Jump to content
Sign in to follow this  
Amvera

Nowa runda bonusowa

Recommended Posts

Witam!

Mam taki pomysł, żeby na serwerze dodać nową rundę bonusową, a konkretnie Pedobear'a 

Co on miałby robić? - Chodziłby po mapie , miałby np. sprint mordercy  i zabijałby jakby się w niego weszło, albo zabierał 30 HP. 

Dodatkowo wydawałby specyficzne dźwięki.

Z Góry dziękuje i proszę o rozważenie mojej propozycji!

Cóż, pomysł jest ciekawy, lecz zamiast dodawać ją, lepiej zastąpić jedną z dotychczasowych Bonus rund - tudzież Testerzy Dildo które zaczyna być już serio żenujące, albo tą "niespodziankę" kiedy wyskakuje Screemer, gdyż jest to - moim zdaniem - marnowanie bonus rundy.

To takie moje skromne zdanie ;D

Pozdrawiam.

Witaj , jeżeli chcesz pograć w takie coś wejdź na serwery Pedobear. Według mnie ta zabawa powinna nazywać się ''Ganiany'' ~Morderca zamiast noża posiada zabijanie gdy się ktoś do niego zbliży ,ponadto morderca miałby tylko 3/4 minuty na złapanie wszystkich (na większych mapach było by to zbytnio nie możliwe).

Just now, Skorkowy said:

Witaj , jeżeli chcesz pograć w takie coś wejdź na serwery Pedobear. Według mnie ta zabawa powinna nazywać się ''Ganiany'' ~Morderca zamiast noża posiada zabijanie gdy się ktoś do niego zbliży ,ponadto morderca miałby tylko 3/4 minuty na złapanie wszystkich (na większych mapach było by to zbytnio nie możliwe).

A ,nie zaraz już takie coś istnieje.....  

Osobiście mam kilka bonus rund, które wg. mojego skromnego zdania powinny być wyrzucone/zamienione:

-Myszki i kot

-Kot i myszki

-Niespodzianka

-Cisza przed burzą

-W ostateczności Testerzy Dildo (Celność i takie nawiązanie +18 ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Sama w sobie >"Bonus runda"< ma świadczyć o tym, że ta runda będzie ciekawsza a zarazem zabawniejsza, dla gracza, a powyższe nie dość, że marnują Bonus rundę to w dodatku cała zabawa idzie w piach.

@Skorkowy

Nie ma nic, złego w tym, że pomysł zaczerpnięty z innego trybu Garry's Moda, pojawi się na Murderere. Pragnę zauważyć, że taka Bonus runda, nie zmienia na stałe danego trybu, lecz na 1 rundę na mapie i ma służyć tylko i wyłącznie jako urozmaicenie monotonnej rozgrywki na Murderze. Co prawda każdy ma swoje zdanie, lecz taka jest moja opinia :)

Reasumując, chętnie bym zobaczył coś takiego na Murderze, lecz jak mówiłem, lepiej już to zamienić na któryś z powyższych trybów, niż wrzucać jako kolejne, tylko po to by mieć jak najwięcej rund bonusowych.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this