Skocz do zawartości
MarioKarabinier

Sugestie do regulaminu JAIL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio znów pogrywam i mam kilka szanownych UWAG co do samodzielnej interpretacji regulaminu przez CT:
1. Secrety. Regulamin mówi o zakazie kampienia. Natomiast często spotykam się, że CT nie kampi, a "powoli chodzi" pod wyjściem potencjalnego uciekiniera. Secret z założenia jest dla CT nieznany i trochę nieuczciwym jest do niego wchodzenie od drugiej strony. Tak samo mam uwagi do ostatniego zachowania IceTea, który był broniony przez innego admina w kwestii stania w zbrojowni - jak to ktoś powiedział z CT - on był ledwo jedną nogą w zbrojowni. A co to ma za znaczenie? Był w tej zbrojowni i mógł pilnować, żeby ktoś przez secret nie wyszedł.

Sugeruję, żeby edytować punkt 12. regulaminu na taką treść: 
12. Antyterroryści mają zakaz przebywania w zbrojowni oraz w ukrytych przejściach (secretach) i są zobligowani do jak najszybszego opuszczenia zbrojowni po pobraniu wybranej broni (do 30 sekund od startu rundy musi zostać opuszczona przez CT).
 

I jeszcze jedno:
Dodatkowy punkt: Antyterroryści mają zakaz wprowadzania w błąd terrorystów oraz ich oszukiwania. To by trzeba było ładniej rozpisać, ale mam do tego dwie sytuacje:
1. Wczoraj był komunikat "Wszyscy idą na pochylnię przed JAILem" - kilkanaście sekund później jeden CT zabija wszystkich terro, ponieważ: TO NIE POCHYLNIA TYLKO SCHODY. I pochylni nie było żadnej w okolicy, więc wg CT obowiązywał poprzedni punkt czyli "bezruch na łóżkach" - i za złamanie bezruchu wszyscy niby zginęli. Trochę nieuczciwe, nie? Sam ledwo znając mapę nie wiedziałem czy są schody czy nie, ale inni i tak naprzemiennie nazywają schody pochylnią i odwrotnie i nikt na to uwagi nie zwraca. 
2. Chyba przedwczoraj "uciekłem" secretem, po czym któryś CT mówi mi, że mogę dołączyć i mnie nie zabije. Dołączam, a ten mnie jednak zabija. Jeżeli SŁOWO SIĘ RZEKŁO, to powinniśmy się tego słowa chyba trzymać, prawda? Taka niby formalność, ale trochę drażni.

Pozdrawiam, Mario :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×