Jump to content
BOT Dimitri

Skarga na [RedWhite14]

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: RedWhite14
2. Steam ID osoby oskarżonej:  STEAM_0:0:56214962
3. Przybliżona data zajścia:12:50-14:40 
4. Nazwa mapy:kilka było.
5. Opis sytuacji:normalnie sobie biegamy jako inno nawet po starcie rundy typek podbiega i daje kosy za nic , najwiecej bylo na starego wonsza i edzia ktory byl provenem , a typ byl inno, bo go sprawdzalismy po jego smierci lub rundzie :).
6. Coś od siebie:Prosiłbym perm bana dla tej osoby za randomowe kosy , totalnie za nic.

Świadkowie:
Bobek,MrEdzio,Xx_StaryWonsz_xX[pl],Ja czyli Bot Dimitri

A i dodam informacje że to nie było jednorazowo tylko kilka -kilkanaście razy :)

Edited by Matrix.PL

Jakieś dowody posiadacie? "Naoczni świadkowie" nie zawsze są w 100% wiarygodni według mnie. Oczywiście nie twierdzę, iż możecie kłamać, aczkolwiek lepiej dmuchać na zimne.

Ziom na co mam kłamać , jest coś takiego jak logi serwerowe i w dodatku ctrl+f [Find] wpisujesz tam treść i np treść automatycznego kosa.

CTR+F [Find RedWhite14:BOT Dimitri to zdrajca!]

Edited by BOT Dimitri

Wyjaśnienie (jako takie): 1.używałem binda żeby oznaczać osoby które widziałem ostatnio (jak łaziłem sam) żeby było zapisane jako ostatnie słowa.

2.To że zdecydowana większość tych osób które oznaczałem to byli traitorzy to TYLKO przypadek. (w tym wiele razy sam BOT Dimitri)

3.Jak inaczej miałem innym zakomunikować że ktoś próbuje mnie zabić skoro mam skoki pingu 300-500 i sam ledwo słyszę co inni mówią już nie mówiąc o tym że mnie nikt nie słyszy.

3.Od kiedy to jest kos? Jak na razie spotykałem się z tym że inni reagowali na to w stylu:"Aha ten koleś zachowuje się dziwnie jeśli któryś z nich zginie to ten drugi jest od razu podejrzany"

4.Już nie wspominając o tym że wielokrotnie mnie po prostu z tego powodu zabijał nie mówiąc nawet konkretnie dlaczego (potem już z zasady-napisałem cokolwiek = zabić mnie).

Jakiego bindu używałeś? Ten, że "Ktoś jest ze mną" czy ten "Ktoś jest zdrajcą"?

Byłem wówczas na serwerze i śmiało mogę stwierdzić, że często leciały fake kosy od osoby oskarżonej. Przede wszystkim leciały one na oskarżyciela, który później był zirytowany całą rozgrywką.

Fakt, często oznaczałeś osoby "imwith", ale zazwyczaj rzucałeś fake kosy i to na różne osoby.

Pozdrawiam,

LAN.

Używał bindu że ktoś jest zdrającą , i np na mnie gdy bylem innocentem, bądź afczylem [wtedy bylem traitem i nie mial dowodow], i gdy starszy wonsz sobie chodzil obok sklepu [ obserwowalem go a  ten na niego z 20kosow dal ]

Arolek najpierw używałem tego pierwszego (ktoś jest ze mną) ale to nic nie dawało wiec się na to 2 przerzuciłem.

Co do sytuacji o której mówisz BOT Dimitri, że ciebie oznaczam jako traita to mówiłem na czacie głosowym że, albo odpisujesz komuś, albo sklepu traitorów używasz, co albo oznacza że o ogóle nie słuchasz czatu głosowego, albo miałem taki badziewny internet że po prostu mnie nikt nie rozumiał jak coś mówiłem. Ponieważ doszedłem do wniosku że nikt mnie nie słuchał/słyszał na głosowym to po prostu używałem binda że ktoś jest traitem jak ktoś za mną łaził, albo we mnie celował ze snajperki z obrzeży mapy (jak byłem sam na sam żeby jako ostatnie słowa oznaczyło).

+ Plus kolejny raz zaznaczam że nie wiedziałem że to są kosy. Po prostu ludzie tego używali, ale większej reakcji nie widziałem poza tym że koleś był podejrzany

Jakby ktoś jeszcze dał historię gry od m/w 13:15 do 15:00 (m/w takie dema jakie w cs:go) to byłaby sprawa prawie rozwiązana bo tutaj nie widać nic z tych bindów w historii czatu.

Jako 100%'owy świadek potwierdzam to co napisał dimitri. Typ każdego oznaczał jako zdrajce nawet jak był w tłumie i nie miał co się bać o swoje życie.

Jak byłem w tłumie to po co miałem oznaczać? Na mapie stadium ciągle uciekałem od tłumów bo wiedziałem że albo znowu ktoś mnie zabije (ten raz kiedy siedziałem za ladą i ktoś podszedł i mnie zabił), albo terrorysta się po prostu wysadzi zabijając wszystkich, więc po prostu uciekałem na drugi koniec mapy żeby mieć spokój. (w pojedynkę miałem większe szanse przeciwko traitorowi niż w tłumie)

+ Jeszcze pytanie czemu od razu Permban, bo byćmoże nie rozumiem powagi sytuacji i przydałoby mi się wyjaśnienie wagi tego zdarzenia.

Wyjaśnię w skrócie. Używając bindu "Ktoś jest zdrajcą" wydajesz kosa i nie rozumiem tłumaczenia, że nie wiedziałeś jakie to zdanie ma znaczenie bo mistrzem czytania ze zrozumieniem nie trzeba być by domyśleć się tego co ten bind oznacza. Dlaczego ludzie nie reagowali? Prawdopodobnie wiedzieli, że Twoje kosy są nic nie warte. Część graczy też nie zwraca uwagi na czat, ale bardziej doświadczone osoby będą egzekwować wydane przez Ciebie kosy zaś Ty karany za błędne ich wydanie.

PS Na hlstatsx nie widać bindów w historii czatu

Nie chodziło mi o nie reagowanie na moje bindy tylko raczej na prawie żadne ludzie nie reagowali, więc uznałem że skoro mało kto przywiązuje do nich wagę to może być alternatywą dla "Ej ten koleś zachowuje się jakby chciał mnie zabić tak żeby nikt tego nie ogarnął", a nie jest równoważne z "KOS koleś którego wskazuję".

Edited by RedWhite14

To zrób sobie bind ktoś zachowuje się podejrzanie

Może niech się administracja wypowie apropos kary, bo ja nie lubię w niepewności siedzieć. Jak na razie to tyle wywnioskowałem, że oskarżyciel oskarżył mnie o niewłaściwe używanie jednej z dodatkowych funkcji serwera, co go wielce irytowało, wręcz doprowadzało do szału. Jeśli ktoś to inaczej rozumie i chce mnie oświecić to czekam na wyczerpującą odpowiedź. Jeśli by się ktoś pytał o moje zdanie w tej sprawie przyznaję, że powinienem był inaczej ją wykorzystywać, bo m.in. oskarżyciel był bardzo zdenerwowany moim wprowadzaniem w błąd. W moich działaniach nie zamierzałem nikogo wprowadzać w błąd a jedynie dać znać, że ktoś jest potencjalnym zdrajcą. Błąd swój rozumiem, za zamieszanie przez niego wprowadzone przepraszam.

To że wypisujesz się elokwętnie by ukryć problem to już jedna strona , nie było wtedy adma celowo to robiłeś nawet gdy cie ostrzegaliśmy, miałes to totalnie w dupie mimo tego ze wiedziales co to za koemnda. i dalej to robiles , latales za randomowymi osobami i kos ydawales , a na klawiaturze jest masa przyciskow np wiekszosc zxvbnm ;) na bindy konsolowe

mówię przecież że "wygodnego miejsca na bindy" nie mam. Chodzi o to żebym mógł to robić zarazem unikając kul od kolesia który we mnie strzela, a nie stojąc jak kołek.

Nie będę się tutaj jakoś potężnie rozpisywał, ponieważ za bardzo nie ma o czym. Ale skoro prosisz o wytłumaczenie to już z tym śpieszę, a właściwie to cytuję Arolka sprzed kilku odpowiedzi:

Używając bindu "Ktoś jest zdrajcą" wydajesz kosa i nie rozumiem tłumaczenia, że nie wiedziałeś jakie to zdanie ma znaczenie bo mistrzem czytania ze zrozumieniem nie trzeba być by domyśleć się tego co ten bind oznacza.

I tu moja sugestia grzeczna - jeżeli nie wiesz jak czegoś używać to tego po prostu nie używaj. Polecam ustawić sobie bind ttt_radio_suspicious (albo jakoś tak) w miejsce zdrajcy, natomiast zdrajcę na przycisk często pomijany a jakże niedoceniony. Na przycisk Mouse3. Jeżeli masz kółko myszy to znaczy, że go masz i nie wciskaj mi tu kitu po mojej odpowiedzi. To tak dla twojej wygody.
I teraz nie można postawić cię przed sądem jako "nieumyślne wykroczenie", bo jak to sam przecież napisałeś:

przyznaję, że powinienem był inaczej ją wykorzystywać, bo m.in. oskarżyciel był bardzo zdenerwowany moim wprowadzaniem w błąd.

Chociaż wiesz, że zrobiłeś źle... Jedyny plus. Jednak podczas gry wyszedłeś na totalnego osła a twoje tłumaczenie typu "nie wiedziałem co to znaczy" ma raka i jest inwalidą w jednym.
Tyle ode mnie. Dziękuje i pozdrawiam!

Słuchaj Dimitri. Ludzie tutaj przychodzą z przekonaniem winy osoby której oskarżają. Ty mi wyglądasz na taką osobę. Daru przekonywania to ja nie mam, tym bardziej że się uparłeś to ciebie nie przekonam. Ja sam przyszedłem tutaj z przekonaniem że jestem niewinny i po wypowiedziach tych którzy tutaj przyszli (m.in. Ciebie) doszedłem do wniosku, że popełniłem błąd do czego się przyznaję. Jedynie moje zachowanie może częściowo wyjaśniać to co powyżej napisałem. Jak na razie czekam na werdykt Administracji bo serio nie wiem jak to się skończy.

Dzięki Radke na to co napisałeś wpadłem dosłownie tuż przed tym jak mi to napisałeś. Ale teraz (jak już wyżej napisałem) czekam jedynie na werdykt, bo (też jak wcześniej napisałem) nie lubię czekać w niepewności.

Cieszę się, że oskarżony przyznał się do winy bo wiele osób nie widzi swoich błędów nawet jak im się rzuci masę przykładów swojego złego postępowania. Jako, że błąd został zrozumiany i raczej nie będzie powielany w przyszłości RedWhite zostanie zbanowany na 4 dni.

W przypadku powtórki z rozrywki taki pobłażliwy raczej już nie będę.

Pozdrawiam i zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...