Skocz do zawartości
Kalkulator

Odwołanie Do bana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Kalkulator321
2. Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198017736967
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:28735619&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: zostałem zbanowany prawdopodobnie za wulgarny język. ( 4 miesiące ). A więc to było tak ;

Podczas miłego grania na serwerze  hasałem sobie po mapie buntując się bądź słuchając rozkazów ( zależnie od sytuacji) leczy kiedy wardenem został nijaki szymond45 (takie mam wrażenie) który posiadał prawdopodobnie wadę wymowy, po kilku prośbach by powtórzył polecenie nie zrobił tego i postanowił mnie zabić, w moim mniemaniu ktoś który ; sepleni , ma wadę wymowy , jąka się, i  do tego przy wielu prośbach powtórzenia mnie mnie (przepraszam za wyrażenie) w dupie to nerwy puszczają.
5. Coś od siebie: Uważam że kara jest w połowie słuszna a w połowie nie.  Overlord był proszony o upomnienie/zmianę wardena ale rozumiem , być może chciał mu dać szanse , co nie zmienia faktu iż w owej sytuacji powinien mnie upomnieć bo nie czuje się winny. a kara 4 miesięcy to jest przesada. Gracze są społecznością powinni oni odnosić się do siebie z szacunkiem. Żałuję tego co zrobiłem proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy.  

Z Góry Pozdrawiam

~Kalkulator321 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to pamiętam trochę inaczej ponieważ gdy wbiłem na serwer gdyż pisano do mnie skargi że ludzie wyzywają/kłócą  się to ty byłeś jednym z tych delikwentów a gdy powiedziałem ci że masz bana to ty co zrobiłeś? Nawet nie próbowałeś tego wyjaśnić tylko dalej robiłeś swoje a co do szymonda ja jakoś potrafię go spokojnie zrozumieć a to że nie powtarza poleceń to jego sprawa to że choć raz powtórzyłby polecenia to to byłaby tylko jego dobroć. 

Również pod tym banem nie chcę go zdejmować mogę go jedynie skrócić choć i to nie jest pewne.

co nie zmienia faktu iż w owej sytuacji powinien mnie upomnieć bo nie czuje się winny.

Czyli powiedzenie że masz bana nie wystarczyło? Gdy ci o tym powiedziałem  ty dalej wyzywałeś. Gdybyś okazał choć trochę skruchy przeprosiłbyś lub chociaż wyjaśnił całą sprawę ze mną to prawdopodobnie nie musiałbyś pisać tego odwołania lecz niestety ty postanowiłeś nadal to robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak miałem wyjaśniać sprawę, pisząć że nie można go zrozumieć ? Prosiłem cie żebyś coś z tym zrobił a ty mi powiedziałeś że jeszcze ja dostane bana. Przepraszam bardzo ale pomimo tego iż pisałem do nagminnie postanowiłeś nic nie robić. Oczywiście uważam że postąpiłeś słusznie banując 'delikwentów' ale czuję się również poszkodowany w tej sytuacji ponieważ ,ty jako ważna osoba na serwerze powinieneś trzymać obie strony , w moim mniemaniu trzymałeś tylko jedną , całkowicie 'zlewając' moje jak innych graczy zlecenia. Pomyśl jak ty byś się poczuł mając wrażenie że jedna strona jest faworyzowana a ty jesteś na przegranej pozycji, myślę że zdenerwowałbyś się tak samo jak ja. 

Z Góry Pozdrawiam 

~Kalkulator321 

Edytowane przez Kalkulator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha czyli myślisz że miałem na to jednym słowem wywalone? Widziałem jak wy się z tym obchodziliście a piszecie te odwołania bo nagle się zorientowaliście że mając bana na Jb nie możecie grać na innych serwerach strefy czyli twoim zdaniem powyzywasz napiszesz odwołanie w którym mówisz iż to ty jesteś ten niewinny gdyż ja nawet nie czytałem tego co piszesz i dostaniesz unbana? To tak nie działa. Nie ma co dalej drążyć tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisałem że jestem w połowie winny, miałem takie wrażenie nie miałeś wywalone ponieważ odrazu spiałeś mnie na bana nawet po moich prośbach.

+ Jest możliwość pogadania na TS ?

Edytowane przez Kalkulator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogadaj z osobą którą tak wyzywałeś  bo to głównie o to chodzi jeśli ona ci wybaczy to dostaniesz unbana lecz mam nadzieje iż ten wybryk się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grałem na serwerze Jailbreaka od bardzo długo, ale pierwszy raz widzę osobę, która narzeka na kogoś kto ma wadę wymowy na serwerze, a sama nie potrafi zrozumiale napisać odwołania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.