Jump to content

Recommended Posts

1.Wiek:16

2.E-mail: [email protected]

3.Steam ID: STEAM_0:1:102229113, Profil Steam-https://steamcommunity.com/profiles/76561198164723955/

4. Moje doświadczenie w byciu Administratorem zalicza się do gier: Minecraft,Team Fortress 2, Counter Strike Global Ofensive oraz Garry's Mod. Na 3 ostatnich grach byłem adnimistratorem na serwerach Jail Break.

5.Ponieważ uważam że społeczność na owym serwerze jest świetna. Gram na serwerze od niedawna ale kiedy tylko porozmawiałem z jednym z superadminów zobaczyłem że administracja tego serwera to społeczność w której członkostwo to zaszczyt oraz obowiązek. Jako administrator jestem rozsądny oraz nigdy nie działam pochopnie i staram się najpierw wyjaśnić sytuacje a potem wyciagnąć konsekwencje. Chce zaoferować swoje doświadczenie serwerowi by uczynić grę przyjemniejszą oraz zabawniejszą.

Prepraszam za spam zgłoszeniem, mój internet się na chwilę odłączył i wysłałem ich kilka. Jest to mój błąd.

Edited by PometeuszV2
Błąd internetu

Posłuchaj , to nie jest tak , że cie przekreślam. Wymogiem zostania adminem/operatorem jest gra dłuższa niż 2 tygodnie. Pograj na serwerze, poznaj ludzi i zasady  i przede wszystkim udzielaj się na forum. Ale teraz jest za wcześnie abyś pisał podanie. Wierzę ,że jesteś dobrym graczem (przynajmniej wydawałeś się spoko kolesiem) więc moim zdaniem swoją szansę dostaniesz. Za jakiś czas. Lecz teraz muszę powiedzieć, że jestem na NIE.

A i nie dodawaj tyle tematów odnośnie twojej kandydatury. Raz wystarczy :P

Grasz dopiero od dzisiaj, nigdy nie rozmawiałeś z SA* a staż administratorski na innych serwerach mnie nie interesuje jeśli nikt z naszej społeczności cie nie zna. Dajesz ogromne wrażenie chęci posiadania rangi administratorskiej tylko dla własnych celów lub na szkodę serwera. Jeśli się myle i faktycznie zależy ci na dobrze serwera to zapoznaj się z naszą społecznością, pomagaj graczom i administracji oraz graj przez minimum 3 tygodnie to będziemy mogli rozpartywać podanie.

*Miał na myśli moją osobę //Yor

Edited by Yor

W zasadach składania podania piszę to 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. Na NIE.

Podanie można zamknąć, kandydat nie spełnia podstawowych warunków do dostania rangi wyższej niż user. Grasz od wczoraj, to o wiele za mało jak na zostanie administratorem, czy chociażby operatorem. Społeczność Ciebie nie zna, nie można ocenić gracza po rozegraniu kilku rund...

• Limbo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...