Skocz do zawartości
Mr.Waff

[PERM] Mr.Tea

Rekomendowane odpowiedzi

1 Nick na który została nałożona kara : Mr.Tea

2 Steam ID :

3 Link do bana na Sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Mr.Tea&Submit=Search

4 Opis sytuacji : Gram na serwerze i jedna osoba skarży się za massfk . Przychodzi cezary i daje mi bana . Później stało się co się stało pod wpływem emocji .

5 Coś od siebie  : Bardzo mi przykro że to zrobiłem . Przepraszam każdego kogo uraziłem moim postem . Obiecuje że taka akcja się nie powtórzy i że będę się powstrzymywał od takich akcji .

PS: Pisze z tego konta ponieważ na starym nie mogę pisać postów . 

Edytowane przez Mr.Waff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem z nim. Fajnie się grało i było śmiesznie. Nie łamał nigdy regulaminu. Nie było mnie przy sytuacji kiedy dostales bana ale ciekawi mnie, że gracz który wolał grać w drużynie więźniów(z tego co pamiętam to wolałes frać w drużynie więźniów) dostał bana za mass fk. Trzeba poczekać na wypowiedź Cezarego narazie nie moge powiedzieć czy jestem za ub czy przeciwko(raczej za) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Perm był nadany po tym, jak znalazłem łącznie 3 twoje konta na forum, w tym takie coś: http://strefagier.com.pl/index.php?/profile/6538-strefagiertoszmaty/. Był tez wtedy niezatwierdzony post, który potem skasowałem, treścią pasujący do nicku. Tego typu zachowanie nie będzie tutaj nigdy  tolerowane. Co do bana decyzję zostawiam administracji Jail'a, skoro tam głównie grasz. Jeśli otrzymasz unbana nie licz jednak na żadną taryfę ulgową - kolejne przewinienie (czy też konto na forum, których już trochę masz) spotka się z szybką karą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wiecie że gdybym nie żałował to bym nie pisał. A poza tym tamte konta to próbne konta . Ok złamałem regulamin i coś tam zrobiłem (WIEM CO) ale gdyby kera mi nie zablokował pisania to bym nie tworzył kolejnego konta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze 1 . Skąd wiecie że ja to zrobiłem ? A może ktoś wszedł mi na kompa i zrobił mi na złość ? ( Pomyśleliście o takiej opcji Wydarzeń ) ?

Edytowane przez Mr.Waff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie wierzy w takie bajki... Czemu wcześniej tego nie napisałeś, tylko dopiero wtedym gdy ktoś Ci powiedział, że jest na nie. To miała być Twoja karta przetargowa? Coś marna. Moim zdaniem perm się należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie jest idealny . A poza tym chociaż na okres próbny dajcie UnBana, i zobaczymy co jest ok a co nie ... Może być taka opcja ? A poza tym czy nie mogę dostać Drugiej szansy ?

Edytowane przez Mr.Waff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie umiesz nawet przeprosić i przyjąć zwykłej krytyki, tylko zaczynasz od razu pisać jakieś głupoty, że "Ktoś inny mógł to napisać w moim imieniu" to jak dla mnie nie ma co dyskutować na temat bana, tylko po prostu powinno się zamknąć temat.

Ale ja tu chyba najmniej mam do gadania, więc odpowiednie osoby zrobią to, co uważają za słuszne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przeciwny unbanowi, odwołanie zostało napisane typowo "na odwal się". Próbujesz zrzucić winę na kogoś innego. Na początku wyraźnie przepraszasz, że coś zrobiłeś. Później piszesz rzeczy absurdalne, to że ktoś wszedł na Twoje konto, zrobił Ci "bubu" i poszedł... Konto nazwane "STREFAGIERTOSZMATY" nazywasz "kontem próbnym". Próbujesz zwalić winę za multi-konta na Kerakotę, który nie zrobił nic złego banując twoje poprzednie konto.

3 godziny temu, Mr.Waff napisał:

Nikt nie jest idealny.

Z tym zdaniem się w 100% zgadzam, lecz z wyżej wymienionych powodu Ty szczególnie nie jesteś idealny, póki nie zrozumiesz swoich błędów nie jak dla mnie mowy o unbanie.

Spoiler

Głupotą nie jest popełnianie błędów- każdy je popełnia. Głupotą jest nie wyciąganie z nich konsekwencji.

Edit: Czytając ponownie wszystkie posty, natrafiłem na pewne zdanie-

Nie łamał nigdy regulaminu.

Osoba DWUKROTNIE zbanowana (w tym raz przez Spidura) za ghosting i raz za nadużywanie !stuck została nazwana "nigdy nie łamiącą regulamin". Mi coś tu nie pasuje.

Edytowane przez Arczi
mała literówka :) + edit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, Arczi said:

Reveal hidden contents

Głupotą nie jest popełnianie błędów- każdy je popełnia. Głupotą jest nie wyciąganie z nich konsekwencji.

Edit: Czytając ponownie wszystkie posty, natrafiłem na pewne zdanie-

Osoba DWUKROTNIE zbanowana (w tym raz przez Spidura) za ghosting i raz za nadużywanie !stuck została nazwana "nigdy nie łamiącą regulamin". Mi coś tu nie pasuje.

Nie pamiętam żebym dawał mu bana. A jak łamał regulamin to najwidoczniej nie przy mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Mr.Waff napisał:

Ale wiecie że gdybym nie żałował to bym nie pisał. A poza tym tamte konta to próbne konta . Ok złamałem regulamin i coś tam zrobiłem (WIEM CO) ale gdyby kera mi nie zablokował pisania to bym nie tworzył kolejnego konta :)

12 godzin temu, Mr.Waff napisał:

A jeszcze 1 . Skąd wiecie że ja to zrobiłem ? A może ktoś wszedł mi na kompa i zrobił mi na złość ? ( Pomyśleliście o takiej opcji Wydarzeń ) ?

Po tych 2 postach uważam, że danie mu unbana byłoby zwyczajnie głupią decyzją. Piszesz najpierw, że żałujesz i się przyznajesz a później wciskasz bajeczki z kimś "wchodzącym na kompa". Nie wiem czy wiesz, ale odpowiadasz za wszystkie działania wykonane z twojego komputera, jeżeli ktoś wszedł ci na kompa, to po 1 dziwie się, że masz aż tak wytrzymały komputer, a po drugie uznaje to za twoją winę. Polecam ustawić sobie hasło na konto i zwyczajnie nie pozwalać ludziom korzystać z niego, po to te konta i zabezpieczenia są..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.