Skocz do zawartości
Deox

Problem z aplikacją mobilną steam

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Mam problem z aplikacją steam na urządzenia przenośne, mianowicie kilka dni po możliwości wymiany bez opóźnienia (72h) nie mogę akceptować ofert wymiany oraz przeglądaniem ekwipunków wszystkich użytkowników steam. Narazie z problemem pomogła reinstalacja aplikacji, lecz znowu trzeba czekać 7dni od aktywacji tokenu. Czytałem na forach i inne osoby mają ten sam problem lecz nikt nie zna solidnego rozwiązania. Jeśli znasz dobre rozwiązanie to proszę o napisanie go poniżej. Pozdrawiam i dziękuje, Deox.

Edytowane przez Deox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem. To jest chyba normalne zabezpieczenie, a nie problem który można rozwiązać. Jeżeli nie używasz tokenu, to potem trzeba czekać 7 dni, żeby móc wymieniać się przedmiotami z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien ale chyba pomóże ci odznaka lidera społecznośći bo wtedy jakieś uprawnienia się w tych sprawach dostaję ale mówię nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Volvo ostatnim czasem (chyba) wprowadziło do gry dodatkowe zabezpieczenie kona i wszystkich związanych z nim poważniejszych akcji, zwane Tokenem Aktywacyjnym. Ten token zostaje przypisany do twojego konta i używając aplikacji mobilnej będziesz go musiał założyć jeśli chcesz Trade'y obsługiwać natychmiastowo. 

Klasyczne zabezpieczenie mobilne. Nic więcej. Załóż je a problemy się skończą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi