Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

Nowa* Bonus Runda "Zaraza"

Recommended Posts

Mam propozycje odnośnie nowej Bonus Rundy, nazwa to: "Zaraza" "Plaga" "T-Virus" któraś z tych

Opis: "T-Virus wydostał się na wolność, nie daj się zakazić, przetrwaj rundę lub zabij nosicieli!"

Akcja: Jeden gracz zostaje Zombiakiem z 500hp, biega tak samo szybko jak Świadkowie, kiedy kogoś uderzy przemienia go w Zombie, które także może zarażać innych (zarażone zombie mają 100hp), Świadkowie nie posiadają broni, jednak mogą ją zdobyć poprzez zebranie 5 znajdziek. Mecz trwa dopóki wszyscy nie zostaną zarażeni lub zarażeni nie zostaną zabici.

Można by tę rundę wprowadzić zamiast rundy "Niespodzianka" :)

Podsumowując pomysł z odpowiedziami:

Zombie matka; 500hp, szybsza od świadka, zaraża na hita, unikalny wygląd

Zombiak; 100hp, normalny speed, zaraża na 2 hity, wygląd zombie

Świadek; nie posiada nic

Gra; Znajdzki są od początku wszystkie wygenerowane, przyspieszone pojawianie sie znajdziek,

NOWY PRZEDMIOT: pistolet z lekiem na T-Virus(tylko 1 pocisk), trafiona osoba przemienia się z powrotem w świadka, nie działa na Super Zombie. Przedmiot możliwy do zdobycia za 8 znajdziek.

co by mogło się zmienić; dodać świadkom łomy?

co wy na to?

Pozdrawiam CroSS.

Edited by CroSS

Jestem 100% ZA dodaniem takiej rundy zamiast "niespodzianka", przynajmniej uszy nie będą tak bolały :Image00005:. Co do samego pomysłu to dodałbym jednak Sprint dla głównego nosiciela tego wirusa i broń dla świadka w postaci szczepionki która ratuje zarażonych ale mają połowę zdrowia za te przykładowe 5 znajdziek(jeżeli nie da się zrobić to może już być rewolwer i tak od Azusa to zależy). 

CroSS wgl. przemyślałeś tą rundę, przecież nikt nie zdąży zebrać 5 znajdziek zanim zombiak wszystkich nie pozabija :l

Zwłaszcza, że każdy się pcha do znajdziek a maksymalna ilość graczy to 35

Koncept ciekawy, ale nie udzielam jeszcze głosu, póki się nie wybronisz od tego :)

4 minuty temu, Mordencjusz napisał:

CroSS wgl. przemyślałeś tą rundę, przecież nikt nie zdąży zebrać 5 znajdziek zanim zombiak wszystkich nie pozabija :l

Zwłaszcza, że każdy się pcha do znajdziek a maksymalna ilość graczy to 35

Koncept ciekawy, ale nie udzielam jeszcze głosu, póki się nie wybronisz od tego :)

Wiesz masz trochę inne spojrzenie na to, bo ja kiedy wymyślałem te bonus runde myślałem o tym, że zombiak musi szybko zarażać zanim ludzie pozbierają znajdzki na broń, mozna by ewentualnie zrobić tak, że wszystkie znajdzki były by zrespione od początku rundy jak w przypadku Bonus rundy "Pomocnicy" :)

1 minutę temu, CroSS napisał:

Wiesz masz trochę inne spojrzenie na to, bo ja kiedy wymyślałem te bonus runde myślałem o tym, że zombiak musi szybko zarażać zanim ludzie pozbierają znajdzki na broń, mozna by ewentualnie zrobić tak, że wszystkie znajdzki były by zrespione od początku rundy jak w przypadku Bonus rundy "Pomocnicy" :)

Tak rozumiem, że zombie musi mieć jakoś szansę na to aby wgl. wygrać, lecz przy normalnym respie znajdziek nie da rady tego zrobić, zwłaszcza że zombie mogą również podnosić znajdźki, myślę, że cooldown do czasu cooldownu z Poszukiwaczy znajdziek (ew. troszkę dłuższy) będzie odpowiedni

8 minut temu, Mordencjusz napisał:

Tak rozumiem, że zombie musi mieć jakoś szansę na to aby wgl. wygrać, lecz przy normalnym respie znajdziek nie da rady tego zrobić, zwłaszcza że zombie mogą również podnosić znajdźki, myślę, że cooldown do czasu cooldownu z Poszukiwaczy znajdziek (ew. troszkę dłuższy) będzie odpowiedni

Do tego jak pisał @snajper24 można by Zombie matkę przyspieszyć i dać inny model niż zwykłym Zombiakom.

Według mnie ma to sens ,lecz tak jak powiedział @Mordencjusz musisz jeszcze poprawić swoją wypowiedź w tym trybie. Ode mnie masz głos na tak :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this