Jump to content
Sign in to follow this  
HexTeH

[BAN] HeXteH

Recommended Posts

HeXteH
STEAM_0:0:173250897
http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:173250897&advType=steamid&Submit
W sumie sam nie jestem pewny czy o to chodzi, ale nic nie przypominam sobie oprócz tej sytuacji, więc to wyglądało tak, wszedłem do gry i na sam początek w celu humorystycznym powiedziałem "cześć małe skur******" i wiem w jakimś stopniu mogło to urazić i własnie z tego powodu jest mi bardzo przykro i przepraszam wszystkich tych którzy poczuli się obrażeni, a administracje proszę o rozpatrzenie mojego odwołania.

Edited by HexTeH

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz. Skoro dostałeś bana na jailbreaku, to czemu piszesz odwołanie na forum od ttt, a nie jailbreaka ;_;? 

Przeniosłem odwołanie na właściwe forum~kwas

Edited by Kwasu Siarkowy

Jeśli jest to prawda i powiedziałeś tylko to po czym dostałeś tego bana to jestem za skróceniem/zdjęciem bana.

Edited by Overlord

nom właśnie jam też być bardzo wulgarny xD no i nie raz mi to wypominano, ale ostatnimi czasy wychodzi mi to opanowac hehe

Widze, że bardzo śpieszy ci się do unbana. Niby na Jailbreaku nie mam nic do gadania, ale chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie zwróciłeś nawet uwagi na jakim dziale piszesz, ani nie zadałeś sobie trudu skopiowania wzoru. Naprawdę, tak prosta rzecz jak wzór potrafi filtrować osoby którym zależy od takich którym się po prostu śpieszy ;)

Bo na poczatku jak widzialem bylem na forum to bylem na JB.

na poczatku napisalem odwolanie po czym patrze istnieje cos takiego jak

więc probowalem sie dostosowac. I to byla pierwsza edycja.

po 30 min moj kolega pisze mi ze dalem na forum TTT, to probowalem to usunac ale okazalo sie, ze sie nie da to po prostu skopiowalem.

No nie do końca pamiętam całej sytuacji, ale na pewno nie wyglądała tak... Kilka osób mi nawet potwierdziło, że przesadziłeś z tym obrażaniem, a ja u ciebie już kiedyś zauważyłem "podobne" zachowanie. Jeśli chcesz to mogę Ci zdjąć tego bana, tylko nie rozumiem dlaczego napisałeś podanie o zdjęcie 2-dniowego bana na forum, zamiast prywatnie do mnie wyjaśnić do końca całą sytuację. 

Pozdrawiam

No.god

Edited by no.god

znaczy ja też nie wiem o co chodzi bo to był jedyny moment kiedy mogłem kogoś obrazić a załatwiam to na forum ponieważ nie mogłem ciebie wyszukać prywatnie. I bardzo proszę o zdjęcie tego bana.

Z góry dziękuje HeXteH

Edited by HexTeH

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this