Jump to content
Aliami

<M> Aliami

Recommended Posts

1. Wiek: 18;
2. Adres e-mail: [email protected];
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:104495487https://steamcommunity.com/profiles/76561198169256703 ;
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Minecraft oraz TeamSpeak 3;

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chcę być administratorką serwera murder ze względu na to aby wyrównać skład administracyjny. Dziewczyna w administracji jakaś też powinna być. Spowodowałoby to złagodzenie napiętej atmosfery przy trudnych sytuacjach na serwerach murder oraz prawdopodobnie powino to zmniejszyć liczbę użytych wulgaryzmów. Dzięki mnie kultura serwera z pewnością by się podwyższyła. Chciałabym pomagać innym graczom, w szczególności nowo przybytym ale także starym bywalcom serwera.
6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego: średnio zaawansowana.

Wyrównany skład administracyjny? Wcześniej, kiedy sami mężczyźni byli adminami to nie było żadnych problemów, aktualnie też nie ma.

Obecna administracja to Ja, Nethis, Azus, Mordencjusz, Heroes oraz CroSS. Serwer świetnie sobie radzi i admini grają "na zmianę", oraz kiedy najdzie ich ochota.

Na murderze nie ma napiętej atmosfery. Bywa luźno, a kiedy atmosfera staje się cięższa/gorsza admini (czyli wyżej wymienieni) reagują.

Co do kultury na serwerze - kiedy są wyzwiska i inne tego typu sprawy, admin Gaguje, Mutuje ew. Kickuje lub banuje. Ludzie uczą się na błędach i dotyczy to co najmniej 60% graczy Murdera.

Osobiście jestem na NIE albowiem obecna administracja oraz skład Murderere jest wystarczający, a jakiś czas temu na Administratora podanie składał Skórkowy. 

Pozdrawiam.

Edited by An!maL

Jestem jak najbardziej na TAK, Aliami to miła i uprzejma osoba, często widuję ją na serwerze dodatkowo nie spotkałem się z sytuacją, żeby złamała regulamin, czy ktoś zgłaszał na nią skargę. Jeśli chodzi o podanie myślę, że ranga operator jest odpowiednia na początek :). Radze uważać też dodatkowo na słowa odnośnie wyrównania administracji, wypadają one niezbyt korzystnie, gdy się je czyta.

5 godzin temu, Aliami napisał:

1. Wiek: 18;
2. Adres e-mail: [email protected];
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:104495487https://steamcommunity.com/profiles/76561198169256703 ;
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Minecraft oraz TeamSpeak 3;

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chcę być administratorką serwera murder ze względu na to aby wyrównać skład administracyjny. Dziewczyna w administracji jakaś też powinna być. Spowodowałoby to złagodzenie napiętej atmosfery przy trudnych sytuacjach na serwerach murder oraz prawdopodobnie powino to zmniejszyć liczbę użytych wulgaryzmów. Dzięki mnie kultura serwera z pewnością by się podwyższyła. Chciałabym pomagać innym graczom, w szczególności nowo przybytym ale także starym bywalcom serwera.
6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego: średnio zaawansowana.

Chcę przeprosić za to jak wygląda moja wypowiedź. Nie chodziło mi o to że jako "dziewczyna" jestem lepsza, nie miałam też zamiaru nikogo urazić. Chodziło mi o to, że jako dziewczyna patrzę na problemy z troszkę innej perspektywy i mam inne pomysły (nie znaczy że lepsze) na rozwiązanie ich, a jak wiadomo im więcej pomysłów na rozwiązanie jakiegoś problemu tym łatwiej go rozwiązać ^_^ Dlatego też chciałabym jeszcze raz przeprosić i pomóc zespołowi administracyjnemu i całemu serwerowi patrząc na to wszystko z innej, damskiej perspektywy.

5 godzin temu, An!maL napisał:

Wyrównany skład administracyjny? Wcześniej, kiedy sami mężczyźni byli adminami to nie było żadnych problemów, aktualnie też nie ma.

Obecna administracja to Ja, Nethis, Azus, Mordencjusz, Heroes oraz CroSS. Serwer świetnie sobie radzi i admini grają "na zmianę", oraz kiedy najdzie ich ochota.

Na murderze nie ma napiętej atmosfery. Bywa luźno, a kiedy atmosfera staje się cięższa/gorsza admini (czyli wyżej wymienieni) reagują.

Co do kultury na serwerze - kiedy są wyzwiska i inne tego typu sprawy, admin Gaguje, Mutuje ew. Kickuje lub banuje. Ludzie uczą się na błędach i dotyczy to co najmniej 60% graczy Murdera.

Osobiście jestem na NIE albowiem obecna administracja oraz skład Murderere jest wystarczający, a jakiś czas temu na Administratora podanie składał Skórkowy. 

Pozdrawiam.

Według mnie An!maL, którego jeszcze nigdy nie widziałem na serwerze nie powinien wyrażać się w sposób mogący... poprawka... w sposób który zdecydowanie urazi dziewczynę, jest to jawna dyskryminacja kobiet i nie podoba mi się takie zachowanie.

Po drugie "Ja" z dużej... Takie wyrażanie się z góry sugeruje odbiorcy że autor chcę być "wyższy"... Typowo brytyjskie zachowanie, niestety w polsce nie ma miejsca na takie samolubne zachowania, szczególnie jako administrator powinieneś mieć na względzie dobro użytkowników nie swoje własne.

Co do napiętej atmosfery... nie widujesz jej ponieważ brakuje Cie na serwerze, takie jest moje zdanie.

Widać że faworyzujesz jednego kandydata na administratora, nie ma tutaj prawa rywalizacji tak? Czyli to Twój dobry kolega... iii... to jest główny powód dyskryminacji Aliami?

Żeby nie było że wypowiadam się nie mówiąc nic o moim zdaniu na temat kandydatury Aliami na Administratora serwera, jestem na TAK. Świeże tchnienie w skład administracji zawsze jest dobre, szczególnie że jest to "praca" darmowa, coś w stylu wolontariatu. Jeżeli ktoś chce pomóc to dobrze ^_^ "liczba" administratorów nie powinna być problemem dopóki robią oni to co powinni należycie.

Jestem na NIEUważam, że na serwerze napiętej atmosfery na pewno nie ma, więc twój pierwszy i jedyny powód dla, którego chcesz być administratorem sieci SG, uważam za niesłuszny. Również na moją opinię wpłynęła twoja wypowiedź która mnie lekko uraziła, dotycząca potrzeby kobiety w składzie administracyjnym, o której również wspominano w poprzednich odpowiedziach jak i twoja wypowiedź na temat znajomości języka angielskiego. Napisałaś że posługujesz się tym językiem na poziomie średnio zaawansowanym, pomimo tego, że taki poziom nie istnieje, a nawet jeżeli to byłby to poziom średni C1, który jest bardzo trudny. Nie da się go nawet średnio opanować do 18 roku życia, przez co uważam, że ta wypowiedź również nie ma racji.

Mimo, że nie mój dział, to się wtrącę: Oczywiście, że są osoby, które przed ukończeniem 18. lat posiadają poziom C1. (Na przykład ja, zarówno z angielskiego jak i niemieckiego i jest to poziom potwierdzony egzaminacyjnie t.j. mam dyplomy) Poziom średni to B1/B2. Tyle w temacie.

Życzę powodzenia kandydatce w procesie rekrutacyjnym.

Pozdrawiam.

Jestem na TAK, o Aliami mogę powiedzieć, że jest bardzo spokojną, opanowaną i sympatyczną osobą, z którą granie na serwerze to czysta przyjemność. Myślę, że w szeregach administratorów spisała by się na medal i nie było by z nią problemów, oprócz pozytywnej atmosfery jaką wprowadza na serwer jest także uczynna, często wyręcza mnie lub innych adminów pomagając nowo przybyłym gościom na serwerze np: podpowiadając im jak przebrać się za kogoś jako Morderca lub skąd pobrać potrzebne tekstury. Inne spojrzenie na sytuacje także było by bardzo mile widziane moim zdaniem. Mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie w oczach innych administratorów :)

Jestem na TAK, mimo że aliami jest spokojna i miła to  czasami potrafi być lekko chaotyczna(w dobrym znaczeniu). Widać że jest znana i lubiana wśród graczy Murdera. Przy okazji nie zapominajcie że już była jedna administratorka na tym trybie a dokładnie Levi, więc to nie będzie nic nowego ani szokującego jeżeli będzie kolejną adminką. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...