Jump to content
Sign in to follow this  
Aliami

Pomysł na nową bonus rundę - Mrożonka

Recommended Posts

Morderca miałby przedmiot do zamrażania ludzi zamiast noża, a świadkowie otrzymali by "odmrażacz". Przedmiot mordercy działałby podobnie do noża, z tą różnicą, że zamiast zabijać zamrażałby ludzi (mogliby się jedynie kręcić, żeby się rozglądać natomiast nie mogliby się ruszać). "Odmrażacz" działałby podobnie do defibrylatora z tą różnicą że odmrażanie trwałoby ~5sekund (żeby uniknąć kupy ludzi która natychmiastowo się odmraża). Morderca po połowie czasu dostałby przedmiot, którym mógłby zmienić jedną osobę w swojego "wspólnika". Końcem rundy będzie gdy wszyscy zostaną zamrożeni.

Zamrożeni ludzie mogliby dodatkowo mieć na okres zamrożenia animację śnieżynek/ mogliby się stać kostką lodu (efekty wizualneeee ^^ ).

Zapraszam do dyskusji na ten temat w celu ulepszenia bonus rundy ^^.

Pozdrawiam Aliami

Jestem za

Ale te 5sek nic nie da mam dodatkowy pomysł:

Albo zwiększyć czas do 10s albo nawet 13s

Lub zrobić "zamrażarkę" i zamrożone osoby by do niej trafiały wtedy czas mógł by być 5 sek.

Mam co do tego pomysłu mieszane uczucia, ponieważ faktycznie kiedyś był berek, który potrafił się ciągnąć i ciągnąć, na szczęście był wtedy licznik czasu więc max. trwała 10 minut, lecz i tak wtedy nie było nikogo, kto by mógł jednak pominąć tą bonusrundę (Bodajże wtedy był Azus, Heroes i Nethis). Krótko mówiąc był nie potrzebny jak teraz jest nie potrzebna Cisza przed Burzą i kilka innych mniej uciążliwych, lecz jednak słabszych bonus rund.

Głosu na razie nie zamierzam udzielać, bo jak pisałem mam mieszane uczucia co do tzw. "berków" na Murderze, lecz jestem ciekaw jak wypowiedzą się inni użytkownicy.

Bardzo fajny pomysł z tym zamrażaniem w formie berka, aczkolwiek wymagane są tutaj pewne zasady aby runda nie była nieskończona.

- Murderem (Berkiem) powinny być 2 osoby moim zdaniem.

- Murderzy jak i Świadkowie powinni być conajmniej 2x szbysi w tej rundzie.

- Murder powinien mieć broń, która zamraża bądź wysyła do jaila.

- Jail powinien odbierać stopniowo hp (np: 25hp co 10sekund).

- Świadkowie posiadają łomy, którymi mogą uwolnić uwięzionych.

- Świadkowie mogą uwolnić uwięzionego kilkoma hitami z łomu (3-4).

- Murderzy mają 5 minut na złapanie wszystkich.

Btw. bardziej mi odpowiada opcja ustalenia przez Murderów/Berków Jaila aniżeli zamrażanie ich w miejscu gdzie zostali złapani. Pomysł @Aliami jest jak najbardziej pomysłowy i jestem ZA wprowadzeniem takiej Rundy Bonusowej.

Pozdrawiam CroSS.

Pomysł fajny,ale moim zdaniem @CroSS lepiej nakreślił mechanike tej rundy oraz jego wersja na papierze wygląda bardziej realistycznie co do tematyki trybu. Lecz jest jedno ale: " - Świadkowie posiadają łomy, którymi mogą uwolnić uwięzionych. " może być tak samo jak z trybem (U)łomy gdzie gracze się RDMowali,chyba że jakoś się to zabezpieczy to ok.

Końcowy wynik: ZA

Edited by snajper24

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this