Skocz do zawartości
LioNeK

[PERM] LioNeK

Rekomendowane odpowiedzi

Raz gadasz jedno raz drugie.

Administracja jest owszem od wspierania graczy - ale przeciwko takim graczom jak ty, którzy im psują rozgrywkę.

Jesteś w cholerę niezdecydowany - raz przepraszasz, raz gadasz, że jakiś "eksperyment" zrobisz, a raz gadasz jeszcze, żeby ci dać szansę. Pierdzielisz głupoty. Szans miałeś pierdyliard i o pierdyliard za dużo. Szkoda utrzymywać ten spam. Bardzo proszę kogoś o jak najszybsze zamknięcie, bo zaczyna się tutaj robić błędne kółko, w którym i tak zdanie jest jednoznaczne, a Lionek raz przeprasza, raz gada, że coś ma zamiar odwalić, a potem nadal prosi o szansę. Bezsens.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Over CHCESZ PRAWDE TO JA DOSTANIESZ

Ja nadużywałem mikrofon, tak ja dołączyłem do gry multikontem (ale nie wiedziałem, że za to jest permban), moj eksperyment to było dołączenie do gry multikontem i zobaczym reakcje graczy, jak im sie ze mną gra, zrobic pare ss'ów i dodac to na forum ale po przeczytaniu paru postów pomyslalem sobie ze to bedzie głupi pomysł i mi sie odechciało to robić w ten sposob mialem pokazac ze sie zmieniłem, ja obrażałem Foxa troche mnie poniosło ale chwile potem go przeprosiłem. Pewnie po tym poscie na 100% nie dostane ub ale macie prawo znać cała prawde. Jeśli cos pominąłem to piszcie smiało z chęcią to wyjaśnie

LioNeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem każdy post pod tym tematem i chciałbym dorzucić swoje 3 grosze. Użytkownika Lionek  znam dobrze, ale tak samo jak większość użytkowników  pamiętam go ze złej jak i na szczęście dobrej strony. To prawda użytkownił bywał irytujący, złośliwy oraz uszczypliwy. Potrafił zrobić zament w wyjątkowo krótkim czasie. Nawet ci którzy cieszą się z bana dla niego, sądzą że dostał nauczkę. Osobiście uważam że kara nałożona na Lionka jest wystarczająca, ale nie uzyskano takich efektów jakich administracja się spodzeiwała. Możliwe że Lionek naprawdę się zmienił. Ale wszystko trzeba odpokutować. Użytkownik wykazuje predyspozycje do otrzymania unbana ale są one jednak za małe jak na "skruche". Uważam że nie powinien robić z siebie niewiniątka oraz nie straszyć administracji resztą postów. Powinien przekonać resztę do swojej racji normalnymi zdaniami. Z drugiej strony Lionka znam długo, wyjątkowo długo. Wiem że jest w stanie się poprawić. Dlaczego ? Ponieważ już wielokrotnie przeprowadziłem z nim rozmowę i mam świadomość że może się zmienić. Nie sam, ale trzeba mu pomóc. Chłopak naprawdę wykazuje skruchę ale nie potrafi tego wykazać. Uważam że jeżeli zostanie poddany resocjalizacji i uzyska pomoc, jest w stanie wrócić do nas jako normalny gracz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem ja tu się wtrącę a więc zacznę mniej więcej od początku: Lionek twierdzisz ze się poprawiłeś tak? to dla czego musieli ci aż kilka razy muta,czy bana dawać? to na pewno nie świadczy o tym ze się poprawiłeś bo gdybyś się poprawił to byś nie musiał być nagradzany kilkoma banami czy mutami... Logicznie myślący człowiek wie ze jak dostał muta,czy kicka to zrozumie ze coś zrobił źle i nie robi więcej takich występków no ale to nie dotyczy ciebie bo ty właśnie NIE ROZUMIESZ ze za te wykroczenia właśnie dostajesz kary! Następnie piszesz odwołania od bana w których piszesz ze się poprawisz po czym dostałeś unbana i znowu sytuacja zatacza koło... chcesz więcej? proszę bardzo piszesz ze tak czy inaczej wejdziesz na serwer i O ILE ZNASZ regulamin serwera to powinieneś wiedzieć ze nawet na forum multikonta są zabronione ba wiedziałeś o tym ale i tak to olałeś bo się prosiłeś o kare... grozisz ze jeszcze cie popamiętają i takie tam na miejscu włodarzy serwera ba nawet Administracji SG bym ci dal perma za samo odgrażanie się... Admini serwera są i tak wyrozumiali ze jeszcze ci odpowiadają... Na naszym serwerze (Arma) nikt by się z tobą tak nie pieścił jak tutaj, nie podoba ci się to wypad i tyle... Dziękuję za uwagę  Pozdrawiam Chester.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Temat zamykam. Zaczyna to bardziej przypominać burdel niż odwołanie. @Kocmouch może tutaj coś dopisać jak podejmie decyzję. Od siebie dorzucę tylko, że polecam przeczytać posty Kappy i Chestera.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.