Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

Problem z Murderem

Recommended Posts

Ostatnio często się zdarza, że na początku rundy pojawia się wygrana mordercy ... chociaż runda dopiero się zaczęła..

Myślę ,że nie jest to aż tak wielki bug. Po prostu to olewaj.

Nie wiem skórkowy czy to bait, czy to twój tok rozumowania według mnie problem jest poważny, bo po co zawodzić użytkowników serwera. Osoba, która dostaje morderce może czuć się pokrzywdzona,  tymbardziej że większość narzeka na rzadkość bycia mordercą i czeka np. 3 mapy aby go dostać, nagle występuję bug i nawet nie ma okazji zagrać tą rolą. Spotkałem się już z tym około 2 miesiące temu. co jakiś czas dalej ten problem występuje, pisałem azusowi o tym przypadku, ale chyba nie zauważył najwyraźniej albo nad tym pracuje. :)

Byłem świadkiem tego problemu kiedy wczoraj grałem. Była runda bonusowa, gdzie nie ma mordercy (tryby takie jak: Walka na pięści i chyba jakiś jeszcze) runda rozpoczęła się normalnie, lecz zakończyła po 30 sekundach, może mniej oraz wyświetlił się napis: "Morderca wygrywa" i pisze, że mordercą byłem ja, lecz w tej rundzie NIE MA, mordercy. Jest to jakiś randomowy Bug danej bonus rundy. Pragnę dodać, że nie była to pierwsza i na pewno nie ostatnia taka sytuacja. 

Za jakiś czas zrobię "reset" murder gdzie usunę aktualne mapy, dodam stare dobrze wielu osobom znane oraz naprawię te bonus rundy.

Jeżeli faktycznie tak jest, to lepiej jak najszybciej załatać taką lukę, sporo osób potrafi gadać i gadać "Czemu nigdy nie dostaje tego Mordercy?". Jak Nethis wspomniał, w końcu gdy wreszcie osoba dostaje upragnionego Morderce i runda kończy się od tak, to jest wściekły. Bo jak może być inaczej i wyjdzie.

Murder potrzebuje już zmian, jest sporo rzeczy, pomysłów na forum, które można dodać lub odrzucić, a ostatnia aktualizacja dotyczyła szafek, które koniec końców zostały usunięte.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this