Jump to content
Sign in to follow this  
Miszczu

Rangi po przez granie

Recommended Posts

Mam pomysł żeby dawać graczom rangi za granie

Otóż po spędzonej 1h otrzymywali by rangę Gracz po 3h Adept i tak dalej...

Mój pomysł na rangi:

Na start Nowy

1.Po 1h Świeżak

2.Po 3h Adept

3.Po 5h Gracz

4.Po 10h Noob

5.Po 15h Morderca

6.Po 20h Jechowy

7.Po 30h Mocarz

8.Po 40h Mały No-Life

9.Po 50h Masakrator

10.Po 70h No-Life

11.Po 100h WujekSerwera

12.Po 150h StaryJakŚwiat

13.Po 200h Szaleniec o.0

Zmieniajcie i dodawajcie własne Pomysły + kolory i godziny spędzone (których nie ma najlepiej) ! :)

Edited by Miszczu
Zmiana na lepsze

Fajny pomysł, moim zdaniem po przez to moglibyśmy rozpoznać kto gra czesto na serwerze, mam tylko zastrzeżenie co do ilości rang i odstępy między nimi.
Moim zdaniem odstępy godzin mogły by być takie:

5h -> 15h -> 25h -> 50h i co każde 25h a jak dojdzie do 100 to co każde 50h itd.

Nazwy rang są fajne :) 

Jestem na TAK.

Jestem na tak, od razu było by wiadomo kto jest nowym a kto starszym graczem.

Tylko mógłby być problem ze zmieszczeniem tagu, nicku i rangi(chyba że to zamiast gracz było by np. StaryJakŚwiat, wtedy to co innego).

Fajny pomysł, przy czym dodam do tego pomysłu coś od siebie - itemki ze sklepu od danej rangi wzwyż ^_^ (nie za dużo żeby nie było ich w sumie więcej niż dla rangi 0)

Jestem na TAK.

18 minut temu, Nickos04 napisał:

Fajny pomysł, przy czym dodam do tego pomysłu coś od siebie - itemki ze sklepu od danej rangi wzwyż ^_^ (nie za dużo żeby nie było ich w sumie więcej niż dla rangi 0)

Jestem na TAK.

Nickos? Nie. Stop it. Please. Wgl. się tak nie da :)

Było kiedyś coś takiego lecz szybko zostało zdjęte, lecz wg. mnie to był dobry pomysł, jakby od początku były takie rangi już bym miał tego waszego szaleńca :Image00005:

Tylko weźcie zmieńcie to Jechowy błagam, nie nawiązujmy do religii...

Fajny pomysł.

Źle przeczytałem.

Edited by Skorkowy
Pomyłka

Będę wprowadzać coś takiego na Murder oraz Deathrun. Prócz tego rangi pojawią się przed nickiem.

Pozdrawiam.

Bardzo fajny pomysł tylko bym zmieniła trochę godziny o 1h

Jestem na TAK.

Rangi fajny pomysł, głupio że uzależnione od godzin( ale nie ma lepszego pomysłu), bo można sobie siedzieć i nic nie robić, aby mieć bardziej prestiżową rangę. Mam nadzieje że za siedzenie na spectate nie będą się liczyć godziny ^^. Brakuje jeszcze specjalnych rang z eventów do zdobycia np. osoba, która wygra każdy na każdego ma wyjątkową nazwę( tu liczę na ciekawe pomysły). - tylko wtedy powstałaby podwójna ranga ewentualnie możliwość dla administracji dodać tą unikalną rangę i usunięcie tej zależnej od godzin oczywiście za zgodą użytkownika.

Co do pomysłu myślę że:

Można zrobić 2x każdy na każdego najlepiej 1 w sobotę i 1 w niedzielę , bo przy dużej ilości graczy nie każdy się załapie na aktualną rozgrywkę KnK, więc należy dać 2 terminy do gry oraz dwóm osobom możliwość posiadania rangi za wygraną tego trybu. Oczywiście jeśli ta osoba za tydzień nie wygra to traci na rangę na rzecz wygranego :).

Czekam na opinie odnośnie pomysłu :D

Przechodząc do meritum jestem na TAK

Pozdrawiam Nethis

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this