Skocz do zawartości
azuspl

Serwer Minecraft - Wodzu Edyszyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak więc chciałbym wam przedstawić Propozycję serwera Minecraft.

Pisałem o tym z wodzem i powiedział abym tutaj napisał temat i poczekał na opinie.

Serwer byłby Premium

Wyszła aktualizacja 1.9 wprowadzająca wiele zmian.

Tak więc w tym momencie jest kilka pomysłów pod taki serwer mianowicie:

Serwer Apokaliptyczny (Mam pod niego pluginy + troszkę mapkę zrobioną, którą robiliśmy z Wormem, dzięki ;))

Serwer z Wyspami (Czyli podróżowanie i szukanie wysp, a większość to woda. (Pluginy się zrobi.)

Serwer Real Hardcore gdzie posiadam autorski skrypt na wybuchanie zwierząt (20% na wybuchnięcie krowy, kurczaka, owcy lub świni.) (Pluginy posiadam.)

Serwer Island Skyblock Gdzie mamy wyspę, a dookoła nas jest toksyczna woda. (Pluginy się zrobi.)

Serwer Apokaliptyczny:

Tutaj link do dawnego tematu jakby on wyglądał(Wszystko bez modów)

[spoiler]http://www.mpcforum.pl/topic/1488623-zapowied%C5%BA-zelatrynqap/#entry12608521[/spoiler]

Później zedytuję temat i dodam resztę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma sensu, czas świetności minecrafta już minął. ;l Kwadratowe strony youtube'a przestały nagrywać to mało kto gra, gracze przeszli na inne gry, m.in cs'a. Lepiej zainwestować w rozwijające się gry (jak niedawno HurtWorld, niezły pomysł) albo popularne, które podbiły serca graczy (Arma, itp.) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czystym serwerze z działkami chętnie bym zagrał. Jestem jednak już doświadczony przez los, serwery z addonami i pluginami (z wiadomych przyczyn) według mnie odpadają. Przepraszam Azus :C

Edytowane przez Kuc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czystym serwerze z działkami chętnie bym zagrał. Jestem jednak już doświadczony przez los, serwery z addonami i pluginami (z wiadomych przyczyn) według mnie odpadają. Przepraszam Azus :C

Taki czysty serwer to tylko z kolegami możesz.

Na takich zwykłych potrzeba już pluginy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer Real Hardcore gdzie posiadam autorski skrypt na wybuchanie zwierząt (20% na wybuchnięcie krowy, kurczaka, owcy lub świni.) (Pluginy posiadam.)

Azus ty masz strasznie krótką pamięć :). Parę PODSTAWOWYCH addonów spoko. Ale pamiętam co się działo gdy pokazałeś nam ten "Real Hardcore" (fajna nazwa). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azus ty masz strasznie krótką pamięć :). Parę PODSTAWOWYCH addonów spoko. Ale pamiętam co się działo gdy pokazałeś nam ten "Real Hardcore" (fajna nazwa). 

No, widzisz było trudno:)

O to chodzi na Hardcore, a aktualne serwery to takie EasyHC albo pseuda Hardcore gdzie są bany i to niby ma być trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiesz czemu było trudno ? Bo się nie dało grać :v. Wszystko było zabugowane, zlagowane i popsute. Wiesz jaka gra jest Hardcorowa np ? Dark Souls. Bo mechanika jest perfekcyjna, i giniesz TYLKO przez swoje działania i swoją głupotę. I ponosisz jej konsekwencję. A kiedy jest trudno bo np programista jest debilem to nie jest hardcore. To jest crap.

Edytowane przez Kuc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, dlatego wtedy z wami grałem bo chciałem sprawdzić jak wam trudno będzie, a to że wy nie potrafiliście grać to już nie moja sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wolał zwykły hardcore z 1 dniowym banem po śmierci. Taki z klepami, gildiami itp. i bez tych wybuchających zwierząt.

Edytowane przez raver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raver, takich serwerów już jest wystarczająco dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem stara ekipa chciała serwer MC może warto z nimi pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Święta świętami ale azuspl ja się usztywniam jak wspominałem

po pierwsze w nazwie jest "wodzu-edyszyn" nie mam nic z tym wspólnego , sugerowałem tylko żeby umieścić posta na forum żeby inni mogli się wypowiedzieć w tej sprawie co niewątpliwie zrobili

Draksik jest pewien kłopot ja im już chyba dwukrotnie odmówiłem i szczerze w takim wypadku nie będę biegał i zabiegał bo teraz mi się odwidziało minimum konsekwencji , o czym również napisałem wcześniej Asus-owi

nie jestem na nie nie jestem na tak , ale bardzo mgliście to widzę jeśli w ogóle ....

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim wypadku można zamknąć temat:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.