego po raz enty. Ban zostaje i nie mam zamiaru go skracać.

  Pozdrawiam

 3. Tomislav gra na TTT od bardzo bardzo dawna. Jest znanym, doświadczonym ,oganiętym i przez wiekszość lubianym graczem. Zrobił wiele dobrego dla serwera i może jeszcze wiele dobrego zrobić. Nikt nie jest święty i każdy miewa słabsze dni , najważniejsze że zrozumiał swoje błedy. Jestem na TAK

 4. 1. Wiek 17

  2. [email protected]

  3. Steam_ID: 0:1:91068171 oraz https://steamcommunity.com/profiles/76561198142402071

  4. Nigdy wczesniej nie byłem 

  5. Przede wszystkim chciałbym pomóc serwerowi w rozwijaniu się , odciażyć obecną administrację ,której nie ma za wiele oraz pomóc w ogarnianiu kiedy jest spora ilość osób na serwerze. Gram na serwerze od dosć dawna ,lecz miałem pare długich przerw. Od okolic maja gram regularnie oraz staram się pomagać nowym graczom. Wydaje mi się ,że jestem rozpoznawalnym graczem , ktróry przez większość osób jestem raczej lubiany. Chciałbym móc zrobic porządek kiedy nie ma żadnej osoby z administracji ,bo przeciez admin to nie maszyna i zwyczajnie może chcieć pograć w inna grę. Szczególnie ,że niedługo zaczynają się ferie oraz promocje na GM więc ludzi będzie dużo więcej. 

×
×
 • Create New...