Jump to content
Pitagoras

[SKARGA] SirFliper

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: SirFliper
2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:47512221
3. Przybliżona data zajścia: 29.03.16 15:00
4. Nazwa mapy: TTT_COD_STALINGRAD
5. Opis sytuacji: Gracz o wyżej wymienionym nicku kampił ze snajperką w miejscu zakazanym - za teksturami. Sprawiało to, że był niewidzialny dla znacznej części graczy, którzy znajowali się pod nim. Chodzi o klasyczne miejsce do kampienia - obok najwyższej wieży na tej mapie, po lewej stronie. Niestety nie posiadam screenów, demka, czy czegoś podobnego, natomiast sytuację może potwierdzić wiele osób, gdyż po mojej uwadze, że nie może tam kampić i za to jest ban, cały serwer zaczął krzyczeć BAN BAN BAN. Kerakota ich wyciszył, więc powinien widzieć całą sytuację. Poza tym Aiden, LAN i kilku innych graczy. Po aferce, gracz zaczął pyskować, że on ma operatora i on może tam stać, bo ktoś mu na to pozwolił i reszta go nie interesuje.
6. Coś od siebie:
Poza tym, gościu jest mega wkur dzieciekm, bo baaaaaaaaaaardzo często używa programu do zmiany głosu, co jest bardzo irytujące, a po zwróceniu mu uwagi nic sobie z tego nie robi, nawet jeśli uwagę zwróci mu inny admin. Od kiedy ma on dostęp do operatora zaczął się wymądrzać, pokazywać, że dzięki tej funkcji jest bezkarny, nieomylny i najważniejszy na serwerze. Ogólnie - słabo.
Dodatkowo bardzo często ogłasza sam siebie PROVEM, chocaż detektyw tego nie potwierdza, a nawet więcej - zaprzecza. On dalej swoje i spamuje mikro, że jest PROVEM. Nie sposób go wtedy przekrzyczeć, a myślę, że próba skończyłby się interwencją z jego strony na naszą niekorzyść.

Dzięki Matrix :)
Oto screeny LANa:
http://s24.postimg.org/6tan11r1h/20160329150742_1.jpg
http://s11.postimg.org/3wphtuqsz/20160329150751_1.jpg
Pokazują to miejce w którym znajdował się SirFliper

Pousuwałem pozostałe tematy, a kolejny post pozwoliłem sobie ukryć. ~Matrix

Edited by Pitagoras

Kerakota ich wyciszył, więc powinien widzieć całą sytuację.

Z tego co się orientuje, to Kerakota ma admina, więc czemu w takim razie nie reagował?

Kerakota wszedł/tepnał się na ten spot i powiedizał: ,,Ale chu*owy spot, możesz tu być" , aczkolwiek Sirflipper lubi trollować 

Kucając na tym murku, gracz jest niewidoczny dla tych, którzy znajdują się poniżej. Poza tym widzi przez tekstury, co jest zabronione.

Nie rozumiem tworzenia kolejnego tematu skoro ten wątek został już poruszony w skardze autorstwa Lana. Ale skoro już powstał to proszę by odpowiedź napisała jak najbardziej obiektywna osoba i świadek zajścia czyli Kerakota. Bez tego nie ruszymy dalej w tym temacie.

Czemu nie macie screenów jak był żywy i stał w tym miejscu??? Bo może tak naprawdę tam nie wszedł a Wy chcecie mu coś udowodnić czego nie zrobił?

Kappa ale ja tam wszedłem lecz wg mnie ten spot jest dozwolony.

@edit znaczy wszedłem na murek a nie na czarną powierzchnie bo tam sie nie da

Edited by Fliper (SirFliper)

13 odpowiedzi w temacie ale nie ma nadal screena widocznego gdzie Fliper 'stoi' na czarnej powierzchnii...

Dowody dostarczajcie od razu bo póki co siejecie niepotrzebny chaos na forum.

Będąc na murku, wciąż możesz patrzeć przez tekstury, co daje znaczącą przewagę nad innymi graczami.
On nie musi być na czarnej powierzchni, żeby wykorzystywać bugi mapy.

Edited by Pitagoras

Hmm już zmieniasz zdanie przed chwilą było że bylem na czarnej powierzchni teraz ze nie zdecyduj się + na murku da sie mnie zabic i widzac przez te pare cegieł nie moge przez nie strzelac 

Pozdrawiam zmęczony już Filip

W momencie, gdy ktoś stoi przy żółtych beczkach na wagonie:

http://imgur.com/oTqhj7Z

to nie ma szansy zobaczyć gracza stojącego na murku. Z kolei ten gracz widzi osobę przy żółtych beczkach bez problemu

http://imgur.com/ajulK9K

http://imgur.com/kJ5jk4e

Nigdzie nie napisałem, że stałeś na czarnej powierzchni, tylko w miejscu zakazanym. Zdania nie zmienia, więc nie siej fermentu

Edited by Pitagoras

Ja ogólnie zgodzę się z wysuwającymi oskarżenia. W tamtym miejscu widać przez tekstury (tylko troszkę, ale jednak), a wchodzi się do niego przez inne miejsce, gdzie widać przez tekstury. Nie raz za to banowałem/wlepiałem slay'e, z resztą nie tylko ja. Wina Flipera jest więc dla mnie oczywista. 

przepraszam przeciez mnie zabileś gdy kucałem więc w czym problem???

Gdybym wiedział że tam nie można wchodzić nie robiłbym tego jednak dwóch ADMINISTRATORÓW powiedziało że tam można wchodzić

Póki masz opcję "edytuj", to z niej korzystaj... Łącze posty. ~Matrix

Edited by Matrix.PL

Zabiłem cie, bo byłem w na twojej wysokości. Tylko dlatego miałem szanse, strzelić celnie. Będąc niżej jesteś niewidzialny dla innych.

Pitagoras twoją logiką każdy dach nie jest dostępny bo tam można się schować i nie być widzialnym dla innych  :huh:

Twoja logika za to nie pasuje do tematu. Wejść i kampić na dachach można i sam tak robię, ale nie w miejscach gdzie perfidnie wykorzystuje się bugi mapy. Tym bardziej, że dużo osób dostało bany na dwa, trzy, cztery tygodnie za wchodzenie tam, a SirFliper tłumaczy wszystkim okazale (scena na serwerze), że on jako operator może tam przebywać. Coś nie halo

Bo do ciebie da się strzelić tylko z mniej więcej 1/3 środka mapy, tak samo zobaczyć. Ty w tamtym miejscu masz ogląd na całe pociągi, ponieważ WIDZISZ PRZEZ TEKSTURY.

Więc zakończmy to już. Po przedstawieniu screenów oraz opinii graczy oficjalnie zakazuje już tego spotu.  Jako, że spot ten był jakby legalny za moim przyzwoleniem  kary z tego powodu nie będzie dla Flipera.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...