Jump to content

Recommended Posts

Wiek (preferowany >= 16):19
Adres e-mail:[email protected]
Steam ID oraz namiary:STEAM_0:1:40893687, wszelki kontakt do mnie można znaleźć na http://damianu.pl/
Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Na SG administratorem nie byłem, w administrowaniu mam jednak duże doświadczenie, posiadałem pare własnych serwerów(w tym GMod'a), aktualnie posiadam własnego teamspeak'a oraz jestem Dev'em angielskiego serwera sandbox(Zanim ktoś powie, że skoro jestem adminem to nie mam czasu, otóż jestem tam tylko developerem, aka piszę lub naprawiam skrypty i nie tracę na to ogromnych ilości czasu).

Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Głównym powodem jest to, że często gram kiedy nie ma administratorów i wtedy na serwerze zazwyczaj panuje totalna anarchia, myślę, że przydała by się dodatkowa pomoc dla obecnej administracji, wydaje mi się też, że jestem osobą odpowiednią na takie stanowisko. Patrzę raczej na wszystko neutralnie i nie mam żadnych konfliktów z obecną ekipą, czy też graczami. Dodatkowo mam duże doświadczenie w LUA, które może się przydać.

 

Edited by Damianu :3
Link to post
Share on other sites
24 minut temu, adam104100 napisał:

Nw kiedy ty grasz, ale nigdy Ciebie nie widziałem na serwerze więc jestem na NIE 

Jak wiecznie masz bana, to ciężko żebyś kogoś widział :Image00005:. Nie mam nic do tego gracza, zna zasady i ich przestrzega, ale obecnie nie wyróżnia się z tłumu. Gdyby próbował za parę miesięcy, kto wie. Na razie jestem neutralny.

Link to post
Share on other sites
51 minut temu, adam104100 napisał:

Nw kiedy ty grasz, ale nigdy Ciebie nie widziałem na serwerze więc jestem na NIE 

 

Nie dziwne, to samo co Gerard, może zajęty jesteś powodowaniem utraty karmy u innych i nie zauważasz, że gracz jest na serwerze?

 

Ode mnie: błędów gracz jako tako nie popełnia, zasady zna, ale nie wyróżniasz się, grasz na serwerze ale nikt nie odczuwa Twojej obecności, tak jakby Ciebie tam nie było. Aczkolwiek jestem na tak, bo nie mogę dać negatywnego głosu za taki powód. 

Link to post
Share on other sites

Neutralny. Widziałem kilka razy na serwerze, ale (tak jak wyżej) raczej wtapia się w tłum niż się wyróżnia.

+ Jest BARDZO dużo administracji i moim zdaniem taka ilość wystarczy (od momentu kiedy doszedł Vargas i Cuk!er praktycznie nie zdarzyło mi się żeby jakiegoś operatora/administratora nie było na serwerze do pomocy przez dłużej niż 5 minut)

Edited by RedWhite14
Link to post
Share on other sites
  • Kare locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...