Skocz do zawartości
InsaneSquirrel

Dead Island/Don't Starve Together

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam kogoś względnie normalnego, kto pogra ze mną w DI lub DI Riptide czy też w Don't Starve Together. Względnie normalnego znaczy z poczuciem humoru i nastawieniem na kooperację, a nie okradanie mi skrzynek, jak nie patrzę. Miło by było, gdybym trafiła na jakąś samicę, bo sama jestem z tego przedziwnego gatunku i nie jestem pewna jak mi pójdzie dogadywanie się w grze z samcami. xP Z miejsca uprzedzam, że jestem niestety stworzeniem dość nieśmiałym, więc wolałabym nie zaczynać z grubej rury od skajpajów. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, to bardzo miło mi będzie z tobą pograć, kiedy moja urocza przyjaciółka będzie akurat spać i mieć gry w nosie. Co do tych tytułów - w oba już sporo grałam. Chętnie pogram też w coś innego. Podałam gdzieś tutaj w profilu link do profilu na Steam, więc możesz przejrzeć moją listę gier. Jeśli o mnie chodzi, mam zwichrowane poczucie humoru, bardzo lubię grać w miłym towarzystwie i w ogóle jest jedwabiście, kiedy współpraca wychodzi. A jak przy tym znajomość jest fajna, to można pomyśleć o Skype'ie. : ) 

Za wszystkich, którzy lubią od czasu do czasu rzucać żarciki seksistowskie/rasistowskie/homofobiczne itd. serdecznie dziękuję z miejsca. Ten rodzaj poczucia humoru akurat do mnie nie przemawia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wooo, ile przecinków :o

Toż to Polinistka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie chętnie bym pograł w DI i DI:R. Tylko do tego musi być kompletna ekipa na zawołanie.

Komunikator głosowy w tym przypadku to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W DS:T mógłbym pograć, DI raczej nie jest dla mnie (zwłaszcza po zagraniu w Dying Light), a DI:R nie posiadam.

Pozostaje tylko kwestia tego kiedy, bo nie zawsze posiadam warunki i czas do grania w co-opie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do DS:T to myślałem o większym serwerze, ale raczej nie ma na to wystarczająco dużej polskiej społeczności. 

Nie mniej jednak z chęcią bym zagrał w kilka osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planowałem grać w DS:T, ale szybko się zorientowałem, że nie mam zielonego pojęcia jak się w to gra, jakby się znalazła ekipa do wspólnej gry, to chętnie się podszkolę :D To jednak była masa zabawy biegać z dzidą i ciupać 3razy większe ptaki. (To chyba nie były strusie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owe gry posiadam, chętnie pogram. Właśnie dzisiaj myślałem nad jakimś większym coop'em jeśli chodzi o Dead Island. Don't Starve również nie pogardzę. Także kto chętny - bo widzę, że trochę nas się tu zebrało - niech pisze i możnaby coś wkrótce ogarnąc. U mnie majówka jest wolna, więc jestem do dyspozycji. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dead Island , Bardzo chętnie bym pograł w pełnej Co-operacji bo po aktywności wątku pewnie znajdzie się równo 4 graczy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DI i DI:R są teraz w  humblebundle, więc jak ktoś chce to tam można teraz tanio dostać. Mogę się przyłączyć do grania jak czas pozwoli, posiadam te wersje co są tam na stronce pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale my bedziem grać w wersje Remastered

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.