Jump to content

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: LAN PARTY HAXX =)
2. Steam ID:  STEAM_0:0:1439148
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A1439148&Submit=Search#
4. Opis sytuacji: Jakiś miesiąc temu moja "spina" z Wormem nasiliła się, a dokładniej jego agresja do mnie. Do rzeczy. Dostałem perma na serwerze i blokadę na forum od niego za ten post:

 

lan.png

 

Link do tego tematu: http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/10534-skarga-jakubek1000/

 

Od razu postanowiłem pogadać z Wormem na steamie, no ale oczywiście jego zachowanie pozostawiało dużo do życzenia i mnie zablokował. Reasumując, bana dostałem tylko z powodu mojej prywatnej spiny z Wormem, a on swoje uprawnienia wykorzystał przeciwko mnie i nałożył mi bana. Czy za taki post można dostać perma na serwerze? 
5. Coś od siebie: Gram tutaj od listopada 2015, nigdy żadnych poważniejszych problemów nie miałem (bany etc), jakieś tam dwa karma bany w grudniu i to tyle. Liczę na ub, bo na rozwiązanie tej sprawy czekam już spory kawałek czasu.

Edited by LAN PARTY
Link to post
Share on other sites

"Na milion procent by Ci czegoś takiego nie powiedział."- administrator może takie coś powiedzieć, ma do tego pełne prawo. Jak jest poważna sprawa, gdy jest skomplikowana, gdy nie ma dużo dowodów (a liczysz na zeznania świadków), gdy jest sytuacja sporna, gdy sytuacji nie można rozwiązać na serwerze, gdy użytkownik się nie zgadza z decyzją administratora, lub gdy administrator pilnie musi iść.

Edited by Arczi
Link to post
Share on other sites

Cóż, twoja kultura pozostawia wiele do życzenia, ale myślę, że za posta na forum/spinę na czacie nie powinno się dawać permów...

Szkody nikomu nie wyrządził, trollingu wobec kogoś innego raczej też nie było, więc myślę, że blokada na forum by zupełnie wystarczyła...

Link to post
Share on other sites

Twoje karma bany Hans też pozostawiają wiele do życzenia. ;) Nie widzę sensu Twojego posta. Fakt, jestem osobą, która przeklina, ale co to ma do sprawy z Wormem? Podkreślę, że nie jestem osobą, która obraża innych, no chyba w skrajnych wypadkach, gdy druga osoba ma naprawdę nierówno pod sufitem.

 

Pozdrawiam.

Edited by LAN PARTY
Link to post
Share on other sites

Wcale banów itp nie miałeś i w ogóle itp. 2 Bany za MASS RDM i trolling, a do tego fajny język masz i fajnie się wyrażasz: U3jNkDp.png 

 

edit1: Wszyscy dobrze pamiętają sprawę LANA z beczkami na tej śmiesznej mapie z ich respawnem 

 LAN nie poniósł wtedy żadnych konsekwencji, ponieważ wtedy wybuchła sprawa z Fliperem itp i nikt się tym nie zajął. Nie będę również przypominał o jego postach w których prowokował(jak będę miał dostęp do PC to dam SS, bo z telefonu trochę ciężko)

 

Ogólnie to jest taka zasada Admin ma zawsze rację nawet jak jej nie ma, a Worm z tego co wiem jest trochę wyżej od innych.

Edited by adam104100
Link to post
Share on other sites

1. Admin ma zawsze rację nigdy nei weszło w życie, z tego co mi wiadomo

2. Sprawa z beczkami i tak nie była rozwiązana, bo wyszło, że większość świadków to jednoczesnie winowajcy i nikt nie chciał sie przyznać

3. LAN, piszę na twoją korzyść, a ty jeszcze krytykujesz xd.

Link to post
Share on other sites

@Arczi

 

Jeśli dla ciebie pozbywanie się szkodników ze Strefy Gier to nadużycie admina, to zastanawiam się jak wygląda twoje administrowanie na Jailbreaku.

 

 

@LAN PARTY

 

Bardzo ładna wersja, a teraz pozwól że ja się wypowiem jak to wygląda.

 

"Jakiś miesiąc temu moja "spina" z Wormem nasiliła się, a dokładniej jego agresja do mnie"

Nie było żadnej agresji z mojej strony. Wcześniej byłeś upominany na forum abyś panował nad swoim zachowaniem.

 

"Od razu postanowiłem pogadać z Wormem na steamie, no ale oczywiście jego zachowanie pozostawiało dużo do życzenia i mnie zablokował."

No oczywiście. Worm wszystkiego winien na Strefie. Najlepiej powiesić tego typa, nie?

Stwierdzę jedynie tylko, że nie chciałeś dogadać się ze mną na TS3 a jedynie na Steamie żądałeś ode mnie abym ci nadał unbana (wtedy kiedy był jeszcze pierwszy ban na forum), i dlatego że nie dałem ci tego to jestem - w twoim mniemaniu - ze złym zachowaniem? Wybacz, buractwa nie toleruję.

 

"Reasumując, bana dostałem tylko z powodu mojej prywatnej spiny z Wormem, a on swoje uprawnienia wykorzystał przeciwko mnie i nałożył mi bana."

Prywatnej spiny?

 

Pierwszy ban został wlepiony na forum dlatego że robiłeś z niego nie miejsce do dyskusji tylko chlew. Unbana nie wiem od kogo dostałeś, ale najwyraźniej nie wziąłeś tego do siebie że mogłeś to wykorzystać jako drugą szansę. Ponieważ nadal nie potrafiłeś się zachować na forum oraz w grze poleciał kolejny ban.

 

Czy to, że pilnuję aby był porządek na forum, jest nadużyciem administratora?

 

"Czy za taki post można dostać perma na serwerze? "

Oczywiście, że nie. Pytanie można zadać sobie inne;

 

Czy za takie zachowanie wobec społeczności Strefy na forum (jak i w grze[ss od adama świetnie obrazuje twoje zachowanie na serwerze]) powinno się dostać perma na serwerze?

Nad tym polecam się zastanowić, bo od początku nie widzisz nigdy swojej winy w niczym i obwiniasz każdego oprócz siebie.

 

 

TL;DR - LAN atakował innych użytkowników forum, dostał bana na forum, dostał unbana, zaczął na nowo, dostał bana na forum i w grze.

 

 

 

PS: Worm robi sobie wakacje ale syf nadal musi sprzątać...

Link to post
Share on other sites

Screeny które wrzucił Adam są z grudnia. Wtedy też Adam dostał bana na miesiąc za trollowanie i to za moją sprawką, bo ja go zgłaszałem adminom. Sprawa miała się tak, że Adam trollował, powodował utratę karmy u innych i szczerze, trochę się z nim prywatnie wyzywałem, ale kurde, agresja rodzi agresję mój drogi. Moje wyzwiska w stronę Adama nie były bez powodu jak widzicie.

 

Poza tym, dlaczego Adam podał screeny zrobione z grudnia? Jak widzicie, na screenach jest ukazana mapa, która została już dawno usunięta z serwera TTT Strefy, więc screeny NIE SĄ NOWE. 

 

Atakowanie innych osób? Czy to lan.png nazywasz atakiem na inną osobę? 

 

Adam teraz chce mnie udupić wstawiając te screeny, bo to głównie ja zgłaszałem go do adminów i po jakimś czasie ciągłego zgłaszania go dostał on bana na miesiąc, potem kolejne i tak dalej. Było nawet ogłoszone, że "jak adam będzie dalej trollował to dostanie bana permanentnego". Jednak się ktoś nad nim zlitował i dostał bana na 4 tygodnie. A ja mam dostać bana permanentnego mimo, że nigdy niczym nie zawiniłem?

Czy nie dziwne jest, że na screenie na którym obrażam Adama jest wzmianka o jego "zabawach"? Chodzi tu o jego trollowanie, rzecz jasna, a jednak niektórzy tego nie widzą. Jak mam zostać ukarany teraz (w czerwcu), po miesięcznej przerwie od serwera za jakieś screeny z grudnia, które były spowodowane trollowaniem Adama to ja podziękuję już. ;)

 

Edycja:

 

Żeby Was przekonać:

 

http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/9791-skargaadam104100-nigdy_nie_wybaczam/

 

W tej skardze napisanej 31 stycznia Radke zadecydował, że adam dostanie bana na miesiąc. Więc nie mógł wejść przez cały luty i dopiero pojawił się na serwerze na początku marca. Jak wiemy, w marcu już tej mapy prawdopodobnie nie było na serwerze (ta, która jest na screenach), więc screeny nie mogły być zrobione w późniejszym okresie niż grudzień 2015/styczeń 2016, a jak wiemy, wtedy też Adam trollował najbardziej i wyleciał na miesiąc, tak jak już wyżej przytoczyłem link do skargi od Mrufki. A więc, myślę, że od oskarżeń się wybroniłem. Wyzywałem go bo wielokrotnie prawie z karma banem przez niego nie wyleciałem.

 

Liczę na szybkie ub po miesięcznej przerwie od serwera. ;)

 

Edited by LAN PARTY
Link to post
Share on other sites

Dobra - skoro LAN wymienił tutaj mój nick to muszę się wypowiedzieć.

Widzę, że najwięcej emocji wywołuje tutaj sprawa screenów, które Adam wstawił, by poprzeć decyzję o pozostawieniu bana. Nie interesuje mnie kiedy to było, bo na opinię swoją pracujemy cały czas. Tak się pokazywałeś i tak Cię ludzie będą widzieć. Proste i nieskomplikowane. To jest raz.

 

Dwa - przejdźmy do sedna. Worm nie jest toksyczny. Przepraszam - jest, ale tylko wtedy kiedy ma powód. Blokada twojego konta na forum była konsekwencją tylko i wyłączne twojego aroganckiego i zbyt bezpośredniego języka wobec użytkowników i tutaj się Robakowi nie dziwię, że cię odciął. Zresztą - sam wielokrotnie Cię informowałem na serwerze, żebyś luzował szorty i troszkę się hamował, a ty obiecałeś i - jak widać - nic z tego nie wyniosłeś. Szkoda.

 

I po trzecie - nie wiem czy istnieje jakiś konflikt między tobą a Wormem, ale jestem w stanie uwierzyć bardziej jemu niż tobie. Takie są realia i koniec. 

I jeszcze po czwarte - Adam dostał bana tylko na miesiąc ze względu na niższą szkodliwość czynu niż była zakładana. Odsiedział swoje i już taki nie jest. Natomiast co do twojej odmiany czy jakby to nazwać nie jestem pewien czy nastąpi. Może kiedyś.

Więc reasumując - jestem za podtrzymaniem bana, przynajmniej na pewien czas. Potem można ewentualnie pomyśleć.
Pozdrawiam i proszę - bez spinania dupska niepotrzebnego. Tu ma być porządek. A nie chlew.
Edit: Piszę za szybko i literówki poprawiać muszę.

Edited by Radke
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, Radke napisał:


Więc reasumując - jestem za podtrzymaniem bana, przynajmniej na pewien czas. Potem można ewentualnie pomyśleć.
 

 

Pewien czas, a nawet ponad miesiąc, ja już jestem odcięty od serwera. Kolejna sprawa. Gram tutaj od listopada i nigdy nie było problemów, aż do teraz. Adam dostawał bany co raz wyższe i wyższe, a ja dostałem za jedno od razu perma, w dodatku perma dostałem na serwerze za forum, co i tak myślę, że jest lekko zawyżoną karą, bo co ja niby na tym forum zrobiłem? Zwróćcie uwagę na tego screena, bo za to dostałem tego bana. :)

Link to post
Share on other sites

Trudna sprawa. Ja tam jakoś Lana nie uważam za szkodnika. Zdarza mu się trollować i kogoś wyzwać, ale komu się to nie przytrafia? Są jednak większe trolle i moim zdaniem ban na serwery jest mocno przesadzony. Rozumiem blokadę na forum, bo to na forum Lan posługiwał się językiem dość ofensywnym, ale perm na serwery za coś takiego? To chyba przesada. Moje zdanie jest takie, że powinien polecieć unban. Ban już trochę trwa. No i oczywiście dodać muszę, że reakcja Worma była przesadzona, ale moje zdanie znacie. Sam Robak święty nie jest, też zdarzały się wyskoki. Pamiętam jeden, kiedy to Worm wbił na TTT kiedyś (jak byłem opem kiedyś tam) i zaczął na mikro mówić, że Jailbreak już działa i wszystkich serdecznie zaprasza. Gdy powiedziałem mu, że od takich ogłoszeń ma forum, nic sobie z tego nie zrobił. Ale to tylko taka mała dygresja. 

Werdykt końcowy: unban dla Lana.

Link to post
Share on other sites

Witam

Połowa twojego odwołania to bzdury. Nigdzie nie widzisz swojej winy, mimo tego, że sam wrzucasz dowody na to, że nie był to bezpodstawny ban. Tylko z tego powodu mam ochotę zostawić to tak jak jest, ponieważ szczerze wątpię, żebyś przestał rzucać chamskimi odzywkami w stronę innych użytkowników. Nie tylko na forum zresztą, historia czatu się kłania. Adam i Worm nie byli jedynymi osobami, którzy się na to skarżyły. Mimo tego uważam, że ban na serwery był przesadzony. Został on już zdjęty, ale uprzejmie informuje - jeśli nie uda Ci się powstrzymać od obrażania innych użytkowników forum i serwera, to kolejne odwołanie zostanie zamknięte chwilę po tym, jak je zobaczę - raczej nie będzie to informacja o zdjęciu bana.

Pozdrawiam

Edited by Kerakota
Link to post
Share on other sites
  • Kare locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...