Jump to content

Yuudiś

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Yuudiś

 • Rank
  Świeżak totalny

Metody kontaktu

 • ICQ
  Nie mam
 • Gadu Gadu
  Nidy nie miałem
 • Skype
  kiedyś miałem

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:123425442
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wielkopolska
 • O mnie
  #TeamMurder
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yuudiś

  <M> mals

  Henloo Od czego można tu zacząć.. Duszyczkę malsa znam już długi czas.. coś około 2/2,5 lat. Z ów osobą bardzo miło się rozmawia podczas rozgrywki i można się z nim pośmiać, umie zachować kulturę słowa, przestrzega regulaminu, jest rozmowny/komunikatywny, lubi się integrować z innymi graczami na serwerze oraz zwraca uwagę graczom, którzy łamią zasady rozgrywki na serwerze, jeśli takie coś będzie mieć miejsce. Jest on miłą osobą i widać, że pomaga i chce pomóc serwerowi się rozwijać. Na podstawie wielu rozmów które były sądzę, że mimo swego wieku mentalnie ma więcej lat, niż na to wskazuje, więc w administracji serwera by się odnalazł. W skrócie, jestem na tak
 2. 1. Wiek (preferowany >= 16). 16 2. Adres e-mail. [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0123425442, Discord - Yuudachi-San#7402, profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561193912149317 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Adminem jako takim w serwerach growych nie byłem, ale jeśli można zaliczyć bycie w administracji na serwerze discord, to tak 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Moim zdaniem powinienem zostać przyjęty, ponieważ już długi czas (jeśli dobrze liczę to dwa lata) gram na serwerze murdera, no i przez ten czas zdążyłem się już zapoznać z komendami, które są potrzebne/ważne. Stosunki z administracją jak i z innymi graczami którzy wchodzą na serwer, mam dobrym poziomie. Większość godzin przeznaczonych na Garry's Moda przegrałem właśnie na murderze. Jeśli się zdarzała jakaś sytuacja, że ktoś naginał regulamin na swój sposób w trakcie gry, to starałem mu się zwrócić uwagę na to, by dalej tego nie robił, a jeśli to nie działało to pisałem do kogoś z administracji. Brakuje osób w administracji murdera, która na ten czas liczy 3 osoby, więc każda pomoc się przyda. A chciałbym zostać, ponieważ już kiedyś chciałem spróbować napisać to poddanie, lecz zrezygnowałem bo stwierdziłem, że no zwyczajnie nie będę mieć szans. Teraz myślę, że taką szansę mam i warto spróbować, a nadzieja umiera ostatnia. Wiem, że rola operatora do czegoś obowiązuje, ale sądzę, że jestem w stanie podołać temu. Link do SB: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:thumbsup:123425442&Submit 6. Na Murder dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego. Znam język angielski na poziomie gimnazjalnym.
 3. Można to ująć w ten sposób: Pomimo tego, że Encik.. powiedzmy łagodnie, wyrażał się często w sposób niekulturalny, to dało się z nim normalnie rozmawiać i było przyjemnie. Jak osoba wyżej w większości rozgrywkę z Encikiem wspominam dobrze, bo było z czego się śmiać. Więc jeśli chodzi o unbana, to jestem za. Chętnie zobaczę efekty jego poprawy i przemyśleń.
×
×
 • Create New...