Skocz do zawartości
LioNeK

[PERM] LioNeK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: LioNeK
2. Steam ID:  STEAM_0:0:153632720
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=LioNeK&Submit=Search
4. Bardzo zaluje tego co zrobilem, Czas ktory minal byl bardzo dlugi, zrozumialem swoje zachowanie i sie poprawilem, juz nigdy to sie nie powtorzy.
Bardzo mi zalezy na tym serwie i wiem ze zle postapilem. Przepraszam i licze na wyrozumialosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Musi Ci naprawdę mocno zależeć na serwerze, zwłaszcza że wkleiłeś całe to odwołanie ze swojego ostatniego odwołania które napisałeś ...

2. ... 7 dni temu, brawo.

To całe odwołanie to jakiś żart dla mnie, gdyż: Wkleiłeś to samo co napisałeś 7 dni temu (!), oraz samo istnienie tego posta to ... nie rozumiem tego. Czemu ty napisałeś, ekhm znaczy wkleiłeś to odwołanie, zwłaszcza że prawie nikt nic nie napisał pod poprzednim ? Całościowo masz już napisane trzy odwołania i wiesz nawet te dwa pierwsze podanie były spoko, ale .. czemu ty tak perfidnie starasz sie o tego unbana, wklejając po raz kolejny to samo, nie czekając dłuższy czas pod poprzednim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIK Z ADMINISTRATOROW NIE NAPISAL NIC POD ODTSTNIM MOIM POSTEM A MINĄL CALY TYDZIEN. Dlatego postanowilem wkleic to jeszcze raz. Widze ze zadzialalo.

Edytowane przez LioNeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, LioNeK napisał:

NIK Z ADMINISTRATOROW NIE NAPISAL NIC POD ODTSTNIM MOIM POSTEM A MINOL CALY TYDZIEN. Dlatego postanowilem wkleic to jeszcze raz. Widze ze zadzialalo.

Jestem na NIE. Naucz się poprawnie pisać, a potem składaj wnioski o unbana,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie jestem na NieDlaczego ciągle starasz się o tego unbana?  Jak to powiedział Dagon wkleiłeś to co napisałeś poprzednio oraz minął tylko tydzień. Skoro nikt nic nie napisał poprzednio oznacza to że prawdopodobnie jest na nie i nie ma zamiaru tego pisać pod wszystkimi twoimi odwołaniami dlatego najlepiej się zastanów i za jakiś  DŁUŻSZY czas napisz je ponownie może wtedy nakłonisz jakąś osobę aby napisała że jest za unbanem bo aktualnie raczej nikt nie zamierza być po twojej stronie. Skoro tak ci zależy na tym serwerze to polecam przysiąść i napisać porządne odwołanie a może dostaniesz tego unbana choć po twoim ciągłym pisaniu odwołań na odwal sądzę że masz małe szansę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.