Jump to content

Menelek

Świeżak
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Menelek

 • Rank
  Świeżak totalny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  (brak)
 • Skype
  Artur Brończyk

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:215162940
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z nieznanej krainy zwanej Kraków
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbuję dołączyć na serwer ale pisze mi missing map maps/br_placowka19_strefagier.bsp, disconnecting i nie mogę dołączyć. POMOCY PRZYJACIELE!
 2. -Nick jaki miałem po dostaniu bana "Menelek" w tym momencie DemPinguin -steam ID: STEAM_0:0:215162940 -link do SourceBans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:215162940&Submit -opis sytuacji: Grałem sobie w breach, dzień jak co dzień. Widziałem na spektatorze mtf'a i kilku goc'ów, więc pomyślałem sobie, że napisze do mtf'a "jestes sam na goc" a żeby się nie denerwował, że jakiś SCP może jeszcze żyć. -coś od siebie: Zdążyłem napisać już 2 podania. Z pierwszym się trochę pośpieszyłem, bo napisałem go godz po otrzymaniu bana. O drugim nie bardzo chce mówić, bo nie miałem na myśli pisać go w formie skargi na admina. Żałuję tego co napisałem, bardzo chciałbym wrócić do gry, w której można się pośmiać z innymi i razem z nimi uciekać przez bramę A lub B. Nie piszę po tak długim czasie tylko dlatego, że akurat przypomniałem sobie o tej grze, w której bardzo dużo czasu spędzałem grając z wami. Przez te kilka miesięcy starałem się pogodzić z prawdopodobieństwem, że jeszcze przez bardzo długi czas nie będę mógł grać na tak wspaniałym trybie, ale od paru dni myślę nad tym czy mógłbym jakoś odzyskać wasze zaufanie. Niezmiernie bym się cieszył jeżeli dali byś cię mi ostatnią szansę. Naprawdę żałuję swego czynu i liczę na wasze przebaczenie. Obiecuję już nie robić takich rzeczy.
 3. Nick: Menelek Steam id: STEAM_0:0:215162940 Link: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:215162940&Submit Opis sytuacji: Napisałem na prywatnej wiadomość ,,zostałeś sam no goc" Usprawiedliwienie: Myślę że nie jeden z tych którzy grają teraz na serwerze breach ghostują, pewnie też nie powinienem pisać treści tej wiadomość do jakiegoś tam gościa, żałuje tego, do tej pory czuję się z tym słabo ale usprawiedliwiam się brakiem cierpliwość do czekania, aż się runda nareszcie skończy bo ten gość chce sobie kampić, chciałbym bardzo wrócić do trybu gry zwanego przez większość breach ale nie wiem czy mi na to pozwolicie, szczerze nie będę argumentować czegoś takiego tylko dlatego, że wy uważacie to za nie wiem jak konieczne bo takie coś co ja napisałem moim i nie tylko moim zdaniem nie jest nawet w połowie ghostingiem może w 1/4 najwyżej,jeśli administracja serwera jest dobra i mam nadzieję że taka jest to by wiedziała że ghosting to mówienie drugiej osobie gdzie idzie, gdzie jest, ile ma hp to jest dla mnie ghosting ale coś takiego jak mówienie jednej osobie na kogo został nawet nie w przybliżonej ilości to już jakiś nie fajny żart i ja jeszcze miałem czekać miesiąc na pisanie NASTĘPNEGO usprawiedliwienia całej sprawy, zastosowałem się do tego bo lubiłem na nim grać i nadal chcę na nim grać. Proszę jeśli naprawdę słuszne zostałem zbanowany to mi powiedzcie, wytłumaczcie w szczegółach dlaczego? dlaczego? za co dokładnie bo ja tu nie widzę żadnego większego przewinienia, jeżeli to nie wystarczy to ja już nie wiem jak do was dojść, dziękuję tym którzy to uszanują.
 4. Nick: Menelek Steam id: STEAM_0:0:215162940 Link: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:215162940&Submit opis: Napisałem komendom !p (nick gracza) ''jesteś sam na goc'' bez żadnych innych dopowiedzeń ani nic takiego wspomnę tez ze ta osoba w tym momencie była mtf Cos od siebie: Myślę ze zasługuje za to na bana ale na permanentnego dla mnie to trochę przesada. //Poprawiłem tytuł i link do SB ~Miniorek
×
×
 • Create New...