Jump to content

bodzio3334

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

3 Followers

About bodzio3334

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 02/13/2003

Metody kontaktu

 • ICQ
  Discord, Steam
 • Gadu Gadu
  Nie mam
 • Jabber
  Nawet nwm co to jest.
 • Skype
  Nie mam

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:1:167909151
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Zachodniopomorza
 • O mnie
  (∼(p∧q))⇔((∼p)∨(∼q))
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. Niewitam. Podanie: OK Zachowanie na serwerze: OK Aktywność: W miarę Pomoc innym graczom: OK Zostanę na TAK, bo bricz potrzebuje mojego następcę. Niepozdrawiam.
 2. W tym odwołaniu nie napisałeś zbyt wiele, dlatego też nie mam co skomentować, natomiast myślę, że odczekałeś swoje oraz przemyślałeś przez ten miesiąc swoje zachowanie, że nie należy psuć innym rozgrywki pisząc im gdzie kto jest. Mam nadzieję, że nie będziesz już łamał regulaminu serwerowego i zostaniesz w społeczności na kolejne miesiące bądź lata. Opinia: Ban skrócony do miesiąca. Pozdrawiam ciepło i wesołych świąt.
 3. Dzień dobry Ostatnimi czasy gracze serwera skarżą się na problemy i nie dociągnięcia spowodowane częstymi aktualizacjami serwera. Dlatego też w tym temacie wszyscy mogą się wypowiedzieć w celu wypisania błędów, które nie zostały poprawione, a my zrobimy z siebie wszystko by zostały one naprawione, aby grało się lepiej i przyjemniej dla nowych graczy jak i starych bywalców.
 4. Otrzymałeś bana ode mnie, za wiadomość cytuję: "dupa jest zamknięta w ulepszarce". Napisałeś tą wiadomość psayem kiedy akurat normalnie grałem w rundzie. Rozumiem, że ty jak i inni gracze chcecie grać dalej a runda trwała dość sporo czasu, natomiast wiadomości tego typu są brane za ghosting. Lepiej by było, gdybyś napisał na asayu: "<Nick gracza> ma problem i potrzebuje twojej pomocy", wtedy jest to wiadomość prawidłowa nie zawierająca dla mnie ułatwienia oraz pozycji danego użytkownika. Gdybyś napisał taką wiadomość, a nie inną nie byłoby tej sytuacji, ale jest jak jest, i dostałeś permbana. Moje odczucia są mieszane, ale pisanie w odwołaniu, że "nigdy nie miałeś doczynienia z ghostingiem", to strzał w stopę, lub nieświadomie napisałeś taką wiadomość na serwerze, ale nieświadomość to też nie jest argument, ponieważ my jako gracze odpowiadamy za nasze konta, w przypadku gdy zostaniemy zreportowani lub popełnimy jakąś inną głupotę. Ban zostaje Odczekaj przynajmniej miesiąc przed napisaniem odwołania. Pozdrawiam.
 5. Hello Podanie napisane w stylu, że chcesz pomagać innym, nic w tym złego nie ma, ponieważ administrator jest dla graczy, a nie dla serwera. Ale jak spojrzymy na twoje zachowanie na serwerze, to praktycznie w ogóle się nie wypowiadasz, nic nikomu nie doradzisz, dopóki ciebie o to nie poproszą. Ponadto, osoby w twoim wieku startujące na pozycję Administratora serwera, muszą mieć przegłos, jeżeli nie masz przegłosu, nikt ciebie nie posłucha, mimo iż posiadasz prefix. Z chęcią dałbym tu neutralność bo trudno dać ostateczną ocenę i poobserwowałbym cię jeszcze na serwerze, natomiast otrzymałeś bana na 2 tygodnie przez co, nawet nie masz szans, że zostaniesz przyjęty. Na nie
 6. Chciałbym dołożyć swoje 5 groszy. Dostałeś permbana za toxic, NeCkeR ci wybaczył i mogłeś wrócić na serwer. Po jakimś czasie znowu jest to samo i znowu wracasz na perma. Według mnie dostałeś już 2 szansę i w żadnym stopniu nie popieram unbarnowania ciebie z prostego względu. To odwołanie zostało napisane: "Copy --> Paste" i to jest beszczelne w twojej sytuacji, a każdy twój argument, że to administrator zawinił w tej sprawie, gdzie ujmujesz go za tego złego w odwołaniu, nie jest argumentem za unbanem ciebie. Spójrz na swoje postępowanie, bo Miniorek chyba był świadomy dając ci tego bana, oraz to, że to była twoja 2 szansa. Ty tą szansę zmarnowałeś, w chyba najgłupszej sytuacji na Strefie Gier. Twierdzę, że już raczej nie wrócisz na naszą społeczność, ponieważ nie potrzebujemy osób, które mają problemy ze swoim postępowaniem wobec drugiego człowieka.
 7. Temat powstał, dla dyskusji, co się stało z SB, ze względu na to, że jednoznacznej odpowiedzi nie ma, a dużo osób chciałoby wiedzieć co się stało, oraz jakie mogą być skutki, kiedy SB nie działa?
 8. Ta cała sytuacja jest lekko pomieszana. Większość osób jest za tym żeby ich zdegradowano/wyrzucono z administracji. Może skupmy się bardziej na wydarzeniach, a nie na wymierzaniu kary. Przeczytałem wszystkie posty, wnioskując jest więcej oskarżeń do Leszka, bo latał sobie z deathmachine i zabił gracza/y oraz że grozi permami. Popatrzmy na to z innej strony: - teksty w stylu "masz perma" i inne, są raczej w formie żartu niż w formie poważnej sprawy, więc nie spinajmy się, bo ktoś powiedział, że "masz perma" bo nie ma to sensu - co do zabijania graczy: Filmik oraz ss'y ukazujące leszka z najbardziej op bronią która zadaje ok. 300 hp na strzał i zabija gracza/y, no wow, w tej sytuacji, wątpię że pomyślał, jakie będą konsekwencje, ale za taki wybryk, według mnie, wyrzucenie z administracji to zbyt surowa kara, zważywszy na jego wiek/pobyt w administracji, i inne. Jakbym był na miejscu [email protected], to dałbym pouczenie i do zrozumienia. Jesteśmy tylko ludźmi. - prowadzenie rozpraw: w prowadzenie rozprawy nie ingeruję, ponieważ to zależy od naszego charakteru osoby, którą jesteśmy, jak ją poprowadzimy. - Albo posty z góry, gdzie wypowiadały się osoby w stylu: "zachowanie dwóch powyżej administratorów jest dziecinne" albo "Jego zachowanie jest karygodne", spójrzmy na siebie jakimi jesteśmy osobami, nie każdy jest idealny. Ja pierwszy raz zostałem administratorem serwera Team Fortress 2 mając 11 lat, i też pajacowałem, ponieważ był to mój "pierwszy raz" kiedy byłem serio za coś odpowiedzialny. - "Miniorek sobie respi bronie": Jeżeli to zrobił w odizolowanym pokoju od strefy tzw. podboju, to nic się nie dzieje, natomiast należy uważać kiedy się daje komuś innemu broń, bo może sobie np. "wylecieć z pokoju i pozabijać osoby". Na takie ewentualności należy bardzo uważać, gdyż osoba np. snajper24 napisz skargę i to będzie twoja wina, bo tą broń dałeś komuś kto nie pomyślał o konsekwencjach. Szczerze, chciałem napisać tylko w tym poście o tym, że nie wszystko da się rozwiązać "okrucieństwem" i innymi srogimi karami. Nie którym osobom wystarczy powiedzieć, że tak się nie robi, nie których opieprzyć, natomiast nie od razu karać, w niektórych wydarzeniach wystarczy porozmawiać. W żadnym stopniu nie popieram degradów/wyrzuceń itp, bo to się mija z celem. Może lepiej nauczymy te osoby, czegoś nowego niż tylko karać, karać i karać, ponieważ wiele można się dowiedzieć i wiele nowego nauczyć. Wiele osób odbierze ten post negatywnie lub nawet zostanie ukryty, bo "nic nie wnosi", ale cieszę się, że mogłem dołożyć swoje 4 grosze w tej sprawie. PS: Nie będę odpowiadał na posty skierowane do mojego. Pozdrawiam cieplutko.
 9. Witam, pora na ocenę: Podanie jest ok, nie łamiesz regulaminu, sprawujesz się dobrze jako Zaufany, alarmujesz jak dzieje się coś złego na serwerze, wysyłasz reporty na discorda. Ok Ale można się przyczepić do twojej aktywności na serwerze, rozumiem, zaczął się rok szkolny, ale jeżeli starasz się o role Administratora to musisz mieć jakąś minimalną aktywność na serwerze, np. co 2 dni z półgodziny/godzinę pobytu. Mój głos jest na razie Neutralny ponieważ nie masz tej nieszczęsnej aktywności. Jak zobaczę, że jesteś aktywny na serwerze, zmienię głos Zmieniam głos na tak. Pozdro, Bodzio
 10. Witam. Skoro jest odwołanie od mojego bana to trzeba to sprawdzić: Wątpię żeby xDLeszekxD który ma otwarte podanie na Administratora, nadesłałby report w którym jesteś niewinny, poza tym został w tej sprawie przesłuchany bardzo dokładnie. Nie musiałeś, report został nadesłany na Discord Strefy Gier, gdzie powołujemy reportującego w celu przesłuchania z danej sytuacji. W dodatku reportujący miał parę screenów z aktualnego wydarzenia gdzie było widać że zagrożenie było minimalne na tyle że dało się uciec, + miał świadka w tej sprawie. Dla mnie na przykład to nie jest błahostka tylko łamanie regulaminu za które zostałeś ukarany. Ok. Są 2 opcje: 1. Ban zostaje bez możliwości skrócenia. 2. Ban zostaje skrócony o 3 dni. @Limbo wybierze opcję, jak będzie miał czas, dziękuję za wypowiedź. Pozdrawiam, Bodzio.
 11. Witam Odnośnie twojego bana, pamiętam tylko tyle że dostałeś go za napisanie do kogoś z komendy psay, wracając, myślę że po ponad roku Permbana, można dać ci drugą szansę i odbanować cię natomiast wszystko zależy jak narazie od wypowiedzi Limbo.
 12. Kubas, czy ty coś ćpałeś? Z tego co tutaj wyczytałem, sytuacja wygląda następująco: 1. Miniorek wezwał windę sekundę przed tym aż wysadzą Gate 2. Zrobiliście dyskusję na ten temat gdzie Miniorek przeważał swoimi argumentami 3. Po tym jak skończyły ci się argumenty zacząłeś wyzywać Administratora po czym dostałeś mute i wyszedłeś z serwera. Pozatym słuchałem od VerSe jak wyzywałeś innych graczy oraz 4 Zaufanych do mnie pisze że jesteś toxic na serwerze. Osobiście dałbym ci bana na 2 tygodnie za tak karygodne zachowanie, ale z opini Miniorka to raczej się nie stanie. Moja opinia tutaj wnioskuje o Zamknięcie Skargi bez żadnej kary dla oskarżonego.
 13. Witam, pora na ocenę: -Aktywność + -Ranga "Zaufany" + -Zachowanie + -Pomaganie graczom + Ponadto często zgłaszasz administracji, gdy na serwerze dzieją się niedobre rzeczy, oraz dobrze się sprawujesz jako Zaufany na serwerze. Wiek nieco poniżej preferowanego, ale nie jest wymagany. Teraz przejdziemy do podania: Na serwer zostali przyjęci 4 nowi kandydaci, natomiast Administracji "nigdy za wiele". Nie da się być w 100% neutralnym, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy idealni. Widać, że się starasz o posadę w Administracji co jak najbardziej na +. Podanie ubogie, ale starczyło, żeby coś ocenić. Podsumowując, jestem na TAK Pozdrawiam, Bodzio
 14. Witam. Nie zamierzam się rozpisywać, więc wymienię wszystko w słupku: Wiek: +/- Podanie: +/- Pomoc na serwerze innym graczom: - (ze względu że nigdy tego nie widziałem) Aktywność: + Zachowanie: - (Co do twojego zachowania to na discordzie zrobiłeś istny cyrk, ale myślę że osoby wyżej już się lepiej wypowiedziały na ten temat.) Podsumowując, jestem na NIE. Jeżeli ci zależy na stanowisku Administratora, to napisz podanie za miesiąc i popracuj nad sobą. Pozdrawiam, Bodzio.
 15. Witam Zacznijmy od podania: Na tą chwilę jest wystarczająca ilość Administratorów, natomiast jak to się mówi "Administracji nigdy za wiele" Jest wiele innych sposobów na pomoc i wcale nie potrzebujesz do tego rangi Administracyjnej. Nie wiem czy ktoś ci aktualnie ufa, natomiast ranga zaufany na serwerze jak najbardziej na + Do doświadczenia nie mam zastrzeżeń, ale nie byłeś w ostatnim miesiącu aktywny. Jeżeli chodzi o twoje zachowanie na serwerze, wydajesz się być spokojny, natomiast jak się z tobą siedzi na discordzie, to jesteś lekko toksyczny, niekiedy mówisz odrobinę za dużo, ponadto z wypowiedzi Ravika oraz słabo uargumentowanego podania, sądzę że to jest troll podanie, które nie powinno zostać zaakceptowane przez Administrację Breach. Pozdrawiam, Bodzio
×
×
 • Create New...