Jump to content

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) - 14
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary http://steamcommunity.com/profiles/76561198165638688/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: nie nie byłem lecz poradze sobie w trudnych sytuacjach lub skontaktuje się z innym adminem/operatorem.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Gram na serwerze od (prawie) początku serwera Jail Break .Gram na SG bardzo często , chciałbym się zaopiekować serwerem w takim stopniu , w sytuacji kiedy nie ma żadnego operatora/admina inni gracze przestrzegają regulaminu i właśnie w takich chwilach byłbym potrzebny.Oraz znam regulamin na pamięć staram się go przestrzegać. Myśle że poradze sobie jako operator z wyżej wymienionych powodów.

w sytuacji kiedy nie ma żadnego operatora/admina inni gracze przestrzegają regulaminu

No to po co operator na jailbreak jak bez tego wszystko elegancko jest :Image00005:

Niski wiek + brak jakiegokolwiek doświadczenia - słaby materiał na kogoś, kto ma pilnować porządku.

Jeżeli naprawde zależało by ci aby pilnować serwer to byś się bardziej postarał nad napisaniem tego podania, przynajmniej sprawdzenie tego co napisałeś i poprawa błędów już by coś znaczyła. Na nie.

Składający podanie jest stałym graczem serwera JB, który już długo gra na nim. Często stara się pomagać graczom i wyrównywać szanse drużyn, jeśli jest taka potrzeba. Jako guard zazwyczaj jest gdzieś na uboczu, ale wykonuje rozkazy i pilnuje więźniów w sposób dobry. Nie zmienia to faktu, iż czasem potrafi mu odwalić. Jako warden nie umie porządnie poprowadzić rozgrywki, a także ma dość słomiany zapał do drużyn. Potrafi zmieniać drużynę niemalże co rundę. Nie podoba mi się to. Kolejnym mankamentem jest fakt, iż jest trochę za młody i niedojrzały. W podaniu jest wiele błędów, których mój wewnętrzny Grammar Nazi nie może zdzierżyć.

Jestem na NIE. Spróbuj za jakiś, trochę bardziej odległy czas.

• Worm locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...