Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

Więcej klas postaci na Murderze

Które klasy ci się najbardziej podobają?  

4 members have voted

1. 1. Które klasy ci się najbardziej podobają?

• Medyk
      0
    • Gitarzysta
    • Fake Gun
    • Radar
      0
    • Zawadiaka
      0
    • Sprinter
      0
    • Uzdrowiciel
      0
    • Szpieg
      0
    • Mięśniak

Recommended Posts

Dużo ludzi narzeka, że jest zwykłym świadkiem 5,6,7 albo x któryś tam raz z kolei dlatego czemu by nie dodać więcej klas postaci do gry.

- Tak jeszcze z po za tematu troszkę to chciałbym aby był losowany drugi morderca i świadek z bronią kiedy na serwerze jest ponad 25 osób ;) 

Moje propozycje klas:

"Zawadiaka" - Jesteś szaleńcem z RPG, dobrze go wykorzystaj, bo masz mało pocisków.

Klasa tylko dla Mordercy (50% szans na stanie się tą klasą, taki dodatek jeśli to wykonalne ;))

"Sprinter" - Jesteś wysportowany, możesz sprintować jak Morderca, ale uważaj na stamine.

Sprinter może biegać przez 10 sekund po czym musi odczekać aż pasek staminy mu się naładuje co trwało by ok. 30 sekund

"Uzdrowiciel" - Jesteś uzdrowicielem, możesz ożywić jedną osobę dodatkowo.

tzn. Może ożywić jedną osobę "bez znajdziek", a kolejną za znajdzki jak jest normalnie.

(ja to widzę tak aby dać jakiś przedmiot, który ma jedno użycie i może ożywić)

"Szpieg" - Jesteś szpiegiem, jesteś lekko mniej widoczny od pozostałych świadków, a także widzisz ślady stóp jak morderca.

"Mięśniak" - Jesteś napakowanym skurczybykiem, posiadasz 300hp (chodzi o to aby był na 2 strzały noża/pistoletu)

Swoje propozycje dajcie poniżej :) 

Pozdrawiam CroSS.

Nie ma mowy, że będzie tyle ról dla świadków. Każda dodatkowa rola dla świadka wyklucza to że będzie on mordercą. Dodatkowo przy małej ilości osób możemy wykonywać tzw. RDM bo przecież ta osobą nic nie miała co posiada świadek.. Jestem na NIE.  Ta opcja może zostać rozpatrzona od 20+ osób na serwerze ale myślę max 1 z tych roli może zostać dodana :). Fajną opcją byłoby dodać 2 mordercę przy 25+ osób, ale dodatkowo stworzyć i 2 osoby z ukrytą bronią dla balansu gry.

Pozdrawiam Nethis

Edited by Nethis

Popieram zdanie @Nethisi również jestem na nie. Osoba z radarem, fake magnumem itp. ma być dla chociażby lepszej zabawy i nie powinna mieć większego znaczenia w grze (wyjątek świadek z ukrytą bronią).

Jedyne co widzę z tego, to dobrze by pasował szpieg pod tym kontekstem, lecz już bez tej niewidzialności to już lekka przesada.

W dodatku co za dużo to nie zdrowo. Już całkiem niedawno była afera o zbyt przegięte role świadków (np. Minecrafter) gdzie były zbyt OP, bądź zbyt pogięte i ciężko było cokolwiek ugrać jako morderca, więc stąd ta opinia.

Co do mordercy faktycznie tu już jestem za tym, jak wspominałem wcześniej lecz tylko przy 25-30 graczach na serwerze.

W sprinterze nie wiem czy by dało radę, aby on jako jedyny po otrzymaniu tej roli dostawał pasek ze staminą.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this