Jump to content
Sign in to follow this  
LioNeK

[PERM] LioNeK

Recommended Posts

Pisze to jeszcze raz gdyż mi się coś zepsuło nie mogłem edytować.

Kocmo dzięki, otworzyłeś mi oczy :) 

1. Nick, na który została nałożona kara: LioNeK
2. Steam ID:  STEAM_0:0:153632720
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=LioNeK&Submit=Search

4. Zacznijmy jeszcze raz.

Jestem LioNeK znienawidzony gracz Garry's Moda który przez swoje toksyczne zachowanie został znienawidzony przez cały serwer. Zacząłem grę na trybie Jail Break Strefy Gier niecały rok temu, wtedy jeszcze nie przeszedłem mutacji i nie miałem dobrego sprzętu dlatego dostawałem zwykle mute i zakazy dołączania do strażników. Pewnego niezbyt udanego dnia dołączając na serwer zauważyłem parę "dzieci" które były w guardach ja chcąc się "zabawić" zacząłem ich przedrzeźniać wbił Fox dostałem ostrzeżenie ale ja głupi się go nie posłuchałem. Dostałem pierw muta potem bana na 2 tyg i zakończyło  się to  permem. Bardzo chciałbym cofnąć czas i to zmienić. Do dzisiaj żałuję tego co zrobiłem.  

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwyraźniej dzieci nie są moją mocną stroną, bo Lionek jest dowodem na to, że dalej ich nie potrafię zrozumieć. Ilość próśb o unbana niedługo przekroczy wartość dwucyfrową. Z każdym kolejnym tematem z treścią [PERM] LioNeK coraz bardziej odechciewa mi się tego czytać. To wszystko jest śmiechu warte. Czy to jest aż takie trudne, aby usiąść/położyć się/iść na spacer i przemyśleć wszystko raz jeszcze? Tak trudno jest poświęcić kilka minut do godziny każdego dnia przez okres tygodnia i podsumować wszystko ponownie, a następnie SZCZERZE napisać wypowiedź i ukazać w ten sam sposób skruchę? Najwyraźniej tak. Czytanie masła maślanego zaczyna mnie już męczyć, a także nie przynosi to pożądanego efektu. Podpowiem nawet, że jest wręcz przeciwnie. Jeszcze bardziej irytuje ludzi, którzy muszą to sprawdzać i ponownie wertować ten sam zbiór pustych słów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm choć teraz można powiedzieć że nie jest to napisane na odwal lecz i tak pozostaje przy swoim i jestem na NIE. Niestety to że ładnie napisane nie oznacza że naprawdę się zmieniłeś i nie będziesz się tak więcej zachowywać oraz nie oznacza to że naprawdę jest ci przykro i piszesz to szczerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Chciałbym tylko napisać, że będzie to ostatnie (przynajmniej w najbliższym czasie) odwołanie. W przypadku gdybyś nie dostał unbana nie pisz więcej tematów przez najbliższe tygodnie. Resztę odwołań pozamykałem, poprosiłbym, żeby każdy zainteresowany wypowiadał się już tylko tutaj. W przypadku gdyby, przykładowo, pojawił się identyczny temat pojutrze, zwyczajnie go usunę. Powody tego dosyć dobrze nakreślił już Wizio, od siebie dodam tyle - czasami trzeba poczekać, aż ktoś tobie daruje, a nie tylko przeprosić i liczyć, że to wystarczy.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lionek, chyba zapomniałeś wspomniec jak bardzo nieudolnie próbowałeś mnie przestraszyć tym że stracę admina, a i ze nie zasługuje na niego. Wydaje mi się że zapomniałeś również wspomnieć o tym iż zniechęcales ludzi do administracji. Mam rozumieć że po unbanie dalej będziesz tak zniechęcal ludzi ? To już mnie zaczyna denerwować, wybrałeś swoje najmniejsze ze wszystkich przewinień i nie wspomniałeś o tych najważniejszych ? O tym jak próbowałeś mnie denerwować ? "Uważaj lepiej bo fox daje bany za nic" albo "O fajnie,fajnie zbanuj mnie, fajnie, fajnie, fajnie". Zapomniało się o tym, co ? Nawet nie wspominam o tym, że jak zobaczyłeś iż denerwowanie mnie to nie jest sposób, to zacząłeś mnie przepraszać i się nawet przestraszyłes, jak powiedziałem że mam ss naszych rozmów, po czym się spytales czy nie ma szansy na unbana. Lepiej się nie pogrążaj, oczywiście jestem na nie.

Edited by Mr.Dagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh wiedziałem, czekam na Kocmoucha jeszcze on będzie na nie i wtedy będzie cała administracja JB oh zapomniałem o Yoru. Minął miesiąc i NIKT nie chce mi zaufać, zmieniłem się. Tak, pewnie wszyscy znają mnie od najgorszej strony TAK FOX zrobiłem te wszystkie rzeczy wymienione powyżej, TAK próbowałem uniknąć kary multikontem, TAK byłem toksyczny tego dnia. TAK zmieniłem się, każdy człowiek popełnia błędy, każdy człowiek ma swoje gorsze dni. Wszyscy popełniamy błędy ale nie wszyscy wyciągamy z tego wnioski. Ja juz to zrobiłem to była jednorazowa sytłacja. Dałbym sobie rękę uciąć ze każdy który czyta miał swój toksyczny dzień. 

 

Pozdrawiam MARTWY LioNeK

 

Dokonaliscie swego. UDAŁO WAM SIĘ.

Już mnie nie zobaczycie na tym forum i na tym serwie. Dzięki za gre. MARTWY LioNeK. 

 

Kocmo dzięki ze jako jedyny chciałeś mi dać +

 

Edited by LioNeK

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LioNeK, owszem, każdy popełnia błędy, ale kwestia tego, że to nie był pojedynczy wybryk, powtarzało się to powiedzmy co jakieś twoje trzecie wejście na serwer i raz się uspokajałeś, a raz nie. Mikrofon miałeś denerwujący tak samo jak i głos, ale znam nawet osoby w wieku lat dwunastu, które potrafią dostosować swój głos bez mutacji do kiepskiej jakości mikrofonu. Ty jednak z każdą okazją pomimo ostrzeżeń nie obniżałeś nawet troszkę swojego powiedzmy krzyku, tylko ewentualnie z poziomu bardzo irytującego zszedłeś na poziom irytujący, chociaż, że mogłeś zejść jeszcze niżej - na poziom normalny dla ludzkiego ucha. Gagi dostawałeś bardzo często, a już nie wspomnę o mutach. Kiedy nie żyłeś i był np. FK to spam można było czytać przez dobre 10 przewinięć w górę czatu. Perm gaga się nie doczekałeś, bo kiedy miałeś go dostać, dostałeś już bana. Zatem...

 

Jaką siłą mamy ci uwierzyć, że się zmieniłeś pomimo miliarda ostrzeżeń wcześniej i twojego braku zmian pomimo kar wymierzanych ci za każdym razem. Bo zawsze słyszeliśmy "Przepraszam, już nie będę". 

 

Pozowlę sobie jeszcze odnieść się do twojego multikonta, bo o tym po części jest rozmowa. Poszedłeś sobie do kolegi pograć, akurat wtedy, kiedy miałeś bana, a wcześniej nikt nigdy tamtego konta nie widział. To jest ucieczka przed karą i to również jest karane, ale permanentnie. Jestem przeciw UB zwłaszcza po tym co widać w widniejącym wyżej poście.

 

Co do Koca - Kocu jest dobrym człowiekiem (co jest prześwietną cechą) ale w tym przypadku za dobrym. Kiedy gracz zachodzi każdemu za skórę jak i administratorowi, jak i graczowi, do tego odwala wymienione przeze mnie wyżej rzeczy, to nie zasługuje na UB. Zwłaszcza, że każde jego odwołanie było na odwal się i tylko w jednym się rozpisał, bo myślał, że lanie wody dałoby coś więcej.

 

Pozdrawiam,

Tomislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie mi ostatnią szansę OSTATNIĄ. 

Poprawilem się ale nie chcecie dać mi szansy żebym to pokazał. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, LioNeK napisał:

Już mnie nie zobaczycie na tym forum i na tym serwie. Dzięki za gre. MARTWY LioNeK.

Nie wiązałem z tym wielkich nadziei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lionek chcesz kolejną szansę ale po co?  Mówisz że się zmieniłeś ale skąd taka pewność? Prawdopodobnie gdy będzie członek administracji będziesz jak aniołek lecz gdy tylko serwer nie będzie pilnowany zaczniesz denerwować ludzi i łamać regulamin. To co piszesz że "Przepraszasz", "Że już nie będziesz tak robić" to tylko puste zdania poco temu serwerowi tacy gracze? Skoro mówisz że nie zobaczymy cię na tym forum to po co piszesz dalej oraz po co piszesz "MARTWY lionek"? Myślisz że wzbudzisz litość? U osób które są bardzo miłe to by wystarczyło lecz np. nie u mnie. Najlepiej przestań tak prosić bo raczej wiele  to ci nie da tylko bardziej się pogrążasz pisząc tylko kolejne teksty typu przepraszam wybaczcie mi itp. to nie ma najmniejszego sensu skoro ludzie są zdecydowani że nie chcą dla ciebie unbana to ich nie proś. Takich graczy jak ty powinno się pozbywać gdy tylko zaczną przejawiać toksyczne zachowanie lub po prostu ludzi którzy nie mogą nad sobą zapanować i się wyzywają o najmniejsze drobnostki choć mi również zdarzy się powyzywać  z jakimś graczem nie ja zaczynam tą kłótnie tylko ta osoba ja tą kłótnię kończę poprzez danie muta/gaga lub w najwyższym przypadku bana u ciebie mut/gag nie wystarczył więc nie dziw się że dostałeś w końcu tego bana który nie był jedyny za każdym twoim banem słyszałem jak mówiłeś/pisałeś że się zmienisz z tego co widzę wiele to nie dało ponieważ byłem niejednokrotnie świadkiem jak wyzywałeś graczy czy denerwowałeś wszystkich dookoła gdy tylko czułeś się pewnie bo np. nie było admina. Dlatego popieram twoją decyzje abyś odszedł jeśli choć to jest prawdziwe... Mam nadzieje że przestaniesz bo to ciągłe przepraszanie robi się irytujące prawdopodobnie nie tylko dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcecie mnie to nie -,-

 

Kiedyś mnie zobaczycie jeszcze raz na tym serwie.

 

Zrobię mały eksperyment ale szczegółów nie będę zdradzać. 

 

Do zobaczenia ^^ ^^ ^^ 

 

WKRÓTCE 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na myśli ponowne próbowanie uniknięcia kary? Myślisz że jest w tym coś zabawnego? Najlepiej nie pisz na forum bo to co teraz napisałeś to szczyt głupoty właśnie pogrążyłeś się doszczętnie i prawdopodobnie nawet te wspomniane bardzo miłe osoby straciły ochotę aby być po twojej stronie. Naprawdę jesteś aż tak głupi aby nie dość że na początku przepraszać prosić o tego unbana to teraz pokazałeś swoją prawdziwą twarz jak napisałem wyżej że tak by się wydarzyło. Takich jak ty powinno się banować bez możliwości dania unbana jeśli ci się uda to pogratulować ale nie rozumiem co ci to da jeśli nie masz z tego żadnej korzyści po to dostałeś tego bana aby mieć kare za to co zrobiłeś.

 

Mam nadzieję że teraz wszyscy widzą że to były tylko puste obietnice z nadzieją że ktoś da się nabrać.

 

 

Pozdrawiam over

Edited by Overlord
Drobna poprawka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nic nie mówił o jakimś multikoncie, mam zamiar zrobić coś innego, ale szczegółów nie zdradzę. 

 

Dowiecie się w swoim czasie.

 

PS. Po to dostałem bana żeby wyciągnąć z niego wnioski, a wniosek z tego taki, że MULTIKONTA ZABRONIONE nie bd popełniał 2 tego samego błędu. OVER -_-

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisalem do kocma żeby to już zamknął.

 

To już koniec

 

Nie napisze juz odwołania NIGDY.

 

Może po hmmm... 6 miesiącach 

 

Tyle prob i wszystkie oddalone.

 

Dzięki za gre 

 

LioNeK

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka jeszcze rada, jakbyś jeszcze tego nie zrozumiał: przy następnym odwołaniu postaraj pisać poważnie, a nie wyjeżdżasz z tekstami " Pozdrawiam MARTWY LioNeK ". Poczekaj ( według mnie do co najmniej listopada ) i jeśli Ci naprawdę zależy to napiszesz poważnie, poczekasz i pogadamy. W ogóle co to za eksperyment, każdy jest  na nie, a ty próbujesz wzbudzić tajemniczość pisząc " Zrobię mały eksperyment ale szczegółów nie będę zdradzać.", wez ty lepiej nic nie rób, ale w sumie co ja tam wiem, nie Lionek ?

 

Tyle prób ? Ty trzecie odwołanie wkleiłeś ze swojego drugiego...

 

Czy ty własnie próbowałeś grać nam na emocjach ? Najpierw piszesz " Kiedyś mnie zobaczycie jeszcze raz na tym serwie. " , a potem, jak zobaczyłeś że jednak dalej jesteśmy na nie to oczywiście piszesz że nie napiszesz odwołania już nigdy ... no, nieźle Ci musi zależeć na serwerze.

Edited by Mr.Dagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyna osoba która rozmawiała ze mną i wie jak bardzo mi zależy na serwie to Kocmouch. 

 

Jako jedyny dawał mi rady kiedy mam spróbować.

 

Jako jedyny jest na tak(przynajmniej mi tak pisał).

 

Jako jedany mi zaufał ze naprawdę się zmienilem. 

 

Nikt uczestniczących w tym poście nie wie czy się zmieniłem ale dalej myślą że jestem starym lionkiem . Nikt uczestniczących w tym poście nie chce dać mi 2 szansy, nie chce zobaczyć czy na prawdę się zmieniłem. Ehh szkoda szczepić ryja, pozbyliście się mnie brawo teraz wam lepiej, co?

 

Administracja powinna wspierać i dawać jakieś szanse, a nie bardziej niszczyć. 

 

Gratulacje za pozbycie się mnie

 

 

 

Jestem na NIE. 

 

Dodam jeszcze jeden glos.

 

I tak 100% administracji jest na nie

 

GRATULACJE UDAŁO WAM SIĘ MNIE ZNISZCZYĆ 

Edited by LioNeK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lionek, ja bym naprawdę był za zdjęciem bana, gdybyś mnie na prawdę przeprosił, po tym co ty robiłeś, a nie odwalałeś jakąś szopke z przepraszaniem wszystkich (w ogóle wtf). Ty robiłeś takie zagrywki, tak grałeś na emocjach jak jakiś manipulator, do dziś szczegółowo wszystko pamiętam. Trudno zapomnieć o takim czymś. 

 

 

Tak z ciekawości zapytam, czy gdybym był za zdjeciem bana, to moglibyśmy utworzyć następującą umowe Lionek ? Gdybyś cokolwiek zrobił, gdybyś jakkolwiek się dziwnie zachowywał, to byś dostał perma na zawsze... zgodziłbyś się ?

Edited by Mr.Dagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zniszczyliscie mnie psychicznie.

 

NIKT nie chce zaufac mi i dac jeszcze jedna szanse.

 

NIKT nie chce zobaczyc czy sie naprawde zmienilem.

 

I tak juz mnie zniszczyliscie.

 

BRWAWO DOSTALEM PERMA I NIE DOSTANE UB 

 

Nie bedziecie musieli mnie juz widywac na serwie 

 

Czolem LIONEK

 

8 minut temu, Mr.Dagon napisał:

Lionek, ja bym naprawdę był za zdjęciem bana, gdybyś mnie na prawdę przeprosił, po tym co ty robiłeś, a nie odwalałeś jakąś szopke z przepraszaniem wszystkich (w ogóle wtf). Ty robiłeś takie zagrywki, tak grałeś na emocjach jak jakiś manipulator, do dziś szczegółowo wszystko pamiętam. Trudno zapomnieć o takim czymś. 

 

 

Tak z ciekawości zapytam, czy gdybym był za zdjeciem bana, to moglibyśmy utworzyć następującą umowe Lionek ? Gdybyś cokolwiek zrobił, gdybyś jakkolwiek się dziwnie zachowywał, to byś dostał perma na zawsze... zgodziłbyś się ?

Tak ale jeden glos nic nie zmieni 

 

Zmienilem sie i tyle :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem, raz piszesz że kocmo Cie popiera, raz piszesz że 100 % jest na nie, raz chcesz pisać poważnie, raz dodajesz głos od Siebie na Nie... Tak w ogóle, gdybym był za zdjęciem bana i ekhm, ekhm Kocmouch też to to nie jest tylko jeden głos.

Edited by Mr.Dagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmienilem sie 

 

Moge sie podpisac pod ta umowa Foxa .

 

Tylko potrzebuje ostatniej szansy

 

Chcecie zobaczyć czy sie zmieniłem? To mi zaufajcie i dajcie ostatnią szanse :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh Lionek ale to co napisałeś to o tym "eksperymencie" pokazało że to były tylko puste obietnice nie rozumiesz? Nie udało ci się wzbudzić litości u wielu osób wręcz przeciwnie denerwowało to ich. Kocmo jest dobrym człowiekiem co jest zaletą więc starał się ci pomóc lecz ty jesteś zbyt oporny. Mógłbym napisać że jestem za unbanem lecz ty tylko składałeś puste obietnice jak już mówiłem starasz się zgrywać niewiniątko które zostało pokarane przez los choć samo ma wiele na sumieniu. Może jednak się zmieniłeś albo jest to kolejne puste zdanie bez znaczenia o którym byś zapomniał jeśli dostałbyś unbana. Skąd mam mieć taką pewność że jednak mówisz prawdę? Aktualnie widzę tylko  stertę obietnic i przeprosin oraz  słowa typu "Martwy", "zniszczyliście mi psychikę" skąd mam wiedzieć czy to prawda? Zastanów się jak bardzo zniszczyłeś to odwołanie na początku chciałem mieć tą litość i napisać że jestem za unbanem ponieważ potrafiłeś się zachować lecz teraz po tym co wypisałeś mam o tobie jedno proste zdanie kłamca. Na początku przepraszasz później mówisz że jakiś eksperyment co oznacza że tak naprawdę tamto co napisałeś poprzednio było tylko zwyczajną próbą oszustwa a teraz ponownie piszesz że się zmieniłeś. Spróbuj za jakiś naprawdę długi czas bo aktualnie nie jestem nawet w najmniejszym stopniu po twojej stronie. Może jeśli za powiedzmy chociaż jeden miesiąc przysiądziesz napiszesz porządne odwołanie w którym naprawdę wszystkich przeprosisz to MOŻE będą szansę abym był za unbanem lecz naprawdę po tym co zrobiłeś musisz się mocno starać.

 

Naprawdę szczerze mówię przestań zgrywać niewiniątko i staw czoło rzeczywistości bo teraz nadal widzę puste słowa.

 

 

Pozdrawiam Over

Edited by Overlord
Drobna poprawka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEH tak myslalem 

 

Tak na serio gdyby mi nie zalezalo na tym serwie, czy bym to ciągnął dalej przez MIESIĄC, minął CALY MIESIAC i nikt dalej nie chce mi dac 2 szansy, nikt nie chce mi zaufac.

 

Ja sie zmienilem a nikt nie chce tego zobaczyc -,-

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem zmieniłeś się? Ten "eksperyment" mówi przeciwnie chętnie zobaczył bym najmniejszy dowód że jest ci przykro i że żałujesz lecz nigdzie go nie widzę, nigdzie go nie znajduje. Jeśli naprawdę zależy ci na tym serwie to przestań zgrywać niewiniątko bo takie gadanie wiele ci nie da. Jak już mówiłem staw czoło rzeczywistości może i ci na nim zależy a może nie? Może ci się tak naprawdę tylko nudzi. Nie trwało by to miesiąc gdybyś od początku mówił prawdę.

 

Dlatego lionek naprawdę przestań kłamać i choć raz napisz coś naprawdę bo zdania typu "Zmieniłem się", "Jestem inną osobą" nie mają znaczenia liczy się to że napiszesz coś szczerze bez kłamstw jak myślisz dlaczego tak piszę? Ponieważ ja chciałbym dać ci szansę lecz ty byś jej nie wykorzystał bez względu jak ładnie napiszesz to odwołanie będę na nie aż do czasu gdy napiszesz je szczerze. Nie będzie ci łatwo przekonać mnie jak zapewne większość lecz nadal masz tę szansę postaraj się jej nie zmarnować.

 

Lionek weź sobie te słowa do serca.

 

Pozdrawiam Over

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... Tak słabej próby manipulowania ludźmi to ja już dawno nie widziałem, te zdania zaczynające się od następnych akapitów i podkreślanie kluczowych słów, może Ci się działy pomyliły, to nie TTT. Zachowujesz się jak pajac, więc jak pajac jesteś traktowany. Dziwie się, że nikt temu Panu nie dał mute`a na forum, oraz, że ten temat jest dalej otwarty... Teraz coś napisze i jest to tylko skierowane do Ciebie. Ja swoje odwołanie od perma napisałem po 2 miesiącach, gdy aktywnie korzystałem z forum i starałem się pokazać każdemu, że się zmieniłem. Działałem na korzyść SG, pomagałem w pomysłach, udzielałem się w podaniach i skargach. Moje odwołanie nie było, tak chamsko napisane jak Twoje, w nim okazałem skruchę i poprosiłem tylko o tymczasową przepustkę, na rzecz pomysłu z filmem(Kto pamiętam, ten pamięta ;) ) , zadeklarowałem, że po tym można mnie ponownie zbanować. Ludzie ze Strefy zobaczyli jak zmieniłem się na przełomie tych miesięcy, jak serwer Unturned z pustego i nie przystosowanego do grania, stał się Top1 w Polsce. Po Tobie nie widać, żadnej skruchy, tylko próbę grania na uczuciach. Dorośnij i spróbuj za jakiś czas jak coś do Ciebie dotrze. Przypominasz mi Sleepinga, jak też pisał te odwołania bez skruchy i z pogardą do Administracji, zobaczył, że to nie poskutkowało i się naprawdę zmienił, po pół roku otrzymał to długo wyczekiwane UB. Mam nadzieje, że i Ty wydoroślejesz.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×