Jump to content
Fluttershy

(ZS) Fluttershy ;)

Recommended Posts

1.Wiek: 17 lat

2. Adres e-mail: [email protected]  [email protected]wp.pl  [email protected]

3. Steam ID: STEAM_0:1:54152888 , w sprawie kontaktu posiadam także: ts3, skype(hotcake234), gg(podane) oraz facebooka

4. Czy byłem kiedyś administratorem? Byłem już administratorem ZS'a i murdera strefy gier. Modowałem na serwerze Minecraft oraz Cs'a

5. Dlaczego miałbym zostać administratorem serwera Zombie Survival?  Na tym serwerze już raz dostałem szansę. Myślę, że sprawowałem się w miarę dobrze, lecz przez sprawy rodzinne przez długi czas byłem nieaktywny (popełniłem błąd, mogłem zgłosić, że mnie nie będzie). Poza tym jestem miły, uczciwy, dbam o porządek, mam wiedzę na temat rozgrywki i komend administratora, łatwo nawiązuje kontakty i czuje dużą sympatię do tego serwera.

6. Znajomość języka angielskiego? Oczywiście znam angielski na poziomie komunikatywnym, dodatkowo podstawy niemieckiego i pojedyncze zwroty po japońsku.

Coś o mnie: Mam nadzieję, że ludzie dadzą mi drugą szansę choć tak bardzo zawiodłem, już nie popełnię takiego błędu, jak to mówią: "człowiek uczy się całe życie". W głębi duszy myślę, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, jeśli jednak nie, nie zamierzam żywić urazy ;)

Fluttershy ;)

Jestem na tak.

Jeśli chodzi o Fluttershy, nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo pomocny i uprzejmy człowiek. jestem na TAK

coś tam kiedyś z nim grałem ,spokojny człowiek więc jestem na tak

Fluttershy jest osobom do której mam szacunek i choć była na niego ta jedna skarga za którą oberwałem także ja to mimo wszystko jest pozytywną, miłą osóbką, która przyda się na ZS.

Jestem na Tak.

Bardzo dobry osobnik oraz kolega. Jak najbardziej nadaje się na to stanowisko. Na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...