Skocz do zawartości
PEXO

PROSZE O UBANA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dzisiejszego dnia dostałem bana za kampienie w sekretach TERA INFO O MOIM KONCIE - ID- STEAM_0:0:45461859 NICK-PEXO LINK DO BANA-http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:45461859&advType=steamid&Submit

TERA OPISZE SYTUŁACJE Z MOJEJ STRONY jestem w drużynie guardów i mecz jak mecz kontroluje innych jest wszystko ok ale jak prawie zawsze ktoś się zbuntuje ja wiedziałem że jest on na dachu więc poszedłem na drugi dach na którym znajdował się helikopter weszłem do niego zapaliłem silinik i odleciałem do gury zauważyłem buntownika na dachu strzelającego przez okno w dachu więc go zabiłem wracając na ziemie dosłownie po 5 sek od zastrzelenia go spadłem z helki i zabiłem się upokarzającą śmiercią według mnie nibyło to kampienie w sekretach ale oczywiście musi być jakieś upierdliwe dziecko na serwie i podać cię do naszego szanownego operatora Overlord oczywiście następnej rundzie była zabawa chowanego więc niemogłem się nawet wytłumaczyć KONIEC

A i prosze o unbana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ? Nic nie zrozumiałem.

Edytowane przez Mr.Dagon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Mr.Dagon napisał:

Co ? Nic nie zrozumiałem.

CHODZI mi oto że dostałem bana za niby kampienie w sekretach a by łem tam raptem 15 sek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO dobra wiem że nie umiem pisać ale nie patrzcie w szczeguły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.