Jump to content
snajper24

Bonus Runda podczas wybierania map

Bonus Runda podczas wybierania map  

7 members have voted

1. 1. Co wolicie?

• RPG+Muzyka z Mortal Kombat
      7
    • Nyangun+muzyka/lub bez (jeżeli już azus naprawił nyanguna)
      0

Recommended Posts

Zapewne każdy choć raz grał,widział lub też słyszał o tym jak na murderze można było się fajnie "rozerwać" podczas wybierania map,a dokładniej podczas jakby dodatkowej rundy gdzie leciała muzyka z Mortal Kombata i każdy miał rpg.Była to szybka i nawet zabawna rozgrywka która potrafiła urozmaicić oczekiwanie na nową mapę,więc przechodząc do sedna co powiecie na powrót tego bonusu w starej formie czyli RPG i MK song lub w nowszej wersji czyli Nyangun i dodatkowa muzyka(opcjonalnie).Według mnie dzięki temu każdy nabierze chęci do grania nawet gdy będzie mapa na którą nie zagłosował nawet dla tej jednej rundy,więc profity powinny być po obu stronach zarówno graczy jak i SG.Proszę o wypowiedzenie się na ten temat administracji i graczy oraz o podanie jakiś dodatkowych sugestii co do mojego pomysłu.

Nyanguna, nie może naprawić nikt oprócz samego autora tego pliku, z tego analizowałem podczas testowania tej broni na Singleplayer zauważyłem, że broń nie wykonuje akcji na LPM i PPM tylko na R, myślę, że tu się wkradł jakiś błąd i tyle.

Co do pomysłu koncepcja Mortal Kombata i RPG padła jakieś 2-3 tyg. temu i najprawdopodobniej powrót do niego będzie dobrym pomysłem.

Guest
This topic is now closed to further replies.