Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

Kilka pomysłów na nowe Power Rundy :)

Recommended Posts

"Trzęsienie Ziemii"
Każdy świadek oraz morderca zostaje poturbowany przez trzęsienie (komenda !whip * 10 5) [10 razy po 5 hp]

"Orkiestra"/"Zlot Fanów Gitary"
Każdy świadek otrzymuje TYLKO gitare, morderca musi wszystkich zabić!

"Polowanie!"
Każdy na Każdego, Każdy świadek oraz morderca otrzymują kuszę (!give * weapon_crossbow z amunicją 20 strzał?)

"OP Detektyw/Szeryf"
Normalne zasady murder, detektyw/szeryf dodatkowo otrzymuje skaner do sprawdzania kto jest morderca (ten stary skaner, który był kiedyś)

Pozdrawiam.

Według mnie nadaje się tylko Polowanie - lecz może lepiej dodać kuszę do trybu który już istnieje? będzie się miało 3 bronie czyli nóż ,rewolwer oraz kuszę.

Jeżeli każdy by dostał gitarę to była by według mnie oczywiście patologia na tym trybie każdy gracz by nawalał muzykę co sekundę nikt by się nie słyszał praktycznie i prawdopodobnie podkreślam prawdopodobnie wymawiali by rakowe słowa ''Gitara siema''. :Image00005:

Według mnie, do świetlanej przyszłości mogą się tylko i wyłącznie zaliczyć bonus rundy jak:

Polowanie

Orkiestra

Na rewolwer jest algorytm losowości więc wątpie aby można było przypisać jednocześnie skaner i rewolwer do tej samej osoby

Dodatkowo proszę o to, aby można było maksymalnie zagłosować 1-2 razy na Bonus rundę z tego względu, że po prostu bonus rundy potrafią się sporo ciągnąć, przez bodajże 5 rund z rzędu, stąd ta prośba :)

Oraz, żeby nie robić oddzielnego tematu, dodać komendę !tekstury, która przekieruje na odpowiedni post na forum, który wyjaśni jak pobrać tekstury do gmod i je poprawnie wrzucić, bo sporo graczy pyta się codziennie o te tekstury :)

"Orkiestra"/"Zlot Fanów Gitary"
Każdy świadek otrzymuje TYLKO gitare, morderca musi wszystkich zabić!

"Polowanie!"
Każdy na Każdego, Każdy świadek oraz morderca otrzymują kuszę (!give * weapon_crossbow z amunicją 20 strzał?)

"OP Detektyw/Szeryf"
Normalne zasady murder, detektyw/szeryf dodatkowo otrzymuje skaner do sprawdzania kto jest morderca (ten stary skaner, który był kiedyś)

Te mi się podobają ale ten pierwszy mi nie pasuję :P. Jestem jak najbardziej za tymi trzema :)