Jump to content

Recommended Posts

1. Wiek - 20,5
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - http://steamcommunity.com/profiles/76561198123584565/ - 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem adminem, byłem operatorem, moderatorem, na dwóch małych serwerach, które wymarły, a także przez długi czas i to kilka razy na Guantanamo. Na Strefie Gier mi się nigdy nie udało.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Bo jeśli gram, to tutaj. Jestem studentem, więc mam dużo czasu. Teraz są wakacje. Lubię też karać ludzi, jeśli kara im się należy.
6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego - chodzi mi o TTT, ale i tak angielski znam bardzo zaawansowany, także podstawy niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i fińskiego.

 

Link to post
Share on other sites

Akurat zdaniem worma tutaj radziłbym się nie sugerować, gdyż jest to spowodowane jego prywatną niechęcią do mnie i faktem, że pisałem na niego skargi z powodu jego zachowania i uciążliwej gry. Co do reportów, zawsze opisuję je ze swojego punktu widzenia, bo tylko taki w takich sytuacjach posiadam. W przypadku, gdy sprawdzam czyjeś reporty, staram się być bezstronnym, nie kierując się całkowicie sugestiami reportującego i odpowiadającego, by samemu zdecydować, jak dana sytuacja wyglądała - zarówno według logów, a także, o ile tacy są, to sugestiom osób trzecich w ramach świadków zaitniałych zdarzeń ( o ile Ci są wiarygodni i bezstronni ).

Link to post
Share on other sites

Chciałbym tutaj przytoczyć sytuację z vesotią gdzie byłeś wielkim groźnym paladynem (prawie jak pan E.) 'broniącym' jej do tego stopnia że celowo trollowałeś tych którzy za nią nie przepadali oraz kłamałeś w reportach na RDMach jakie wykonywałeś. @Kajox i @Gerard aka Max Payne również pamiętają jaki burdel robiłeś gdy jakaś nastolatka weszła na serwer...

Link to post
Share on other sites

Vargas, nie rozumiem Twojego toku myślenia... Jaki burdel?... Wyżej napisane posty nie odbiegają od tematu podania, a nawet są kluczową jego częścią. W podaniu każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, dobrze, że padają tutaj konkretne argumenty, a nie puste słowa "Jestem za/ Jestem na nie". Sam pamiętam jak Jarl był nieobiektywny kiedy grała Vesotia, ale może coś się zmieniło.

Link to post
Share on other sites
44 minut temu, VargasOgnisty napisał:

Takie sprawy weźcie wy sobie przegadajcie gdzie indziej. Nie róbcie burdelu tutaj w podaniu.

Podawanie argumentów to burdel? Bardzo ciekawy typ rozumowania masz. Odnośnie podania sam mam obawy dotyczące obiektywizmu Jarla. Na razie na nie.

Edited by raver
Link to post
Share on other sites

Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. Zarówno na ciebie, jak i na kajoxa pisałem skargi na temat waszego zachowania. Gerard byłby bardziej obiektywny, więc jeśli by potwierdził to, co mówisz, to bym się nad tym głębiej zastanowił. 

Jednakże, ja jestem obiektywny, nie można jednak mówić o zerowej stronniczości - w końcu ludzie to nie maszyny :v 

Link to post
Share on other sites

Obrażałem ją? Nie przypominam sobie czegoś takiego, na TTT nigdy nie zdarzyło mi się nikogo zwyzywać, wyjątkowymi sytuacjami są takie w których strzelam się ze zdrajcą, często w sposób ironiczny obrażam go tekstami "Ty karaczanie jeden". Co do Tych skarg to chętnie bym dowiedział się od osoby do której to pisałeś, czy to prawda bo nigdy nie zostałem o tym fakcie powiadomiony, że rzekomo zwyzywałem Vesotie, możliwe, że pomyliłeś osoby. Co do Ciebie samego to chyba masz słabą pamięć odnośnie sytuacji z Vesotią, byłeś jej wielkim zwolennikiem, tak tylko Ci przypomnę.

Edited by DragonFly
Link to post
Share on other sites

Dobry chłopak, choć ciągle mnie podejrzewa o najgorsze przestępstwa, wraz z masowym ludobójstwem włącznie. Czasem ma też ADHD, ale można to wyleczyć stalowym paskiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem na tak.

PS. Nie za dużo operatorów/modów i adminów?

PS 2. Kappa, on chyba pisał do Worma i Kajoxa, nie do Ciebie, ale co ja tam wiem. ;v 

Sniki edit:

Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. - Wtrącenie, co sugerują dwa przecinki, jeśli zwracał się do Worma. Raczej pisze się "Ty, Worm i Kajox" albo "Kappa oraz Worm wraz z Kajoxem". Ale co ja tam wiem!

Edited by Zuris
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Jarl napisał:

Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. Zarówno na ciebie, jak i na kajoxa pisałem skargi na temat waszego zachowania. 

Jak Ty, Worm, wraz z Kajoxem- To chyba odnosiło się do mnie. 

Link to post
Share on other sites

Błąd stylistyczny, bym powiedział. DragonFly, co do Ciebie nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - nic mnie z Twojej strony złego nie spotkało i żadnej urazy nie chowam. Nie myśl, że chowam, to tylko nieporozumienie :) 

 

Chodziło mi tu o worma i kajoxa. Pozdrawiam Cię, Dragon Fly i w przypadku dalszych chęci chętnie podyskutuję. 

Co do Vesotii pamiętam tylko, że była obrażana. Tyle. Nie potrzebuję adoracji i akceptacji nastolatek w internecie :v W sumie to mam już rodzinę, więc mi to nie potrzebne, na prawdę. Co do obiektywizmu moich osądów, zawsze na innych serwerach starałem się być sprawiedliwy. Według mnie osoby nie obiektywne, które mogłyby się wypowiadać to kajox, worm, raver i reborn, bo każdy z nich dostawał bany od Yora i Gerarda za rdmowanie mnie, z czego sytuację rozwiązałem pozytywnie chyba tylko z rebornem finalnie. 

 

Edited by Jarl
Link to post
Share on other sites

Zmnieniam zdanie na tak,ponieważ w momenie pisania posta własnie z nim gram i chyba się nadaje (z tego co widze w grze)

Link to post
Share on other sites
  • Kare locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...