Skocz do zawartości
shingfu

ban shingfu

Rekomendowane odpowiedzi

shingfu

STEAM_0:1:99461916

http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=shingfu&advType=name

Szanowny administratorze proszę o odbanowanie mnie na waszym serwerze. Zostałęm

zbanowany z powodu przypadkowego zghostowania podczas eventu chowany.

zghostowałem przypadkowo ,że gracz ukrył się w secrecie nie ujawniając w którym.

Zostałem wtedy zbanowany permamentnie.

Proszę o odbanowanie :)

Rozmawiałem z no.god i powiedział ,że powinienem zostać odbanowany w takiej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak :v Ogólnie jeśli to co mówisz jest prawdą i powiedziałeś wszystko związane z tą sytuacją to ok. Osoba była w secrecie - źle zrobiła, a ty jak twierdzisz nie powiedziałeś w którym :v No perm za to nie jest chyba odpowiedni ale to tylko moje zdanie i nie jestem pewny co do całej sytuacji czy rzeczywiście tak było.

A co do tych kolorów to Fox ma rację XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewny czy osoba dająca tego bana się pomyliła i nie napisała wszystkiego lecz pban za ghosting raczej nie powinien mieć miejsca. Aktualnie jestem za unbanem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim którzy wzieli udziął w tej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak traktować "Dziękuję wszystkim którzy wzieli udziął w tej dyskusji". Trzy odpowiedzi (a raczej dwie) Tobie wystarczą ? Przyjmijmy że nie i wypowiem się jeszcze ja. Też mi sie wydaje dziwne, dostać permbana za Ghosting na jb ( chociaż w sumie to było w marcu więc w sumie ... ). Jestem oczywiście za unbanem.

A i jeszcze jedno. Kogo ty prosisz o tego unbana ? Którego Administratora ?

Edytowane przez Mr.Dagon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.