Jump to content

Recommended Posts

1.wiek (preferowany>16) mam 14
2.Adres e-mail- [email protected]
3.Steam ID i namiary: Steam ID:STEAM_0:1:147665273 Profil:http://steamcommunity.com/profiles/76561198255596275
4.Czy byłem kiedyś administratorem : Na serwerach Minecraft dużo razy xd w tf2 zostałem administratorem na serwerze trade i raz zostałem moderatorem na serwerze cs:go awp arena.
5.Czemu chcę zostać administratorem sieci sg ? : ponieważ dużo razy spotykałem się z cheaterami i nie lubię jak ktoś innym psuje grę chętnie rozwiązuje konflikty pomiędzy graczami i wyciągam odpowiednie konsekwencje uważam że nadaję się bo często staje się tak że nie każdy administrator ma czas bardzo często gram na serwerze i zawszę będę na zawołanie gdy coś się stanie uważam że nadaję się do pracy jako administrator na serwerze sg :D.

Dzień z życia tego gracza:

• Chciej zostać administratorem.
  • Załóż konto i natychmiast bierz się za pisanie podania.
  • Pisz podanie z nadzieją, że nikt nie zauważy wieku poniżej wymagań.
  • Nie miej pomysłu na argumentację, więc zacznij zmyślać, że na serwerze GMod JB gra pełno cziterów.
  • Pisz, że rozwiązujesz konflikty między graczami, podczas gdy większość graczy pewnie nawet o Tobie nie słyszała.
  • Pisz, że bardzo często grasz na serwerze, mając nabite niecałe cztery godziny.
  • Wstawiaj spację przed znakami interpunkcyjnymi, żeby się wyróżnić. W końcu i tak ich wcale nie używasz, więc na te nieliczne warto chociaż zwrócić uwagę.

Nie gram co prawda na tym serwerze, ale jestem na nie (jeśli moje zdanie ma znaczenie).

Edited by Matrix.PL

Powiem prosto, przez 800 godzin nigdy nie widziałem cheatera w gmodzie, a ty mając 16 godziny na serwerze już widujesz ich często, w podaniu jest od kija błędów (ciężko znaleźć znak interpunkcyjny), mały wiek (co tutaj się przekłada na małą dojrzałość psychiczną).

1 godzinę temu, LAN PARTY napisał:

Do tego przeciętne podanie. Na chwilę obecną nie.

@LAN PARTY i to ma być średnie podanie? To jest bardzo słabe podanie!

Godzinę temu, raver napisał:

Na nie. Już sam nick mówi o Tobie wystarczająco dużo.

@raver nie wiem co Ci przeszkadza jego nick, to nie jest powód by odrzucić te podanie...

Zdecydowanie na NIE.

2 godziny temu, Arczi napisał:

nie wiem co Ci przeszkadza jego nick, to nie jest powód by odrzucić te podanie...

Tu nie chodzi o sam nick. Nie kierowałem się tylko nickiem. Mógłbym wymienić kilka poważniejszych powodów.

• Yor locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...