Jump to content

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) - 14
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary http://steamcommunity.com/profiles/76561198165638688/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: nie nie byłem lecz poradze sobie w trudnych sytuacjach lub skontaktuje się z innym adminem/operatorem.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Gram na serwerze od (prawie) początku serwera Jail Break .Gram na SG bardzo często , chciałbym się zaopiekować serwerem w takim stopniu , w sytuacji kiedy nie ma żadnego operatora/admina inni gracze przestrzegają regulaminu i właśnie w takich chwilach byłbym potrzebny.Oraz znam regulamin na pamięć staram się go przestrzegać. Myśle że poradze sobie jako operator z wyżej wymienionych powodów.

Link to post
Share on other sites
Cytuj

 w sytuacji kiedy nie ma żadnego operatora/admina inni gracze przestrzegają regulaminu

 

No to po co operator na jailbreak jak bez tego wszystko elegancko jest :Image00005:

 

Niski wiek + brak jakiegokolwiek doświadczenia - słaby materiał na kogoś, kto ma pilnować porządku.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli naprawde zależało by ci aby pilnować serwer to byś się bardziej postarał nad napisaniem tego podania, przynajmniej sprawdzenie tego co napisałeś i poprawa błędów już by coś znaczyła. Na nie.

Link to post
Share on other sites

Składający podanie jest stałym graczem serwera JB, który już długo gra na nim. Często stara się pomagać graczom i wyrównywać szanse drużyn, jeśli jest taka potrzeba. Jako guard zazwyczaj jest gdzieś na uboczu, ale wykonuje rozkazy i pilnuje więźniów w sposób dobry. Nie zmienia to faktu, iż czasem potrafi mu odwalić. Jako warden nie umie porządnie poprowadzić rozgrywki, a także ma dość słomiany zapał do drużyn. Potrafi zmieniać drużynę niemalże co rundę. Nie podoba mi się to. Kolejnym mankamentem jest fakt, iż jest trochę za młody i niedojrzały. W podaniu jest wiele błędów, których mój wewnętrzny Grammar Nazi nie może zdzierżyć.

 

Jestem na NIE. Spróbuj za jakiś, trochę bardziej odległy czas.

Link to post
Share on other sites
  • Worm locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...