Skocz do zawartości
szynszylu

[Skarga] Dawg, MR.Edzio72

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: Dawg, MR.Edzio72
2. Steam ID osoby oskarżonej: [MR.Edzio]STEAM_0:0:121404848, [Dawg]STEAM_0:0:62001071
3. Przybliżona data zajścia: 15-09-2016, koło godziny 21:00
4. Nazwa mapy: ttt_aircraft_v1b
5. Opis sytuacji: Mapa ttt_aircraft_v1b, ktoś podczas rozgrzewki i po rozpoczęciu gry blokował drzwi do pokoju (spamiąc nimi) w którym znajdowałem się ja i Red Lagger. Poprosiłem więc Laggera aby odszedł od drzwi, abym mógł rzucić pod nie granat zapalający w celu zranienia i zniechęcenia tego gracza (nie widziałem kto blokował). Wtedy gracz blokujący się odsunął, drzwi się otwarły, a mój granat wyleciał na korytarz, po czym dwoje genialnych osobników postanowiło wejść w niego śmiejąc się. Po zakończeniu rundy otrzymałem standardowego karma banana.
6. Coś od siebie: Chciałem tylko podziękować Laggerowi który chciał podnieść mi trochę karmę również wchodząc w granat jako T. Na screenshotcie widać jak Edzio wchodząc w ogień, sprawdza ciało Dawga i stojąc nad nim ginie.

20160915205755_1.jpg

Edytowane przez szynszylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałeś mało karmy i postanowiłeś rzucić granat zapalający w innocenta, który blokował drzwi, a teraz płaczesz, że dostałeś karma bana? Trochę mało logiki, ale okay. Klawiatura mi zaczęła się wyłączać (ledwo działała) z powodu wyładowujących się baterii, więc spłonąłem, nie mogłem uciec.

P.S: Screen nic nie wnosi do skargi 

-Dawg

Edytowane przez Havor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda jednak że klawiatura ci padła, właśnie gdy wbiegałeś na środek granatu który zaczął płonąć nim wbiegłeś. Also dość szybko ją naprawiłeś i działała jakoś dobrze. Nie zwalaj też winy na moją karmę. Była niska z powodu poprzedniej rundy podczas której ktoś inny blokował drzwi.

"P.S" Screen wnosi wiele, potwierdza że to wy wleźliście w granat. Patrz prawy górny róg.

Wyrażaj się.

20160915210017_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem należy się ub, Szynszylu zrobił słusznie, że rzucił granat w osobnika który mu blokował drzwi- Miał do tego pełne prawo, polecam czytać regulamin. A to, że wbiegłeś w ten granat wraz z Edziem to tylko i wyłącznie Wasza wina, bo z tego co wiadomo Szynszylu ostrzegał, że rzuca granat. Co więcej należy Wam się ban za celowe spowodowanie utraty karmy u Szynszyla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Dragon wspomniał. Szynszylu postąpił tak jak każdy gracz by to zrobił, ZNIECHĘCAJĄC osobę która to robiła. Już samo blokowanie na siłę i non stop podchodzi pod trolling.

Jakbyś Dawg czytał regulamin który od razu po połączeniu się na serwer jest w oknie MOTD (Message of the day) jak i zarówno porady i wytłumaczenie jak działa gra. To Szynszylu by nie ucierpiał a skargi by nie było.

18 godzin temu, Havor napisał:

Ojej jaki zbieg okoliczności... NIE, żadne z tych! To tylko i wyłącznie twoja wina bo gdybyś jak uparty że tak powiem OSIOŁ,  nie blokował tych drzwi i zajął się grą normalnie jak każdy inny to nikt by nie cierpiał! Do tego nagle przestałeś blokować po tym jak szynszylu rzucił ten granat i nagle ci klawiaturka padła? No sory nie zwalaj na przedmioty martwe o które nie dbasz tylko na swoje ,, Pizdusiowe, że tak to nazwę '' zachowanie jakie wyczyniłeś.  Ujmę to w tym obrazku.

1329040108443_1319589.png

OH! I nie zapomnijmy że twoje śmianie się z tego Dawg widoczne na screenie 2-gim od Szynszyla Idealnie pokazuje że to co robiłeś było po chamskiemu planowane. Teraz nagle jest ci przykro? Niestety powiem ci tylko tyle :

no-title-here-move-along-please_fb_69176

Edzio też niestety zawiniłeś bo zamiast poczekać aż ogień przycichnie. Wbiłeś się w niego przez co ziarnko do ziarnka zebrała się szynszylowi karmo miarka.

P.S Obydwoje (Edzio i Dawg) macie +30 h na serwerze przegrane przez co powinniście wiedzieć jak kończy się takie pajacowanie gdyż każdy normalny gracz już 100% zna regulamin a przynajmniej jego wersje skróconą.

Edit: Obydwoje otrzymujecie bany na dobre 4 dni. Może ochłoniecie. Zamykam.

Edytowane przez VargasOgnisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.