Skocz do zawartości
Jarl

TTT - Jarl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek - 20,5
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - http://steamcommunity.com/profiles/76561198123584565/ - 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem adminem, byłem operatorem, moderatorem, na dwóch małych serwerach, które wymarły, a także przez długi czas i to kilka razy na Guantanamo. Na Strefie Gier mi się nigdy nie udało.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Bo jeśli gram, to tutaj. Jestem studentem, więc mam dużo czasu. Teraz są wakacje. Lubię też karać ludzi, jeśli kara im się należy.
6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego - chodzi mi o TTT, ale i tak angielski znam bardzo zaawansowany, także podstawy niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i fińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK. Gracz aktywny, ogarnia regulamin, sądze że się spisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neutralnie, gra dobrze, agarnia regulamin itd. Mam pewne obawy, ale wy decydujcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jarl jest bardzo dobrym a zarazem rozrywkowym graczem. Nie da się z nim pokłócić według mnie. Ziom się nada, jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, jest fałszywy jego punkt widzenia w reportach często odbiega od zaistniałej sytuacji, za bardzo kieruje się emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat zdaniem worma tutaj radziłbym się nie sugerować, gdyż jest to spowodowane jego prywatną niechęcią do mnie i faktem, że pisałem na niego skargi z powodu jego zachowania i uciążliwej gry. Co do reportów, zawsze opisuję je ze swojego punktu widzenia, bo tylko taki w takich sytuacjach posiadam. W przypadku, gdy sprawdzam czyjeś reporty, staram się być bezstronnym, nie kierując się całkowicie sugestiami reportującego i odpowiadającego, by samemu zdecydować, jak dana sytuacja wyglądała - zarówno według logów, a także, o ile tacy są, to sugestiom osób trzecich w ramach świadków zaitniałych zdarzeń ( o ile Ci są wiarygodni i bezstronni ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym tutaj przytoczyć sytuację z vesotią gdzie byłeś wielkim groźnym paladynem (prawie jak pan E.) 'broniącym' jej do tego stopnia że celowo trollowałeś tych którzy za nią nie przepadali oraz kłamałeś w reportach na RDMach jakie wykonywałeś. @Kajox i @Gerard aka Max Payne również pamiętają jaki burdel robiłeś gdy jakaś nastolatka weszła na serwer...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie sprawy weźcie wy sobie przegadajcie gdzie indziej. Nie róbcie burdelu tutaj w podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vargas, nie rozumiem Twojego toku myślenia... Jaki burdel?... Wyżej napisane posty nie odbiegają od tematu podania, a nawet są kluczową jego częścią. W podaniu każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, dobrze, że padają tutaj konkretne argumenty, a nie puste słowa "Jestem za/ Jestem na nie". Sam pamiętam jak Jarl był nieobiektywny kiedy grała Vesotia, ale może coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minut temu, VargasOgnisty napisał:

Takie sprawy weźcie wy sobie przegadajcie gdzie indziej. Nie róbcie burdelu tutaj w podaniu.

Podawanie argumentów to burdel? Bardzo ciekawy typ rozumowania masz. Odnośnie podania sam mam obawy dotyczące obiektywizmu Jarla. Na razie na nie.

Edytowane przez raver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. Zarówno na ciebie, jak i na kajoxa pisałem skargi na temat waszego zachowania. Gerard byłby bardziej obiektywny, więc jeśli by potwierdził to, co mówisz, to bym się nad tym głębiej zastanowił. 

Jednakże, ja jestem obiektywny, nie można jednak mówić o zerowej stronniczości - w końcu ludzie to nie maszyny :v 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrażałem ją? Nie przypominam sobie czegoś takiego, na TTT nigdy nie zdarzyło mi się nikogo zwyzywać, wyjątkowymi sytuacjami są takie w których strzelam się ze zdrajcą, często w sposób ironiczny obrażam go tekstami "Ty karaczanie jeden". Co do Tych skarg to chętnie bym dowiedział się od osoby do której to pisałeś, czy to prawda bo nigdy nie zostałem o tym fakcie powiadomiony, że rzekomo zwyzywałem Vesotie, możliwe, że pomyliłeś osoby. Co do Ciebie samego to chyba masz słabą pamięć odnośnie sytuacji z Vesotią, byłeś jej wielkim zwolennikiem, tak tylko Ci przypomnę.

Edytowane przez DragonFly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry chłopak, choć ciągle mnie podejrzewa o najgorsze przestępstwa, wraz z masowym ludobójstwem włącznie. Czasem ma też ADHD, ale można to wyleczyć stalowym paskiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem na tak.

PS. Nie za dużo operatorów/modów i adminów?

PS 2. Kappa, on chyba pisał do Worma i Kajoxa, nie do Ciebie, ale co ja tam wiem. ;v 

Sniki edit:

Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. - Wtrącenie, co sugerują dwa przecinki, jeśli zwracał się do Worma. Raczej pisze się "Ty, Worm i Kajox" albo "Kappa oraz Worm wraz z Kajoxem". Ale co ja tam wiem!

Edytowane przez Zuris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jarl napisał:

Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. Zarówno na ciebie, jak i na kajoxa pisałem skargi na temat waszego zachowania. 

Jak Ty, Worm, wraz z Kajoxem- To chyba odnosiło się do mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd stylistyczny, bym powiedział. DragonFly, co do Ciebie nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - nic mnie z Twojej strony złego nie spotkało i żadnej urazy nie chowam. Nie myśl, że chowam, to tylko nieporozumienie :) 

Chodziło mi tu o worma i kajoxa. Pozdrawiam Cię, Dragon Fly i w przypadku dalszych chęci chętnie podyskutuję. 

Co do Vesotii pamiętam tylko, że była obrażana. Tyle. Nie potrzebuję adoracji i akceptacji nastolatek w internecie :v W sumie to mam już rodzinę, więc mi to nie potrzebne, na prawdę. Co do obiektywizmu moich osądów, zawsze na innych serwerach starałem się być sprawiedliwy. Według mnie osoby nie obiektywne, które mogłyby się wypowiadać to kajox, worm, raver i reborn, bo każdy z nich dostawał bany od Yora i Gerarda za rdmowanie mnie, z czego sytuację rozwiązałem pozytywnie chyba tylko z rebornem finalnie. 

Edytowane przez Jarl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmnieniam zdanie na tak,ponieważ w momenie pisania posta własnie z nim gram i chyba się nadaje (z tego co widze w grze)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, pierwszy raz go widziałem na serwerze w (chyba, nie jestem pewien) grudniu, zrobił na mnie dobre wrażenie, nie mam nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna regulamin , ale niestety czasem go ponosi ale wydaje mi się że podoła temu stanowisku. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Podanie niestety odrzucone.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.