Jump to content

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16)
Mam 15 lat jednak nie zachowuje sie tak jak reszta moich rówieśników.
2. Adres e-mail
[email protected]
3. Steam ID oraz namiary
STEAM_0:0:41139431
Mój profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198042544590/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:
Nie niestety nie byłem jeszcze adminem.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:
Chce nim zostać dlatego że: w JB na SG gram już ponad rok i jest to najlepszy Polski serwer i jeden z najlepszy serwerów JB wogóle, ale czasami grają w niego dzieci lub osoby nie znające języka polskiego wtedy przydałby sie admin niestety nie zawsze on jest. Zawsze jest Votekick ale taka osoba może wrócić na serwer i dalej niszczyć gre innym. Czasami do Guardów wchodzą osoby nie mające mutacji albo mikrofony i wtedy to tak bardzo denerwuje. I ja właśnie chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera z takich ludzi.

Pomyliły Ci się działy chyba. Zgłosiłeś się na admina w dziale dotyczącym Army 3 :P

XDDDD no niezle, grał ponad rok, server stoi od 5 miech, czyli grał na beta JB którego nie mielismy :v?

Nie.

320 minut przegranych na serwerze i już podanie ?

Szczerze mówiąc to jego nigdy nie widziałem na JB, może to dlatego że wchodzę tam dosyć rzadko. Nie wydaje mi się, by ta osoba byłą stałym graczem, ale widocznie się mylę skoro grał tu już ok. 9 miesięcy przed tym jak powstał serwer JB Strefy Gier.

Hmmm... nie.

Na strefowym jb gra od roku, interweniuje gdy coś się dzieje, ciągle go słyszę, rzuca się w oczy. Na nie..

Edit: Uważnie przeanalizowałem podanie i zauważyłem że piszesz o votekicku, który już jakiś czas temu został zabrany graczom. Dla mnie to wygląda na skopiowane od kogoś...

Edited by Arczi

Wchodzę czasami na JB, ale jakoś nigdy cię tam nie widziałem. 

Poza tym gra ponad rok na serwerze mnie rozwaliła.

Jestem na Nie.

Ehh... Może ktoś kto jutro (a dokładniej dzisiaj) zabierze się do pisania podania, przeczyta do diabła to co mam tutaj oto do napisania. Bo już męczący jest ten spam podaniami...

Nie pisz podania jeśli:

1. Jesteś nowy i próbujesz udawać stałego gracza.

2. Nie widziałeś administratora przez 1 minutę (to że nie ma kogoś z administracji na serwerze, nie oznacza to, że nie można do niej pisać, poza tym, mamy paru ludzi informujących o wydarzeniach).

3. Masz zamiar pisać: Kiedy gram, nie ma admina na serwerze. Otóż on zawsze jest i zawsze interweniuje, kiedy tylko o tym wie.

Pisz podanie jeśli:

1. Na serwerze jesteś z dwie godziny dziennie.

2. Grasz na serwerze od przynajmniej miesiąca.

3. Dbasz o zasady na serwerze.

4. Chcesz wspierać rozwój serwera.

5. Ładnie się o tym rozpiszesz w podaniu i będzie to prawdą.

...wtedy masz masz zdecydowanie większe szanse na przyjęcie.

Dziękuję, dobranoc, myślę, że kolejny temacik do zamknięcia.

Pozdrawiam ^^

Podanie odrzucone. Grasz zaledwie 300 minut na serwerze i jesteś tydzień na serwerze a już chcesz zostać administratorem? Coś tu naprawdę nie gra :Image00002:

D7rI6gz.png

I skoro mówisz że grasz ponad rok u nas to złóż jak przegrasz faktycznie rok na naszym serwerze.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...