Skocz do zawartości
John Cena

Perm John Cena

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: John Cena 
2. Steam ID:  ID: STEAM_0:0:95803436
3. Opis sytuacji: Działanie na szkodę SG.
4. Coś od siebie: Wiem że jestem ostatnim ... ale chciałem żebyście mi wybaczyli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mowiąc bardzo dobrze wspominam gre z tobą. Kiedy wbiłem na ten serwer widziałem, że już ci się tam nie podoba. Widać, że żałowaleś. Nie dziwie ci się. Naprawde rzadko kiedy lamales regulamin. Jestem za odbanowaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie nikt nie wezmnie mnie pod uwage bo tez mam perma :D

Ale mysle ze unbana powinien dostac :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierze że cena mógł działać na szkodę serwera dlatego pytam: co zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@klon5505 @Al0neW0lf Klon nie wierzysz ? Czyli reklamowanie innego serwera i przeciąganie graczy na "swój serwer", to nie działanie na szkode ? Mało klon ? A może zdanie Johna Cie przekona: "Ja chciałem po prostu zobaczyć jak to jest adminem"...

Ps: John, chciałbym nie chciałem.

Edytowane przez Mr.Dagon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wspominam Johna i choć to odwołanie jest tu całkiem długo postanowiłem się pod nim wypowiedzieć. Cena reklamował inny serwer to prawda ale prawdopodobnie teraz tego pożałował i przeprosił/okazał skruchę i choć na początku byłbym na nie po zastanowieniu i krótkiej rozmowie z ceną która odbyła się dawno temu zmieniłem zdanie. Jak już mówiłem dobrze go wspominam dlatego można powiedzieć że jestem za unbanem. Cena jeśli dostaniesz unbana to staraj się tego nie zaprzepaścić bo naprawdę fajnie się z tobą grało i mam nadzieje że nadal tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat był zbyt długo ignorowany przez wyzsza administrację serwera JB. Do tego odwołujący od bana sam wniósł, aby odwolanie zostało odrzucone. Prosiłbym o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.