Jump to content

szabla101

Świeżak
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About szabla101

 • Rank
  Świeżak totalny
 • Birthday September 18

Informacje

 • Steam ID
  szabla1011
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  z daleka
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Jeśli jako powód podajesz chęć zdobycia rangi "dziewczyna", to serio mam nadzieję, że jest to zwykły żart. Pamiętaj, że na serwerze dawać rangi mogą jedynie osoby z headadminem (np. Kreciq, Arczi), więc jeśli planujesz zostać operatorem tylko dla niej, tak tego nie załatwisz. Wychodzi na to, że skoro uważasz to za swój priorytet, podanie wydaje się być bez sensu. Z kolei, jeśli sobie z tego żartujesz, to równie dobrze całe podanie może być dla ciebie jednym wielkim żartem. Faktem jest, że grasz często na serwerze oraz że część osób cię kojarzy, a brak doświadczenia nie jest AŻ takim problemem, bo każdy kiedyś musiał zacząć od zera. Mimo to, przez ten powód związany z rangą, który umieściłeś na samym początku, co chyba pokazuje na czym tobie najbardziej zależy, jestem na nie.
 2. Odnośnie tego moim zdaniem żartem jest, że gdy osoba stoi odwrócona tyłem, nawet ze scouta, zabijającego na raz w głowę, nie dostaje ona tylu obrażeń, bądź w ogóle jak to powiedział MajoR, to czy ten strzał trafi to jak rzut kością, a przynajmniej tak wywnioskowałam z moich obserwacji i doświadczenia. Natomiast jak gracz jest przodem do nas, w magiczny sposób z heada da się zabić. Oczywiście jeśli szczęście będzie sprzyjać i pocisk trafi w głowę :). Mogłam odbiec trochę od tematu, bo skupiłam się głównie na scoucie, więc nawiązując już bardziej do problemu wspomnianego wyżej: aktualnie na strefie prawie w ogóle nie widzę, aby ktoś grał z deaglem (sama przestałam nim grać jak mając na kimś celownik to czy trafiłam czy nie, to był czysty przypadek) i uważam, że przyczyną tego jest beznadziejna celność, mimo, że teoretycznie jest to broń traktowana za jedną z najlepszych wśród tych drugorzędnych, a jednak schodzi na dalszy plan.
 3. 1. Wiek (preferowany >= 16) - 16 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:466266605, discord: szabla#5409 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie byłam ani administratorem, ani operatorem. Nie posiadam żadnego doświadczenia. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Na SG aktualnie jest trochę administratorów i operatorów, jednak zdarza się, że przy obecnych kilkunastu osobach lub przy pełnym serwerze nie ma nikogo, kto by sprawdził reporty bądź wprowadził "porządek" wśród rozrabiających graczy, a trochę szkoda wołać kogoś, gdy chwilę temu poszedł :< (admini też ludzie, nie moga być 24/7 na serwie). Czemu powinnam zostać przyjęta: Wiem co się dzieje na strefie, znam regulamin i staram się go przestrzegać. Jak są osoby, które nie wiedzą czegoś, bądź nie rozumieją, to również staram się coś napisać, wytłumaczyć, chociaż wiele jest osób pomocnych, które od razu spieszą z odpowiedzią.
×
×
 • Create New...