Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

Gitara Update

Recommended Posts

Bardzo bym chciał aby gitara mogła odtwarzać muzyke z linka! np: trzymając gitarę w ręcę i wpisując na czacie link do piosenki z yt mógłbym ją odtworzyć na gitarze, myślę, żę jeśli dałoby się to zrobić popularność tego przedmiotu wzrosłaby momentalnie :)
Bardzo bym chciał o ile jest to wykonalne :)

@EDIT Rozmawiałem z @Kocmouch i doszliśmy do wniosku, że gitara miała by ograniczenia, polegałoby to na tym, że gracz chcą odpalić jakąś piosenke z yt potrzebowałby zgody administratora, jeśli admin zatwierdza, muzyka jest puszczana, jest to rodzaj zabezpieczenia przed puszczaniem niestosownych nutek/dźwięków. Jeśli takowego admina na serwerze by nie było to grane by były zwykłe nutki zaprogramowane w gitarze jak to jest teraz. :)

Pozdrawiam CroSS.

Edited by CroSS

Pomysł spoko, na pewno urozmaici rozgrywkę. Trzeba wziąć pod uwagę, że był kiedyś shoutbox i niezbyt kulturalne piosenki tam ludzie wstawiali :D Dodatkowo należy pomysleć nad jakims mute gitary albo odbieraniu jej za wulgarne piosenki :)

Pozdrawiam Nethis

18 minut temu, Nethis napisał:

Pomysł spoko, na pewno urozmaici rozgrywkę. Trzeba wziąć pod uwagę, że był kiedyś shoutbox i niezbyt kulturalne piosenki tam ludzie wstawiali :D Dodatkowo należy pomysleć nad jakims mute gitary albo odbieraniu jej za wulgarne piosenki :)

Pozdrawiam Nethis

Oczywiście jeśli jest admin i będą wulgarne bądź inne niestosowne piosenki gitara będzie odbierana komendą lub wyciszany gracz, kiedy adminów by nie było na serwerze wtedy raczej komenda votekick, którą gracze powinni w takim wypadku zastosować

Według mnie to dobry pomysł. Ale jak mówił @Nethis nigdy nie wiadomo co ludzie będą grali. Trzeba by było prowadzić nad tym nadzór. Jestem na TAK

Pozdrawiam Aliami

Rozmawiałem z @Kocmouch i doszliśmy do wniosku, że gitara miała by ograniczenia, polegałoby to na tym, że gracz chcą odpalić jakąś piosenke z yt potrzebowałby zgody administratora, jeśli admin zatwierdza, muzyka jest puszczana, jest to rodzaj zabezpieczenia przed puszczaniem niestosownych nutek/dźwięków. Jeśli takowego admina na serwerze by nie było to grane by były zwykłe nutki zaprogramowane w gitarze jak to jest teraz. :) 

Pozdrawiam CroSS.

17 godzin temu, An!maL napisał:

Jeśli to oznacza, że na Gitarze będę mógł odtwarzać IMBĘ, to jestem jak najbardziej na TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co innego niż INBA :) e.w. jakiegoś magika :)

Najprościej w świecie dać jakiegoś Patchplaya, bo uprawnienie do puszczania do muzyki, może być ciężkie do wykonania, lecz zobaczymy jak to się rozwinie :]

To jak będzie z tym pomysłem, mineło już trochę czasu :P sprzeciwów od nikogo nie widzę :D 

Pomysł fajny ale według mnie lepiej by było ogarnąć coś w stylu "bazy danych" gdzie będą wszystkie linki które mają pozwolenie i zablokowane, wtedy gracze będą szczęśliwi bo nie będą musieli czekać na zaakceptowanie(jeżeli już ktoś prosił o taką piosenkę) i admini będą mieć mniej roboty ze sprawdzaniem każdej piosenki. Mimo to jestem na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this