Skocz do zawartości
kuah

[ban] <kuah>

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: kuah

2. Steam ID: 76561198199682071

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:119708171&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Zostałem, po części nie słusznie zbanowany za obrażanie i wulgarny język w stosunku do jednego z graczy w wardenach. Był nim jakiś nierozgarnięty dzieciak, który wydawał niewyraźne polecenia,  nikt nie mógł go zrozumieć. Po moich wielokrotnych upomnieniach, żeby wyszedł z wardenów nie posłuchał więc użyłem wulgarnego języka po czym zostałem zbanowany. Większość graczy będących w tym samym czasie na serwerze zgadzały się z moją propozycją co do usunięcia gracza z wardenów  ( nie pamiętam dokładnego nicku , pamiętam tylko, ze miał w nicku szymon ).

5. Coś od siebie: Mam nadzieję, że zostanę odbanowany a sytuacja z wulgaryzmami się nie powtórzy  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yhm te twoje teksty niezbyt odpowiadały graczom wiesz dlaczego? Bo cieszyli się że zbanowałem ciebie i że już nikt nie będzie im przeszkadzał a co do tego że  "musiałeś użyć wulgarnego języka" To nie było potrzebne gdyż w razie potrzeby gracze piszą do mnie jeśli chodzi o np. osoby których nie idzie zrozumieć a ja dostałem skargi iż ludzie się wyzywają i co zastałem gdy wszedłem na serwer? Kilku delikwentów w tym ty którzy wyzywali innych ciągle przy tym klnąc.

Nie zamierzam zdejmować tego bana mogę go najwyżej skrócić choć i to nie jest pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro gracze sie skarżyli to wątpię, że na mnie. Wulgarnych słów użyłem maksymalnie dwa razy, bo sory ale jeśli nie mogę kogoś zrozumieć a ten mnie zabija bo nie wykonuje poleceń, których przypominam NIE DA SIĘ ZROZUMIEĆ to ciężko się gra :) . 

I jeżeli jednak istnieje możliwość zdjęcia bana to chciałbym sie dowiedzieć w jaki sposób .

A co do samego bana, nie dostałem nawet żadnego upomnienia tylko z automatu dostałem bana, nie miałem nawet czasu, żeby chociażby go przeprosić .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko 2 razy? Gdy wbiłem widziałem całe zajście i mam jedno pytanie dlaczego wszyscy 3 i tylko wy tak przeklinaliście głównie na tylko 1 osobę? No bo nie dostałem skarg że trudno zrozumieć ponieważ gdybym taką dostał to bym wywalił tamtą osobę z g. A poza tym wystarczającym ostrzeżeniem dla ciebie powinno być to iż dałem poprzednim osobą bana właśnie za przeklinanie i wyzywanie innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj akurat masz racje z tym, że jeżeli pierwsza osoba, która dostała bana za wyzywanie powinna być dla mnie ostrzeżeniem ale nie widziałem, że ktoś wcześniej dostał bana. Jednakże powinienem dostać jakieś ostrzeżenie odnośnie możliwego bana ale takowego nie otrzymałem. Gdybym został ostrzeżony to jestem pewny, że powstrzymałbym się przed dalszymi wulgaryzmami skierowanymi do Szymona .

" Gdy wbiłem widziałem całe zajście i mam jedno pytanie dlaczego wszyscy 3 i tylko wy tak przeklinaliście głównie na tylko 1 osobę? " - Osobiście nie mogłem zrozumieć żadnego polecenia od Szymona. Nie mówię, że nie jestem winny, wręcz przeciwnie ale jeśli istnieje możliwość przeproszenia Szymona za to całe zajście, to go przeproszę :) . 

Chciałbym dostać unbana, sytuacja z wyzywaniem lub wulgaryzmami nigdy by sie nie powtórzyła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po krótkiej rozmowie z tobą jestem skłonny zdjąć ci tego bana lecz jeśli ta sytuacja się powtórzy to dostaniesz długiego bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w sumie pytanie. A może nawet kilka...

1. Czy ban został nadany bez jakiegokolwiek ostrzeżenia ze strony nadającego?

2. Czy karą nie powinien być początkowo gag/mute w zależności od sposobu, w którym delikwent się komunikował?

3. Czy którykolwiek z graczy podejmował jakiekolwiek środki, aby ukarany został zarówno oskarżony tutaj, jak i nierozgarnięty warden, o którym była mowa?

PS: Odniesienie przeczytałem w całości, aczkolwiek i tak chciałbym, aby odpowiedzi na moje pytania zostały tutaj zawarte. Mogą być nawet w formie cytatów z wyższych postów.

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tak gdyż próbowałem do nich w jakimś stopniu przemówić lecz niezbyt się posłuchali i dalej robili swoje więc już nie wytrzymałem i dałem te bany rozmawiałem z graczem kauh i przeprasza mnie jak i resztę dlatego u niego bana mogę zdjąć gdyż on przeklinał najmniej jako jeden z 3 osób po banie postanowił ze mną porozmawiać i wyjaśnić sprawę. A co do wardena to nie był to nierozgarnięty gracz gdyż na niego nie dostałem skarg tylko na tych delikwentów.

Edytowane przez Overlord

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Overlord napisał:

więc już nie wytrzymałem i dałem te bany...

Mam rozumieć, że dałeś się ponieść emocjom i dlatego postanowiłeś ich zbanować za wulgarny język, niżeli dać ostrzegawczego kicka lub w ostateczności permmuta/permgaga? 

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban został zdjęty, a sprawa wyjaśniona. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.