Jump to content
Sign in to follow this  
Miszczu

Komenda !nominate (nominowanie)

Recommended Posts

Jestem za stworzenie komendy !nominate

Jak by to działało?

Otóż można by nominować mapy które po skończeniu danej mapy mogli by wybierać, niektóre mapy są świetne ale trafiają obok drugich świetnych map przez co trzeba czekać nawet parę map żeby znowu się pojawiły.

Tą komendą mogli by wybierać mapy które się podobają graczom.

Oczywiście po nominowaniu mapy i wybraniu jej została by ona zablokowana np. na 4 kolejne mapy.

Ogólnie jestem na TAK, rotacja map i tak powinna zostać zaktualizowana, stare, niegrane mapy wyrzucone i zastąpione nowymi, które ostatnio z @Mordencjusz przeglądamy. Takie mapy jak ttt_lego, gm_resort i pacman są bardzo często wybierane, a nie są szczególnie ładne, mam wrażenie, że ludzie je wybierają, bo przyciąga ich sam obrazek..

Pozdrawiam CroSS

Ja też jestem na Tak ,mapy które są wybierane są brzydkie i nudzą się po paru zagraniach...

@CroSSteż myślę, że to po prostu fakt przyciągania obrazkiem gracza wobec wybrania, mapy. Zważywszy na to, że jednak na Murderze średnia wieku graczy murdera nie przekracza 14-15 lat, to takie mapy w stylu minecrafta, klockowatym, bardzo ich przyciągają, ze względu na to, że jednak młodsi gracze często grają w gry typu Minecraft.

Co do rotacji map, owszem przydało by się odświeżenie puli map, że względu na powtarzające się mapy, a czasem ich rozmiar w stosunku do ilości mapy potrafi przerazić (np. pacman).

Z CroSS'em co prawda posprawdzaliśmy kilka map, lecz to jest mało map, żeby je uznać za nową rotację.

Lecz zbytnio odbiegłem od tematu, teraz przejdę do głównego wątku.

Wg. mnie nie jest to raczej potrzebne, ponieważ po prostu, nie miało by to sensu, na głosowaniu do zmiany mapy ta sama mapa pojawia się po 1-2 mapach, więc szybko można ją znowu rozegrać, dodatkowo gracze posiadają alternatywę typu !votemap, gdzie po osiągnięciu dostatecznej liczby głosów serwer zaczyna zmieniać mapę. Co prawda ta komenda jest rzadko stosowana, ponieważ większość graczy nie zna numerów mapy (np. !votemap 22 ~ Głosowanie na mapę brat_za_brata) lecz przychodzę tu ja :) Wchodzicie w !menu > zakładka Maps > wybieracie interesującą was mapę > I naciskacie przycisk z napisem "Vote to play this map!" 

Ogółem jest to fajny pomysł lecz bardziej on się sprawuje na cs:go/cs 1.6 gdzie taka komenda jest raczej potrzebna na np. 4fun/jailbreak itp. Moim okiem po prostu na Murderze nie jest aż tak potrzebna :)

Edited by Mordencjusz

Co prawda nigdy na murderze nie grałem, ale dodam swoje 3 grosze. Komenda !nominate jest na TTT. Na początku był problem, ponieważ gracze nominowali te same mapy i graliśmy 5 razy pod rząd np. dollsy. Jeżeli będzie jak jest teraz na TTT, czyli ta sama mapa może być nominowana raz na kilka godzin, to jest często przydatne, bo można pograć na fajnych mapach. Nie jest pilnie potrzebna, ale przydaje się jako urozmaicenie rozrywki. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this