Jump to content
Sign in to follow this  
SpiduR

[Rezygnacja] SpiduR

Recommended Posts

Hej.Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj. Piszę tą rezygnacje, ponieważ tryb Jail Break znudził mi się już. W szkole też nie mam łatwo więc muszę więcej czasu poswięcić na naukę. Swietnie mi się grało na Jail Break'u i poznałem grono swietnych ludzi. Bycie członkiem administracji to nie zwykłe siedzenia na serwerze. To wbijanie na serwer w sytuacjach nawet kiedy byłes zajęty, ponieważ ktos rdmuje, to zebrania te dłuższe i krótsze i co najważniejsze granie na serwerze dosć długo żeby pomagać nowym jak i stałym graczom w ich problemach. Nie ma poco zajmować miejsca w administracji skoro nie wbijam na serwer. Nie rozpisałem się wiem ale nie widze powodu. Chciałbym podziękować całej administracji byłej jak i tej co jest nadal za to, że przyjeliscie mnie mimo młodego wieku. Prosze o zabranie mu rangi operatora na Jail'u.

Pozdrawiam SpiduR :D 

Edited by SpiduR
Przepraszam za błędy ale na mojej klawiaturze nie działa litera s z kreską.

Eh, no cóż mogę powiedzieć. Milo mi się z tobą grało. Powodzenia w dalszym życiu.=)

Tia, podpinam się pod wypowiedzią mafoe. Bywały sprzeczki, ale jak to ujął nasz wspaniały były [email protected] Yor: "jesteśmy drużyną" ( a w zasadzie byliśmy ), a w każdej drużynie bywają kłótnie :).

Edited by Mr.Dagon

No cóż. Nie lubię pożegnań, ale nie mogę nic w tej kwestii zrobić.

Dziękuję Ci za wspólnie spędzony czas, pomoc graczom, rozwijanie serwera (do rana mógłbym wymieniać)

Miło będę wspominał współpracę z Tobą. 

Pamiętaj, jak będziesz miał jakikolwiek problem, pisz śmiało!

Pozdrawiam,

Kocmouch

Dzięki Spidur za służbę, miło mi się z Tobą grało. Powodzenia w szkole. Odmaszerować  :Image00015:

Witam

Nigdy nie miałem z Tobą kłopotów, zawsze byłeś na miejscu i pilnowałeś porządku. Byłeś także miły i pomocny dla naszej ekipy. Dziękuje Ci za służbę.

Pozdrawiam

Yor

W sumie to trochę nie wiedziałem co odpisać i w sumie nadal trochę nie wiem, ale napiszę to co myślę.

Jako chyba najmłodszy członek ekipy strefy zachowywałeś się o wiele doroślej od więksości ludzi w twoim lub starszym wieku. Moim zdaniem jak najbardziej na rangę operatora zasłużyłeś i cieszę się, że trzymałeś to stanowisko aż tak długo. Wrażenie na mnie wywołałeś przy naszym pierwszym spotkaniu na serwerze, kiedy ledwo dowierzałem, że rzeczywiście masz taki wiek. W sumie nadal trudno mi w to uwierzyć. Szkoda, że odchodzisz, ale ze stanowiska, ale mam nadzieję, że tylko ze stanowiska na jailu, ale na ts, ttt czy gdzieś jeszcze zawitasz, bo szkoda stracić takiego rozgadanego kumpla jak ty.

Trzymaj się i również dzięki za wszelką pomoc i służbę. Do usłyszenia!

Pozdrawiam,

Tomislav

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this