Skocz do zawartości
SpiduR

[Rezygnacja] SpiduR

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj. Piszę tą rezygnacje, ponieważ tryb Jail Break znudził mi się już. W szkole też nie mam łatwo więc muszę więcej czasu poswięcić na naukę. Swietnie mi się grało na Jail Break'u i poznałem grono swietnych ludzi. Bycie członkiem administracji to nie zwykłe siedzenia na serwerze. To wbijanie na serwer w sytuacjach nawet kiedy byłes zajęty, ponieważ ktos rdmuje, to zebrania te dłuższe i krótsze i co najważniejsze granie na serwerze dosć długo żeby pomagać nowym jak i stałym graczom w ich problemach. Nie ma poco zajmować miejsca w administracji skoro nie wbijam na serwer. Nie rozpisałem się wiem ale nie widze powodu. Chciałbym podziękować całej administracji byłej jak i tej co jest nadal za to, że przyjeliscie mnie mimo młodego wieku. Prosze o zabranie mu rangi operatora na Jail'u.

Pozdrawiam SpiduR :D 

Edytowane przez SpiduR
Przepraszam za błędy ale na mojej klawiaturze nie działa litera s z kreską.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, no cóż mogę powiedzieć. Milo mi się z tobą grało. Powodzenia w dalszym życiu.=)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tia, podpinam się pod wypowiedzią mafoe. Bywały sprzeczki, ale jak to ujął nasz wspaniały były [email protected] Yor: "jesteśmy drużyną" ( a w zasadzie byliśmy ), a w każdej drużynie bywają kłótnie :).

Edytowane przez Mr.Dagon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż. Nie lubię pożegnań, ale nie mogę nic w tej kwestii zrobić.

Dziękuję Ci za wspólnie spędzony czas, pomoc graczom, rozwijanie serwera (do rana mógłbym wymieniać)

Miło będę wspominał współpracę z Tobą. 

Pamiętaj, jak będziesz miał jakikolwiek problem, pisz śmiało!

Pozdrawiam,

Kocmouch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Spidur za służbę, miło mi się z Tobą grało. Powodzenia w szkole. Odmaszerować  :Image00015:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Nigdy nie miałem z Tobą kłopotów, zawsze byłeś na miejscu i pilnowałeś porządku. Byłeś także miły i pomocny dla naszej ekipy. Dziękuje Ci za służbę.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to trochę nie wiedziałem co odpisać i w sumie nadal trochę nie wiem, ale napiszę to co myślę.

Jako chyba najmłodszy członek ekipy strefy zachowywałeś się o wiele doroślej od więksości ludzi w twoim lub starszym wieku. Moim zdaniem jak najbardziej na rangę operatora zasłużyłeś i cieszę się, że trzymałeś to stanowisko aż tak długo. Wrażenie na mnie wywołałeś przy naszym pierwszym spotkaniu na serwerze, kiedy ledwo dowierzałem, że rzeczywiście masz taki wiek. W sumie nadal trudno mi w to uwierzyć. Szkoda, że odchodzisz, ale ze stanowiska, ale mam nadzieję, że tylko ze stanowiska na jailu, ale na ts, ttt czy gdzieś jeszcze zawitasz, bo szkoda stracić takiego rozgadanego kumpla jak ty.

Trzymaj się i również dzięki za wszelką pomoc i służbę. Do usłyszenia!

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vive valeque! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.