Skocz do zawartości
Shipping Fox

(M) AViSO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16) 16*
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:9781771 | http://steamcommunity.com/profiles/76561198155901161
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak, byłem administratorem na tym murderze przez około 637h (ogólny czas gdy na serverze ponad 800h)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Gdy wchodzę na server i widzę co się na nim dzieje, to aż odechciewa się grać (żadnego admina, do pilnowania i ogarnięcia ludzi, auzus sam sobie nie radzi, gdy sam wchodzi raz na ruski rok.

Dlatego, iż szanuje azusa i ten server, to postanowiłem pomóc, bo aż szkoda mi patrzeć na to co się dzieje z tym serverem.
6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. nie jestem profesjonalistą, ale się dogadam

Coś od siebie:

Kiedyś (Marzec) odszedłem z posady administratora z powodu depresji, nie radziłem sobie w pewnych chwilach i musiałem odpocząć, ale kilka tygodni później chciałem zobaczyć jak to jest robić własny saerver (czy jest to trudne czy nie), więc zakupiłem 1 server na 15 slotów za 30zł i miałem go przez miesiąc, zrobiłem go nauczyłem się LUA (trochę) i po miesiącu server wygasł, zapis z tego servera mam na PC, więc zachowałem swoją pracę, wracając do sprawy servera i azusa, Nigdy nie miałem problemów z administracją i sam pouczam ludzi, gdy łamią regulamin, jeśli dostanę admina, poświęcę na server od 1h do nawet całego dnia.

Pozdrawiam AViSO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za. AViSO był dobrym administratorem.

Pozdrawiam,

Kocmouch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy był adminem nie znałem nikogo kto by miał do niego pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam nic do powiedzenia Po Prosu Zajebisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aviso to jeden z lepszych adminów jacy byli kiedyś na murderze. Ogarniał "dzieciarnię", potrafił zadbać to dobro murdera bardzo sprawdzając się w swojej roli. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aviso był jednym z najlepszych adminów Powinien ponownie dostać admina

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, AViSO był bardzo dobrym administratorem i ogarniał co i jak dzieje się na serwerze. Mimo jego wcześniejszego odejścia, (myślę, że sporo osób wie o co chodzi) i głębszymi informacjami itp. (o których wiedzą m.in. Ja, An!maL i część innych osób) to nie przyczynił się w wielkim stopniu źle dla całej serwerowni. Więc uważam, że miło będzie przywrócić go na to stanowisko, lecz co prawda ostateczny głos ma azus ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że na NIE. Zacznijmy od tego, że w kwietniu składałeś podanie, gdzie miałeś 18lat nagle jest 16.  Miales własny serwer Murdera i teraz wracasz bo ludzie przestali na niego wchodzic? Dodatkowo 4 odpowiedzi pod twoim podaniem to osoby z pierwszym postem na ogólnym forum, nie wiem czy wypisujesz do ludzi aby sie wypowiedzieli, czy to te osoby, które pochodzą z twojego murdera, a teraz chcesz przeniesc ich na serwer strefowy i siebie wyniesc do roli administratora? Jeszcze w poprzednim podaniu mozna zauwazyc twoje powiazanie z konkurencyjnymi serwerami.  Podsumowujac miales wczesniej szanse ale jak wybrales opcje z własnym murderem, to znaczy ze na naszym mało ci zależy. Jeszcze nie wiem jakie masz powiazanie z panem Pomorskim który był [email protected] na twoim serwerze i przychodzil do nas reklamowac twój serwer. Jakby ci sie udalo przez przypadek dostać admina to mam nadzieje ze nie bedziesz opowiadał na serwerze takich bajek jak na steamie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to na tak jestem, bo dobrym adminem był kiedyś!

(Pamiętaj, że okres dorastania to nie depresja Kappa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co Aviso? Tego się po tobie nie spodziewałem. Nethis napisał chyba wszystko co ja chciałbym powiedzieć, ale ja również powiem to samo. Byłem gotowy dać ci szczerze TAK, ale nie zrobię tego. Ściągnąłeś tutaj 4 osoby, które napisały dopiero swój pierwszy post, które w większości nawet nie znają twojej poprzedniej sytuacji (aczkolwiek wszystkich czterech graczy znam) a jeśli znają, to są twoimi dobrymi znajomymi. Chciałem zobaczyć parę serio szczerych wypowiedzi, a na koniec sam ją dać, ale w taki sposób przyswajanie sobie głosów to jest po prostu rzecz niezrozumiała przeze mnie. Mnie również namawiałeś, żebym się wypowiedział pod twoim podaniem i wypowiadam się ale swoim własnym zdaniem, a nie wpojonym przez ciebie. Serio, nawet ja ci zacząłem wierzyć, ale zagrałeś to w typowy manipulacyjny sposób. Będę szczery do bólu i nie będę się tak bawić. Jestem na NIE.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie. Sam nie wie, ile ma lat. Raz ma 18 a raz 16. Miał własne serwery, które nie wypaliły więc postanowił wrócić na SG. Miał swoją szansę i ją zmarnował. Dodatkowo teraz nawet widzę, że namówił kilka osób żeby napisały, że są na tak. Jak dla mnie nie nadaje się na tą posadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Nethis napisał:

Oczywiście, że na NIE. Zacznijmy od tego, że w kwietniu składałeś podanie, gdzie miałeś 18lat nagle jest 16.  Miales własny serwer Murdera i teraz wracasz bo ludzie przestali na niego wchodzic? Dodatkowo 4 odpowiedzi pod twoim podaniem to osoby z pierwszym postem na ogólnym forum, nie wiem czy wypisujesz do ludzi aby sie wypowiedzieli, czy to te osoby, które pochodzą z twojego murdera, a teraz chcesz przeniesc ich na serwer strefowy i siebie wyniesc do roli administratora? Jeszcze w poprzednim podaniu mozna zauwazyc twoje powiazanie z konkurencyjnymi serwerami.  Podsumowujac miales wczesniej szanse ale jak wybrales opcje z własnym murderem, to znaczy ze na naszym mało ci zależy. Jeszcze nie wiem jakie masz powiazanie z panem Pomorskim który był [email protected] na twoim serwerze i przychodzil do nas reklamowac twój serwer. Jakby ci sie udalo przez przypadek dostać admina to mam nadzieje ze nie bedziesz opowiadał na serwerze takich bajek jak na steamie.

31 minut temu, Tomislav napisał:

Wiesz co Aviso? Tego się po tobie nie spodziewałem. Nethis napisał chyba wszystko co ja chciałbym powiedzieć, ale ja również powiem to samo. Byłem gotowy dać ci szczerze TAK, ale nie zrobię tego. Ściągnąłeś tutaj 4 osoby, które napisały dopiero swój pierwszy post, które w większości nawet nie znają twojej poprzedniej sytuacji (aczkolwiek wszystkich czterech graczy znam) a jeśli znają, to są twoimi dobrymi znajomymi. Chciałem zobaczyć parę serio szczerych wypowiedzi, a na koniec sam ją dać, ale w taki sposób przyswajanie sobie głosów to jest po prostu rzecz niezrozumiała przeze mnie. Mnie również namawiałeś, żebym się wypowiedział pod twoim podaniem i wypowiadam się ale swoim własnym zdaniem, a nie wpojonym przez ciebie. Serio, nawet ja ci zacząłem wierzyć, ale zagrałeś to w typowy manipulacyjny sposób. Będę szczery do bólu i nie będę się tak bawić. Jestem na NIE.

Pozdrawiam,

Tomislav

Szczerze, AViSO w tym przypadku mnie nie zmuszał/prosił o wypowiedzenie się w tym temacie, tylko zostałem poinformowany o tym przez niego, więc to ode mnie zależało czy wypowiem się w tej kwestii czy też nie, z początku mi się nie chciało pisać, lecz skoro już wszedłem na forum to się wypowiedziałem.

4 osoby powyższe z 1 postem nie wiem czy to właśnie jego sprawka, namawiania do wypowiedzenia się czy też nie (więc mnie się o to nie czepiajcie jakby co :D)

Lecz dlaczego staram się bronić AViSO? Z tego względu, że wiem co się z nim działo przez ten czas jak odszedł wiedziałem co robił, bo mi spamował mimo tego, że czasem kłamał (wiek itp.) co oznacza, że byłem na tych wszystkich serwerach, które tam sobie planowali, robili i czasem słyszałem ich rozmowy.

Chodzi tu teraz o kwestie słowa "rozmowy".

Więc cofnijmy się do czasu gdy AViSO wraz z BlackDeftem byli nadal administratorami Murdera, po prostu w czasie jego jakby to określić wykonywania obowiązku zapoznał się z tym Pomorskim, zaczęli tam gadać dogadywali się itp. Później Pomorski zaczął namawiać AViSO aby stworzyli ten swój "unikalny" serwer i żeby zarobili pieniądze (czyli tu już się pojawia sprawa Manipulacji w wykonaniu Pomorskiego).

Sprawa gdy ich serwer Murdera powstał już nie jest mi bardzo wiadoma, lecz w dalszym odrębie czasu  jakim jest ich postawienie serwera Minecraft zaczęła się kłótnia pomiędzy nimi, że Pomorski się wywyższa robi wszystko po swojemu bo on się najbardziej przyczynia do powstania serwera (czyli największy wydatek na projekt). No i w końcu AViSO odszedł zostawiając Pomorskiemu niespodzianki.

Do tego również dochodzi sprawa "niby" dziewczyny AViSO lecz nie wiem jak to dalej się rozwija.

Więc co tu mam na myśli? Krótko mówiąc myślę, że AViSO został zmanipulowany przez Pomorskiego i teraz nie dziwie się jakie są wasze wypowiedzi, bo przecież tyle jest wam wiadome co wiecie (troszku głębokie). Mówię to po to żeby chociaż w małym zakresie obronić AViSO i rozjaśnić sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie cytujemy posta pod postem ~Laki.

Kłamstwa i nie radzenie sobie z własnymi problemami. Dla mnie taka osoba nie nadaje się na admina. Jest zbyt niedojrzały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do kłamstw, posiadałem chorobę psychiczną o nazwie "Mitomania" w internecie jest informacja o tej chorobie, od około miesiąca objawy zniknęły i zaczynam na nowo, a osoby kiedykolwiek wcześniej okłamałem przepraszam szczerym sercem, gdyż ubolewam nad tym, więcej chciałbym na ten temat się nie wypowiadać i zacząć jak najlepiej, oczywiście również to kontynuować i starać się o tym zapomnieć

Edytowane przez Shipping Fox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mordencjusz , to nie wszystko co wiem. Miałem Aviso na steamie przez większość czasu jak go nie było na murderze i cały czas wypisywał do mnie jakieś brednie. Jakaś niby dziewczyna, niby mieszkanie w NY, cały czas gadanie czego to on sobie nie zrobi(ł). Teraz myślałem, że się zmienił, ale znowu się rozczarowałem. Znowu bawi się w wypisywanie do dosłownie wszystkich jednego i tego samego (wiem, bo rozmawiałem z częścią z tych osób). Bawi się w tego Aviso, jakim był wcześniej i to mi się nie podoba. Moje obawy są odnośnie paru rzeczy, ale najważniejszą z nich jest to, że Aviso będzie odwalał takie rzeczy, że gracze będą mieć go dosyć przez takie wypisywanie/gadanie.

Kolejną rzeczą jest jego zachowanie odnośnie przyjmowania krytyki. W taki sposób w jaki on postąpił moim zdaniem nie przystoi na admina. Napisałem to do niego i napiszę to tutaj: Co by się stało, gdyby ktoś złożył na niego skargę? Pościągał by jego kolegów, żeby go bronili? Admin powinien przyjmować krytykę i samemu potrafić sobie z nią poradzić, ale tutaj Aviso pokazał, że nie potrafi. Po chwili pisania z nim na steamie. Pozwolę sobie zacytować słowa które do mnie napisał z godzinę temu:

Screenshot_2016-08-13-22-04-08.png

Jest tego dużo, więcej, ale sądzę, że niezbyt wypada. Sądzę, że to wszystko ode mnie.

Pozdrawiam

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Shipping Fox napisał:

Co do kłamstw, posiadałem chorobę psychiczną o nazwie "Mitomania" w internecie jest informacja o tej chorobie, od około miesiąca objawy zniknęły i zaczynam na nowo, a osoby kiedykolwiek wcześniej okłamałem przepraszam szczerym sercem, gdyż ubolewam nad tym, więcej chciałbym na ten temat się nie wypowiadać i zacząć jak najlepiej, oczywiście również to kontynuować i starać się o tym zapomnieć

Dobra, masz wytłumaczenie na kłamstwa (w które oczywiście nie wierzę), ale zostaje jeszcze kwestia twojej niedojrzałości. Za jakiś czas znowu zaczniesz mieć depresję i znów odejdziesz ? Nie potrafisz sobie poradzić z własnymi problemami i składasz podanie na admina. Po co ? Żeby się dowartościowywać, zyskać pewności siebie ? Jest to moja ostatnia odpowiedź w tym temacie. Cały czas uważam, że się nie nadajesz i jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

racja, byłem nie dojrzały, ale z czasem to mija i nie chce się kłócić, nie chcę się dowartościować, ale chcę pomóc serverowi na którym się wychowałem i poznałem wiele wspaniałych osób, rozumiem co zrobiłem i chciałbym to naprawić i nie rozumiem jeszcze jak, dlatego chciałem zacząć od nowa, moje słowa nie wyrażą, co czuje, ale każdy zasługuje na drugą szansę i obiecuję tutaj, że zmienię się jak tylko mogę, jeszcze raz powiem, że osoby które kiedykolwiek Okłamałem, przepraszam z całego serca, zmienię się, ale potrzebuję czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Shipping Fox napisał:

racja, byłem nie dojrzały, ale z czasem to mija i nie chce się kłócić, nie chcę się dowartościować, ale chcę pomóc serverowi na którym się wychowałem i poznałem wiele wspaniałych osób, rozumiem co zrobiłem i chciałbym to naprawić i nie rozumiem jeszcze jak, dlatego chciałem zacząć od nowa, moje słowa nie wyrażą, co czuje, ale każdy zasługuje na drugą szansę i obiecuję tutaj, że zmienię się jak tylko mogę, jeszcze raz powiem, że osoby które kiedykolwiek Okłamałem, przepraszam z całego serca, zmienię się, ale potrzebuję czasu

Nie chce wyrywac zdania z kontekstu ,ale mysle ze temat jest skonczony skoro wspomniales, że zmienisz sie, ale potrzebujesz czasu. Na moje to jest ten czas kiedy powinienes zaczac udowadniac swoje zmiany, pierw jako zwykly gracz, a potem ewentualnie w przyszlosci Administrator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczekamy co powie azus, bo to o jego server chodzi i to on tu zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Nethis napisał:

Wracając do podania shipping foxa, bardzo mało grałem na muderze, ale mialem bardzo wiele okazji obserwować go na forum. Jest on jednym z nielicznych adminów, którzy potrafią pomimo młodego wieku utrzymać klasę, i samym kreowaniem swojej internetowej tożsamości potrafią zainteresować potencjalnych graczy swoją osobą.

Nijak ma się tutaj zarzucanie mu tego, że odszedł i poszedł gdzie indziej, bo jeżeli w tym czasie nie działał w żaden sposob na niekorzyść strefy gier, to nie ma się do czego przyczepić. Gramy tam gdzie nam się na chwilę obecną fajniej gra. Czy to kwestia depresji, środowiska, zainteresowań czy czegoś tam jeszcze.

Tak samo nie można zarzucać mu tego, że zechciał w końcu pójść na swoje, a nie siedzieć i pilnować czyjegoś padołka. Osoby wyrzucające mu to publicznie powinny już dawno wisieć na drzewach, co by nie roznosić swojego wadliwego kodu genetycznego w eter.

Trzecia sprawa- dojrzały czy nie, najbardziej istotną sprawą jest to czy jest odpowiedzialny i rzetelny w obowiązkach administratora, dojrzałość to rzecz tak drugorzędna, że nie można tylko i wyłącznie na jej podstawie głosować za lub przeciw administratorowi.

Po czwarte- ściąganie ludzi z innych serwerów, żeby wypowiedzieli się w naszym podaniu, to żenada po całości. Nie polecam robić tego w przyszłości.

Pozdrawiam, Laki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz czas na moją wypowiedź.

Z AViSO współpracowałem przez jakiś czas na murderze, więc mogę stwierdzić iż nadaje się bardzo na to stanowisko. Co do waszych kontrowersji, panowie (i panie jak jakieś są), czy wy nigdy nie popełniliście błędu? Moim zdaniem powinniście mu dać szanse, ponieważ jest to osoba, której na pewno można dać drugą szansę.

Jestem na TAK

Pozdrawiam,

Fluttershy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.