Jump to content
Sign in to follow this  
Pikusek

[BAN] Pikusek i Noe /KREJZOLKI

Recommended Posts

1. Nicki które dostały bany : Pikusek i Noe /KREJZOLKI/
2.Steam ID : Noe /KREJZOLKI/ : STEAM_0:0:135127784

Pikusek : STEAM_0:0:42946731

3. Linki do banów : http://sourcebans.st...k&Submit=Search

Byłem już tu z prośbą o unbana : http://www.strefagier.com.pl/index.php?/topic/9885-ban-pikusek-i-noe-krejzolki/ itp. Ale chciałbym Jeszcze raz poprosić o unbana. 
Z kolegą dostaliśmy nauczkę i pod tamtym postem dostałem odpowiedź żeby spróbować za kilka miesięcy więc jestem.
I bardzo o to proszę bo na G-Modzie nie ma co robić, bo inne polskie serwert TTT są zepełnione przez dzieciaki i wszystko jest nieczytelne.

Steam id się mogło zmienić... chyba.

Ja sugeruje odbanować jednego z was. Tylko jednego. Dogadajcie się miedzy sobą kto dostaje unbana, w ten sposób bedziemy mieli pewność że juz nie bedziecie ghostować.

Ja myślę, że można odbanować ich obu i bacznie ich obserwować. Ale cóż zawsze jest szansa, że powrócą do tego co robili wcześniej.

Ja uważam że opcje są trzy, pierwsza czyli pomysł Lakiego < obojętnie co się stanie, będą sobie w jakiś sposób podpowiadać, tak już jest niestety.
No i druga, odbanować ich, ale to dość ryzykowne, bo prawdopodobnie znów będą sobie podpowiadać w stopniu większym lub mniejszym.
No i opcja za którą ja się wstawiam, czyli bana zostawić, bo zasłużony.

Unbana nie dostaniecie ponieważ ghosting jest jedną z najgorszych przewinień jakie możecie się dopuścić podczas rozgrywki TTT gorszą jest jedynie cheatowanie więc dla mnie nie ma taryfy ulgowej co do tych przewinień. Zostało wam jeszcze miesiąc i 5 dni więc sobie poczekacie, a jeśli was znowu przyłapiemy to pożegnamy się z wami na wieczność ;]

Hmm teraz tak patrze to dostaliście permy:D to w sumie można dać unban :P

Odbanowałem można zamykać.

Edited by peszek

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...