Skocz do zawartości
edzio72

Nowa Ranga

Rekomendowane odpowiedzi

NP: Stały Gracz  

Nowe komendy :

-votegag

-votemute

-votekick

Ranga po ukonczeniu np 250h na serwerze.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie pomysł na samą rangę ciekawy, jednakże dać graczom dostęp do tych komend według mnie byłoby błędem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To musiałoby być dobrze przemyślane. Dać złemu graczowi te funkcje to będzie masakra.

Ale same rangi to dobry pomysł. Przynajmniej gracze by wiedzieli kto operator/moderator czy admin. Bo nie zawsze chyba patrzą na to w loading screenie tylko odpalają shift + tab

i nie patrzą na niego. Więc zastanowiłbym się nad tymi rangami czy tytułami przy karmie/wynikach. Ale komendy to cięzko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, dawanie uprawnień do votegagów na 999999999 każdemu powyżej 250h to słaby pomysł. Sam fakt że się zdobywa to grając też nie jest najlepszy; od pilnowania jest admin a nie 'stały gracz' - przy obecnej administracji która jest w ilości ponad 12 osób to całkowicie mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O możliwości głosowania przez graczy za kickiem/mute/gagiem rozmawialiśmy już kiedyś na serwerze wraz z większością administracji i ile początkowo sam byłem za tym pomysłem to w sumie nie jest to potrzebne. Obecnie jest dużo operatorów i adminów, więc praktycznie przez większość czasu jest ktoś, kto się tym może zająć. Takie coś mogłoby być przydatne, gdy nikogo kompetentnego nie będzie, ale zazwyczaj wtedy grają osoby wchodzące na ten serwer pierwszy raz, niezbyt ogarniające i jeżeli byłoby głosowanie, to głosowali by za tak, bo przecież "skoro jest głosowanie to trzeba zagłosować". A co do rangi to jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto mówi że każdy? NP : tylko 30-40 graczy i to tych ogarnietych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, edzio72 napisał:

tylko 30-40 graczy

1 godzinę temu, edzio72 napisał:

Ranga po ukonczeniu np 250h na serwerze.

:Image00003:

Czuję że na siłę chcesz tą rangę tylko dlatego że na operatora się nie załapałeś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym został tylko z tytułami ale bez komend. Byloby tyle bólów dupy przez te vote'y że nie starczyłoby na nie maści. Nie liczmy ile skarg by napłyneło

Edytowane przez VargasOgnisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym, by był ten system rang, ale według mnie to 250h to trochę za dużo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostać rangę troll, hehe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 250h to wcale dużo nie jest, jak już się chwile na serwerze siedzi.

Moim zdaniem vote'y są niepotrzebne, bo operatorzy ścigają się i tak w dawaniu gagów. Poza tym pewnie i tak byłoby to nadużywane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po kiego komukolwiek te rangi? Nawet bez uprawnień jakichkolwiek. Chcecie na siłę mieć TAB obmalowany w 6 kolorach i tak, żeby kolor "biały" był niezwykle rzadki? W takim razie są inne serwery, gdzie zrobiono coś takiego i do najlepszych jakoś nie należą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Nicky BIAŁE A NIE MULTI-G***O-KOLOROWE

2 Czasem niema adminów a nowi gracze robią rdm'y, wyzywaja itd.

3 Nawet taki 1 AFK moze popsuć gre połowie graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie ma komend to po cholerę komu te rangi? Jeżeli w administracji jest 12 osób, to polecam dodać każdego na steam i jak nie będzie nikogo, to zawsze jest ktoś online więc można napisać i od razu wchodzą. Jak teraz zostanie dodana ranga stały gracz, to potem jeszcze ktoś będzie chciał range początkujący, później zaawansowany gracz itd. i tabela z wynikami stanie się jakąś nieczytelną tęczą 

8 godzin temu, Worm napisał:

:Image00003:

Czuję że na siłę chcesz tą rangę tylko dlatego że na operatora się nie załapałeś...

Wyczuwam to samo. Dlatego w takich sytuacjach polecam:

Spoiler

bwANKro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że większość jest na NIE więc  Temat Zamykamy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymienionych wyżej komend nie dostaniecie - nie popełnimy drugi raz tego błędu dając zwykłym graczom do nich dostęp.
Co do samej rangi - nie wiem - Kera podejmie decyzję.
Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.