Jump to content
Latający

The Division

Recommended Posts

Za 3 dni premiera The Division. Miałem przyjemność grać już z paroma osobami z SG w czasie otwartej jak i zamkniętej bety.

Myślę, że wszyscy grający jak i zainteresowani odnajdą się na kanale The Division na naszym serwerze TeamSpeak. Jeżeli nasze potrzeby planowania i organizacji wzrosną, będzie można pomyśleć nad działem na forum.

Możecie znaleźć mnie na Uplay pod nickiem "FliesWithWind".

Ale czy warto? Słyszałem bardzo dużo negatywnych komentarzy, że gra jest nie tak ładna jak na E3, a przede wszystkim nudna. Napiszcie swoją opinie jak możecie bo waham się nad zakupem.

Pozdro

Tak, gra nie jest taka ładna jak na E3 strasznie ja obcięli, no a czy była nudna ?

Trudno powiedzieć to była beta większość rzeczy była po blokowana wiec fakt nie było za bardzo co robić i mogła się szybko znudzić.

Siema, 

zastanawiam się czy to kupować ale nie mam z kim giercowac...

Ile osób u was się na to pisze?

Tak to z Ubisoftem jest, że na E3 jakie cudo wooow, a potem... Idealnym przykładem jest Watch_Dogs, ale tu jeden z graczy odnalazł schowaną treść w samej grze która po odpowiednim zmodyfikowaniu daje taką samą grafikę jak na E3 - może podobnie jest z The Division :D Ja osobiście się wstrzymuję, bo mam mieszane uczucia co do tej gry.

W czasie bety na strefie było 3-5 osób. Zakładam, że nasza grupa na początek będzie liczyła około 8 osób.

Czy mozna tam do was sie podłączyć, bez jakiś specjalnych formalności? :P

Jak będziemy w grze, to znajdziesz nas na kanale The Division na serwerze TeamSpeak.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...