Jump to content
Grzegorz

Film z eventu Dragoner'a

Recommended Posts

Ja proponuje następnym razem szkolenie.
Z chęcią bym przyszedł się nauczyć kilku zasad poruszania się itp
Na evencie mnie nie było gdyż moja maszyna nie jest godna zaufania nistety

36 minut temu, doodzio napisał:

Ja proponuje następnym razem szkolenie.
Z chęcią bym przyszedł się nauczyć kilku zasad poruszania się itp
Na evencie mnie nie było gdyż moja maszyna nie jest godna zaufania nistety

tutaj masz ode mnie plusa :) a co do nauki kilku zasad poruszania na poczatek dla ciebie bedzie najlepiej zielona plus ogarniecie kompasu,wspolrzednych jak i formacje ale formacje masz w zielonej duzo tego materialu masz w dziale arma 2 ace :)  ale tutaj nowi ludzie zaznaczaja sobie markerem gdzie isc i maja gdzies azymuty i reakcje na kontakt a potem sie czepiaja dla czego nie zlikwidowalismy kontaktu ,  moze sie uda to zmienic i rozpoczniemy gre na elicie ale w tedy czesc osob ucieknie bo 3 os nie bedzie, 

tutaj podsylam link do dzialu 

Edited by Scott Miller

wystarczy sie zglosic do odpowiednich osob Markooffa Dawre Ja i lub masz A2 to wpadnij lub ja wpadne na A3 jak mnie nie wyrzuci i cie podszkole :)

Pewnie wpadnę na A2 skoro tam już jest to na pewnym poziomie (dzięki pomocy pewnej osoby z TS wreszcie działa mi wyszukiwarka serwerów w armie 2, kupiłem w paczce a jak odpaliłem to gamespy już upadło).

tak gamespy juz daawno padł :) Doodzio my jako PGM zajmujemy sie czysto Mil-sim owymi technikaliami czyli od podstaw nauki czytania mapy jak i po lotnictwo bojowe włącznie :) no i przyjmiemy kazdego chetnego który lubi taktyczne zagrywki oraz wspólpracę w grupie :) co prawda nie zawsze nam wszystko wychodzi ale od tego są treningi na których trenujemy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...