Jump to content

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) - 14

2. Adres e-mail - [email protected]

3. Steam ID oraz namiary http://steamcommunity.com/id/SpidureK/ STEAM_0:0:90852025

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie byłem jeszcze administratorem w Garry's modzie, lecz gdy pojawi się problem z zrozumieniem komend to pomoże mi @arczi.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Na serwerze gram od jego startu. Znam regulamin (i go przestrzegam), a często jak nie ma admina jest dużo dzieci, które łamią regulamin. Na serwerze bywam częściej niż większość administratorów z Jail Break. Jeżeli jest sytuacja w której np. są strażnicy obcokrajowcy, bądź dzieci krzyczą do mikrofonu, a admin nie jest obecny to minie parę rund kiedy już duża część zdąży wyjść z powodu tego, że ktoś wchodzi i zabija bez powodu. W takich przypadkach przydałby się votekick, niestety już go nie ma. Często staram się pomagać graczom na Jail Break np. odpowiadając na ich pytania dotyczące tego trybu lub poprzez zwykłe podanie linka do tekstur. Jestem pozytywnie nastawiony na nowych, którzy oczywiście przestrzegają regulaminu, a jak nie znają to staram się im pomóc przyswoić panujące zasady. Myślę że sprawdził bym się jako operator z wyżej wymienionych powodów.

Edited by SpiduR

Mimo niskiego wieku gracz jest przykładem do naśladowania. Nigdy nie sprawiał problemów, prawie w ogóle nie freekilluje, gracze się na niego nigdy się skarżyli, często przebywa w guardach, a jak dochodzi na serwerze do problemów to niezwłocznie informuje. Nawet obiecałem mu pomoc z ogarnięciem komend gdyby go przyjęli. Jednym minusem jest to że mało gada na serwerze, choć na ts'ie jest odwrotna sytuacja. Jestem na TAK.

Edited by Arczi

W sumie co tutaj dopisać, w zupełności zgadzam się z Arczim. Spidur jest bardzo aktywny, w razie problemów niezwłocznie informuje, a sam takowych problemów nie sprawiał. Na serwerze przesiaduje naprawdę dużo czasu, co można zaliczyć tylko do zalet. Jedyną wadą mógłby być wiek, jednak sądzę, że nie będzie to jakiś super wielki problem. Jestem na TAK

3 minuty temu, Kappa DragonFly napisał:

Neutralny, ale jakby go już przyjęli to max na operatora.

"Myślę że sprawdził bym się jako operator z wyżej wymienionych powodów." czytaj uważnie :3

Owy gracz przesiaduje na serwerze masę godzin,nie łamie w żaden sposób regulaminu. Można przymknąć oko na jego wiek(szczerość w podaniu, to się ceni). Jestem zdecydowanie na Tak.

Jestem na Tak.

SpiduR jest ogarniętym graczem. Informuje na bieżąco,  gdy na serwerze dzieje się coś złego. 

Ogólnie powinien być wzorem dla innych.

Pozdrawiam,

Kocmouch 

• 3 weeks later...
  • Arczi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...