Jump to content
cwojtek

BR#2 cwojtek

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) 15
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:67562234 http://steamcommunity.com/profiles/76561198095390197
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem super adminem na dwóch serwerach rp, adminem na TTT i rp , i 2 razy operatorem na rp. ULX znam dobrze.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Uważam że jest to bardzo dobra sieć, kiedy chcesz odpocząć od np. RP. Dobrze się na niej zawsze bawiłem. Jednak na serwerze breach 2 jest bardzo mało adminów. uważam że się nadaje na tą posadę, mógłbym pomóc w razie tak zwanej ,,dżungli". Znam dobrze zasady breach i potrafię się do nich dostosowywać. Lubie pomagać, a ranga operatora bardzo by mi to ułatwiła.

Edited by cwojtek

Według mnie podanie napisane na tak zwany ''odpierdol'' , w tym podaniu nie jest podane nic szczególnego oraz nie wnosi żadnej sensownej zawartości niż w innych podaniach.

Podanie słabe. Poczekaj do 16 lat(urodziny masz 14 grudnia więc jeszcze 2 lata). Na serwerze przegrałeś 12h, z czego 6h wczoraj i przedwczoraj. Powód do zostania administratorem nie ma do końca sensu. W doświadczenie nie chcę mi się wierzyć. Jestem na NIE

11 minut temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Podanie słabe. Poczekaj do 16 lat(urodziny masz 14 grudnia więc jeszcze 2 lata). Na serwerze przegrałeś 12h, z czego 6h wczoraj i przedwczoraj. Powód do zostania administratorem nie ma do końca sensu. W doświadczenie nie chcę mi się wierzyć. Jestem na NIE

Może i słabe, ale uwierz wiek to nie wszystko. Btw doświadczenie to prawda, jeśli chcesz podam nazwy wszystkich sieci ;).

Podanie jak podanie to fakt, ale to prawda że na serwerze jest mało Administratorów jak się nie mylę to 3 Fox, Azus, I Kanade. jak napisałem na początku mojej wypowiedzi "podanie jak podanie" miałem namyśl że podanie jest "prawie" jak każde nic dodać nic ująć. 12h serwer nie ma dużo, bo sam zacząłem dzisiaj grać i pewnie mam 2h bo jak się nie mylę a pewnie się mylę to serwer ma 4 dni jak serwer nie ma tylu dni to proszę mnie poprawić z góry dziękuję. Nie będę w twoim podaniu pisał że jestem na tak czy na nie bo sam jeszcze nie wiem jaką decyzję podjąć jak na razie jestem neutralny.

Pozdrawiam Michał.

10 minut temu, Michał napisał:

Podanie jak podanie to fakt, ale to prawda że na serwerze jest mało Administratorów jak się nie mylę to 3 Fox, Azus, I Kanade. jak napisałem na początku mojej wypowiedzi "podanie jak podanie" miałem namyśl że podanie jest "prawie" jak każde nic dodać nic ująć. 12h serwer nie ma dużo, bo sam zacząłem dzisiaj grać i pewnie mam 2h bo jak się nie mylę a pewnie się mylę to serwer ma 4 dni jak serwer nie ma tylu dni to proszę mnie poprawić z góry dziękuję. Nie będę w twoim podaniu pisał że jestem na tak czy na nie bo sam jeszcze nie wiem jaką decyzję podjąć jak na razie jestem neutralny.

Pozdrawiam Michał.

Serwer ma ponad tydzień, a adminów jest 5: Tryczek, Mordencjusz, Kanade, Fox, Azus 

47 minutes ago, Pterodaktyl Adam said:

Serwer ma ponad tydzień, a adminów jest 5: Tryczek, Mordencjusz, Kanade, Fox, Azus 

Ci administratorzy są na 1 serwerze. Na 2 jest rozpierdziel. Dzisiaj byłem świadkiem jak 2 scp, ok. 6 naukowców i ok. 11 CHYBA ochroniarzy stali obok siebie i mieli sojusz. Na 2 admini to chyba tylko azuspl i kanade. A co do cwojtka to znam go z różnych serwerów RP i miał na nich rangę administratora. Jest ogarnięty i myślę, że można by mu dać szansę na jakiś okres próbny.(to znaczy, że jestem na tak)

Dałbym szanse, grałem z nim jak jeszcze strefowy serwer nie istniał i wydawał się ogarnięty

Godzinę temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Przepraszam. Nie zauważyłem tego #2;).

- czas spędzony na serwerze

Jestem na NIE

O ‎25‎.‎02‎.‎2017 o 21:25, Pterodaktyl Adam napisał:

Pomyliło ci się chyba z 1, albo ja po prostu jeszcze nie spotkałem operatora.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...